trening

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Jąkanie – jak leczyć?

Jak zadbać o usta latem?
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Rok temu na srebrnym ekranie święcił triumfy film „Jak zostać królem”, który dochrapał się paru Oscarów i wielkiego uznania na całym globie. Zawierał on losy monarchy brytyjskiego Jerzego VI, mającego męczącą wadę wymowy. Wstydząc się przemawiać przed milionami swych poddanych, monarcha postanowił zatrudnić logopedę. terapia jąkania okazała się sukcesem i królowi udało się ograniczyć uciążliwe jąkanie.

Czy kulturysta powinien korzystać z suplementów? O jakich kwestiach powinien pamiętać? Co jest najważniejsze?

olimp bcaa xplode
Author: Fit4Fun
Suplementy dla kulturystów rzeczywiście działają, ale należy mieć do nich odpowiednie podejście, a poza tym niezbędne są powtarzalne treningi na siłowni. Suplementy nie mogą zastąpić one normalnego treningu, więc nie warto ich traktować niczym “magicznego” środka, który sam, bez określonego wysiłku, zrobi masę mięśniową.


W dzisiejszych czasach jest rzeczywiście szeroki wybór suplementów, ale również firm jakie produkują suplementy.

Jak skutecznie zadbać o swą figurę w lato

Lato to wyjątkowo znakomita pora na dbanie o swoje zdrowie i sylwetkę. Z pewnością warto rozszerzyć systematycznie wykonywane ćwiczenia jakimś interesującym sportem, którym można zajmować się w lato – przykładowo yogą w zielonych obszarach bądź wodnym aerobikiem podczas urlopu nad wodą. Nie warto jednakże zaniedbywać też tego, co umie oferować doskonała siłownia – pewne ćwiczenia da się robić wyłącznie tam, ze względu na specjalny sprzęt.

Przyznaj swojemu ciału należytą porcję białka

jogging
Author: Earl McGehee
Source: http://www.flickr.com
Białko w twoim ciele pełni różne role: buduje tkanki, w tym mięśnie, współuczestniczy w podwyższaniu odporności, regeneruje skórę, reguluje gospodarkę hormonalną oraz bierze udział w procesie trawienia i wpływa na uczucie nasycenia.


Zatem, gdy uprawiasz systematycznie sport i pragniesz mieć dobrze ukształtowaną sylwetkę, to warto, zebyś swoją dietę rozszerzył o suplementarne proteiny.

W jakiej cenie jest proponowana liposukcja Kraków może nam pokazać

liposukcja kraków
Author: Sasitos
Source: http://www.flickr.com
Nadmiar tkanki tłuszczowej można zminimalizować za pomocą właściwych ćwiczeń, mimo wszystko okazuje się być to długotrwałe i męczące. Obecnie medycyna estetyczna zezwala nam na dużo szybsze usunięcie tej niechcianej tkanki, a co więcej, mamy szansę ją nawet wykorzystać do poprawienia wyglądu innych części swojego ciała.


Jak wygląda liposukcja Kraków ma szansę nam pokazać


Gdy prędko i bezpiecznie chcemy się pozbyć nadmiaru tkanki tłuszczowej, to koniecznie musimy sprawdzić, co mogą nam zaproponować chirurdzy od medycyny estetycznej.

Pages