rezultaty

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Kiedy potrzebna jest psychoterapia Kraków jest miejscem, gdzie jest dostępna kompleksowa pomoc psychologiczna.

konferencja psychoterapeutów
Author: Army Medicine
Source: http://www.flickr.com
Terapia tego rodzaju koncentruje się na profilaktyce i kuracji zaburzeń oraz rehabilitacji emocjonalnej. Taka rekonwalescencję wykłada terapeuta - specjalista, który posiada adekwatne wykształcenie oraz kompetencje. Należy pamiętać, że psychoterapeuta nie jest psychologiem, psychiatrą, czy terapeutą uzależnień – to zupełnie różne zawody.

Czy kulturysta powinien korzystać z suplementów? O jakich kwestiach powinien pamiętać? Co jest najważniejsze?

olimp bcaa xplode
Author: Fit4Fun
Suplementy dla kulturystów naprawdę działają, lecz warto mieć do nich właściwe podejście, a dodatkowo ważne są regularne treningi na siłowni. Nie zastąpią one normalnego treningu, więc nie warto ich traktować jak “magicznego” środka, który sam, bez określonego wysiłku, zbuduje masę mięśniową.


Obecnie jest naprawdę znaczący wybór suplementów, ale także firm jakie produkują suplementy.

Jakimi sposobami radzić sobie można z występującymi częściej kłopotami ze swoim wyglądem.

herbata
Author: surtr
Source: http://www.flickr.com
Kobiety od zawsze lubiły dbać o własne ciała i chciały być jak najpiękniejsze. Czasami taka pogoń dawała całkowicie odwrotne efekty, gdyż niejedna pani po przeprowadzeniu rozmaitych zabiegów straciła zdrowie a nawet życie.

Jak dbać o zdrowie

biegacz
Author: Nicolas DECOOPMAN
Source: http://www.flickr.com
W obecnym zabieganym świecie warto dowiedzieć się, jak dbać o zdrowie. Dzięki radom specjalistów można w znacznym stopniu poprawić swoje samopoczucie oraz w naturalny sposób wyzbyć się różnych przypadłości. Dolegliwości zdrowotne biorą się przede wszystkim z niedbania o siebie na co dzień. Nie należy wspomagać się w szczególności suplementami diety różnego sortu, jednak właśnie zatroszczyć się o dostarczanie naszym organizmom wszystkich niezbędnych wartości odżywczych dzięki odpowiedniej diecie.

Obecnie istnieje wiele zabiegów, które efektywnie przeciwdziałają łysieniu u mężczyzn

dziąsła
Author: Salon Urody „Pasja"
Całkiem wielu mężczyzn prędzej czy później miewa problemy z łysieniem. Powiązane jest to przeważnie z genetyką, lecz też i z różnymi innymi kwestiami jak zła dieta czy niewłaściwy tryb życia.

Pages