wiek

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Piękny uśmiech jest tym, co zwykle pozwala przełamywać pierwsze lody oraz zawierać nowe znajomości

implanty
Author: Fundację Rozwoju Kardiochirurgii
Source: Fundację Rozwoju Kardiochirurgii
Piękny i śnieżnobiały uśmiech od wieków jest wizytówką każdego człowieka. Wolimy mieć do czynienia z ludźmi, którzy posiadają zdrowe oraz ładne zęby.

Czym w praktyce zajmuje się technik stomatologiczny?

Odpręż i zrelaksuj swoje ciało
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Duża część z nas gdy usłyszy pytanie, kim w zasadzie jest protetyk, musi hipotetycznie znać na nie odpowiedź. W praktyce jednak wielokrotnie mamy niewielkie pojęcie o tym, co w praktyce wykonuje się za drzwiami z napisem "Protetyk".


Wedle różnych słowników, protetyka stomatologiczna jest działem stomatologii, który specjalizuje się odtwarzaniem pierwotnych warunków zgryzowych po uszkodzeniu lub wypadnięciu naturalnego uzębienia.

Zdrowe zęby i piękny uśmiech to bardzo ważna sprawa — z tego powodu powinniśmy regularnie zapisywać się do dentysty

Twarz pozbawiona zmarszczek
Author: Lara Cores
Source: http://www.flickr.com
Każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak istotne w kontaktach z innymi ludźmi bywa pierwsze wrażenie. Piękny uśmiech zapewne pomoże nam zjednywać sobie ludzi.


Jeżeli nie mamy najmniejszych problemów z zębami, to jesteśmy niesamowitymi szczęściarzami.

Soczewki na dwa tygodnie, przeciwko ray bany dla mężczyzn - a więc, nosić okularki, czy też nie?

materace
Author: timsamoff
Od paru, bądź parunastu lat, świat jest podzielony na zwolenników, jaki również nielubiących okularków. Z tego konkretnego powodu stworzono soczewki kontaktowe, które bywają wyzwoleniem dla wielu ludzi, którzy nienawidzą nosić czegokolwiek na nosie.

Jakie mleko podawać potomkom po ukończeniu pierwszego roku życia?

kosmetyk
Author: Hillary
Source: http://www.flickr.com
Każdy wie, że żywienie piersią to idealny sposób na żywienie niemowlęcia.


Mleko modyfikowane Bebilon 3 jest produkowane przeważnie na bazie krowiego mleka. dzieci nie mogą spożywać go w czystej postaci, ponieważ skład jego ma za dużą ilość białka i sodu.

Preparaty przyszłości - rzeczywista szansa na długie, szczęśliwe życie czy banalna fantastyka naukowa

filtry
Author: Dafi
Source: Dafi
Kto z nas nie pragnie być nieśmiertelnym? Mimo że kolejne generacje biologów molekularnych wykonują swoją żmudną pracę w laboratoriach badawczych, wciąż żaden z nich jeszcze nie odpowiedział jednoznacznie na pytanie - czy eliksir przedłużający życie zostanie w końcu odkryty?

Nie za każdym razem mamy ochotę nabywać duże opakowania kosmetyków albo innych artykułów — świetne wydają się być w tym wypadku próbki

kierowca
Author: Thomas Cloer
Source: http://www.flickr.com
Człowiek, który stworzył saszetkę, jako formę proponowania próbek przeróżnych produktów, powinien otrzymać Nobla.


Świat oszalał na punkcie saszetek. W dzisiejszych czasach da się zamówić niemal wszystko w formie próbek, które będą pakowane w nieduże saszetki.

Pages