wiek

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Jakiego rodzaju oleju dobrze byłoby używać, jeśli chcemy zredukować liczbę tzw. niewłaściwego cholesterolu?

kobieta podczas ćwiczeń
Author: Arya Ziai
Source: http://www.flickr.com
Ludzki organizm to niezwykle zagmatwany system. Do jego właściwego funkcjonowania niezbędnych jest dużo składników oraz związków chemicznych. Część z nich wytwarza własny organizm samodzielnie (konkretnie w wątrobie powstaje aż 85%), natomiast część musimy przyjmować razem z pokarmem.

Pielęgnowanie dłoni - czyli, w jaki sposób zadbać o nie każdego dnia, aby pomóc w ich regeneracji

chusteczka
Author: d_pham
Source: http://www.flickr.com
Posiadasz problemik z szorstkimi, albo zaganianymi czasem dłońmi? Jest to spowodowane wielką ilością czynnikami, wewnątrz tego słoneczkiem, czy też nawet i częstym umywaniem rąk - i to nie tylko w środkach z detergentem, ale również myjąc je zwyczajnym mydełkiem.

Endodoncja - leczenie kanałowe. Jakie rzeczy warto o tym wiedzieć?

leczenie kanałowe
Leczenie endodontyczne, mocniej znane dla zwykłego człowieka jako leczenie typu kanałowego, to zabieg stomatologiczny, który ma za zadanie "odebrać" nasz własny ból, kiedy uratowanie zęba nie jest w ogóle już możliwe - w ten sposób w skróceniu istnieje możliwość powiedzieć, czym jest endodoncja.

Co to jest histeroskopia i kto może z niej skorzystać?

Laser – skuteczny sposób na żylaki
Author: Agencja Royal Brand PR
Source: Agencja Royal Brand PR
Organizm człowieka to wyjątkowo skomplikowany układ, jaki złożony jest z wielu współdziałających często ze sobą narządów. W niektórych przypadkach różnią się one jednak pomiędzy sobą w zależności m.in. od płci takiej osoby.

Brownie - klasyczne ciasto kuchni amerykańskiej w twoim domu!

brownie
Author: Elizabeth Hahn
Source: http://www.flickr.com
Uwielbiasz piec? Jesteś wielkim fanem czekolady albo posiadasz w swoim domu dzieci, które ją bardzo lubią? Jeśli tak, to idealnie trafiłeś! Nasz dziś poruszany temat będzie w pełni obejmował pewien szczególny rodzaj ciasta, którego tradycja sięga bardzo sporo lat do tyłu amerykańskiej kultury, a które to obecnie jest jej prawdziwą kwintesencją przepełnioną po same brzegi cudownym smakiem czekolady!


Bardzo wielu z całą pewnością w tej chwili zastanawia się, o czym mowa w naszym dzisiejszym wstępie.

Pages