lek

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Ganoderma lucidum – medycna naturalna w domu

zdrowa kobieta
Author: Good One PR
Source: Good One PR
W dzisiejszych czasach, gdy reklamy zewsząd namawiają do wypróbowania następnych medykamentów, a koncerny farmaceutyczne rywalizują w wymyślaniu kolejnych wyjątkowych specyfików, mających zapewnić nam zdrowie oraz dobre samopoczucie, warto sięgnąć po dary medycyny naturalnej, których skuteczność udowadniana jest od pokoleń.

Każdy chce widzieć dobrze - nawet ci, którzy już posiadają okulary mogą się ich dzisiaj pozbyć w kilka minut

metoda laserowa smile
Author: Dermokosmetyki Mustela
Source: Dermokosmetyki Mustela
Ci, którzy mają okulary, zdają sobie sprawę z tego jaki to problem. Przez to współcześnie bardzo popularna stała się korekta wzroku, która pozwoli wszystkim na zawsze zapomnieć o okularach.

Jakiego rodzaju odżywki dla sportowców kupić?

dziecko
Author: Shaun Fisher
Source: http://www.flickr.com
Odżywki dla sportsmenów zawierają substancje mobilizujące organizm do szybszego spalania tłuszczu oraz budowania mięśniowej tkanki.


Suplementy diety dla sportsmenów nie wpływają na hormonalną gospodarkę i w rekomendowanych ilościach nie są szkodliwe dla zdrowia ludzkiego.

Opis najważniejszych zalet, jakie będą miały stomatologiczne implanty, w jaki sposób się je mocuje w szczęce.

na basenie - Hiszpania
Author: Fresco Tours
Source: http://www.flickr.com
Utrata zęba wcale nie będzie oznaczała tego, że do końca życia będzie się chodzić z dziurą po nim. Współczesna stomatologia proponuje sporo sposobów na to, żeby brakujące zęby jakoś uzupełnić, a ostatnim czasie coraz większym zainteresowaniem się cieszą implanty.

Cierpisz na choroby dróg oddechowych? Dowiedz się czy lepiej w twoim przypadku spisze się inhalator czy nebulizator

Kiedy dusza choruje
Author: Bird&Co.
Source: Bird&Co.
Schorzenia układu oddechowego są teraz coraz bardziej powszechne. Wynika to na pewno ze spotęgowania zanieczyszczeń, w głównej mierze w odniesieniu do osób, które zamieszkują centra miast. Na choroby może mieć także palenie papierosów, nie tylko czynne, lecz też bierne, mimo pozorów zdecydowanie bardziej niebezpieczne dla naszych płuc.

Czy korzystaliśmy już z propozycji jaką mają szczoteczki ultradźwiękowe?

kawa
Author: Dafi
Source: Dafi
Na rynku pojawia się coraz więcej przedmiotów, które powinny nam pomóc w dbaniu o swoje zęby. Przez to niesamowicie ważny będzie Wybór właściwej szczoteczki, tak żebyśmy posiadali gwarancję, że umyje zęby nie niszcząc szkliwa oraz że dociera do każdego zakamarka.


Szczoteczka soniczna seysso to właściwy wybór


Należy popatrzeć na przeróżne propozycje dentystów, żeby przekonać się, że nierzadko zalecana jest przez nich szczoteczka soniczna seysso.

Pages