lek

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Cierpisz na choroby dróg oddechowych? Dowiedz się czy lepiej w twoim przypadku spisze się inhalator czy nebulizator

Kiedy dusza choruje
Author: Bird&Co.
Source: Bird&Co.
Schorzenia układu oddechowego są współcześnie coraz bardziej powszechne. Wynika to bez wątpienia ze spotęgowania zanieczyszczeń, w głównej mierze w przypadku osób, które mieszkają w centrach miast. Na dolegliwości może mieć także palenie papierosów, nie tylko czynne, lecz też bierne, pomimo pozorów o wiele bardziej szkodliwe dla naszych płuc.

Ganoderma lucidum – medycna naturalna w domu

zdrowa kobieta
Author: Good One PR
Source: Good One PR
Dziś, gdy reklamy z każdej strony zachęcają do wypróbowania kolejnych leków, a koncerny farmaceutyczne rywalizują w tworzeniu kolejnych wyjątkowych specyfików, mających zapewnić nam zdrowie i doskonałe samopoczucie, dobrze jest sięgnąć po dary natury, których skuteczność udowadniana jest od wieków.

Jakiego rodzaju odżywki dla sportowców kupić?

dziecko
Author: Shaun Fisher
Source: http://www.flickr.com
Suplementy diety dla sportowców mieszczą substancje mobilizujące organizm do szybszego spalania tkanki tłuszczowej i budowania mięśniowej tkanki.


Odżywki dla sportowców nie wpływają na gospodarkę hormonalną i w rekomendowanych ilościach nie są szkodliwe dla zdrowia ludzkiego.

Jak sobie dać radę z nałogiem nikotynowym? Czy można rzucić palenie? Jakie są na to szanse?

desmoxan
Author: Shutterstock
Source: Shutterstock
Jest coraz większa świadomość tego, jak papierosy są niezdrowe, bardzo niekorzystnie oddziałujące na każdy z aspektów życia. Niestety, pomimo tego, wiele osób nie potrafi zrezygnować z tego nałogu.

W jaki sposób apteki online pomagają chorym leczyć nieco kompromitujące przypadłości

Trądzik, choroby skóry
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Apteka jest tym miejscem, gdzie udajemy się równie niechętnie, jak do lekarza. Co prawda w aptece nie doświadczamy bólu, jaki niekiedy towarzyszy zabiegom, ale suma, jaką należy zapłacić w kasie, może przyprawić nawet osobę zdrową o zawroty głowy. Niektóre osoby z tego właśnie powodu decydują się na zakupy w wirtualnych aptekach. Zresztą powiedzmy w tym miejscu o jeszcze odmiennej pobudce. Niekiedy leczymy się samodzielnie kupując tabletki bez recepty. A przy okienku trudno bywa powiedzieć, że potrzebujemy płynu na wszawicę, bo co sobie pomyślą matki stojące w kolejce tuż za nami. W takiej sytuacji, zamiast korzystać z usług osiedlowej apteki, włączamy komputer i robimy zakupy w sieci.

Pages