chory

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Neurolodzy oraz Poradnie Neurologiczne zlokalizowane na terenie Bolesławca - NFZ przeciwko gabinety prywatne

neurolog bolesławiec
Author: Scanmed Universum w Krakowie
Jak to dość często bywa, aby przedostać się do jakiegoś konkretnego medycznego specjalisty - szczególnie jeśli idziemy do niego po raz pierwszy - jesteśmy zmuszeni odczekać dość długi okres czasu na pierwszą wizytę.

Endodoncja - leczenie kanałowe. Jakie rzeczy warto o tym wiedzieć?

leczenie kanałowe
Leczenie endodontyczne, bardziej znane dla zwykłego człowieka jako leczenie kanałowe, to zabieg dentystyczny, który ma za zadanie "odebrać" nasz ból, gdy uratowanie zęba nie jest w ogóle już możliwe - tak w skrócie można powiedzieć, czym jest endodoncja.

Kuracja uzależnień - w jakich miejscach wyszukiwać pomocy i na co warto zwrócić uwagę

zajecia z logopedą
Author: Tzuhsun Hsu
Source: http://www.flickr.com
Nie sposób ukryć, iż ilość osiągalnych w dzisiejszych czasach używek jest tak duża, żełatwo o popadnięcie w nałóg. Należy mieć pojęcie, że każdy ma możliwość na odłączenie się od nałogu.

Jak dać sobie radę, gdy musimy zaopiekować się bliską osobą? Czy konieczne akcesoria są refundowane?

wózek inwalidzki
Source: http://sxc.hu/
Opieka o osobę niepełnosprawną nie jest zagadnieniem łatwym i przyjemnym. Jeśli musimy zająć się osobą, która nie jest w stanie tego zrobić sama, musisz uzbroić się w wytrwałość, zrozumienie i siłę.

Nerwice natręctw mają szansę mocno niszczyć życie

choroba
Author: Tempur
Source: Tempur
Czy znamy jakieś schorzenia o podłożu psychicznym?
Bardzo często koncentrujemy się na schorzeniach fizycznych, które w jakiś sposób ograniczą nas ruchowo oraz które dosyć często można od razu zauważyć u osoby chorej. Nie mamy szansy jednakże zapomnieć o tym, że są też choroby psychiczne, które chociaż nie widoczne tak natychmiast mogą znacznie utrudnić życie choremu i sprawiać, że sam ze sobą będzie się nieodpowiednio czuł.

Postępujące schorzenie oczu w jakiej dochodzi do uszkodzenia siatkówki

akcesoria dentystyczne
Author: Andrew Fresh
Source: http://www.flickr.com
Zwyrodnienie plamki żółtej to przewlekła, postępująca choroba oczu, w wyniku której dochodzi do defektu siatkówki, a zwłaszcza jej środkowej części, to znaczy plamki żółtej. AMD wiedzie do pogorszenia widzenia, a często do pełnej ślepoty.

Już w tej chwili dowiedz się, jakie pomoce dydaktyczne dla dzieci niepełnosprawnych uda Ci się kupić w sklepie online.

zeszyt
Author: brandbook.de
Source: http://www.flickr.com
Kilkadziesiąt lat temu żaden człowiek nie przejmował się tym, że dzieci niepełnosprawne rozwijają się inaczej, aniżeli dzieci zdrowe. Rodzice nie posiadali alternatywy, żeby ich pociecha uczęszczała do szkoły, w jakiej nauczyciele podchodziliby do niej inaczej, skoro nie ulega wątpliwości, że takie dziecko wymaga większego zainteresowania oraz większej pomocy. Całe szczęście czasy się zmieniają i w tej chwili społeczeństwo jest o wiele bardziej empatyczne oraz poszukuje się wyjść na to, by tym ludziom pomóc i ułatwić funkcjonowanie.

Pages