sposób

Odsysanie tłuszczu laserem – dlaczego warto zdecydować się na taki zabieg?

spojrzenie
Author: Evandro Felippe
Source: http://www.flickr.com
Liposukcja laserowa należy do coraz chętniej wybieranych przez konsumentów gabinetów medycyny estetycznych zabiegów. Dlaczego znacznie więcej osób decyduje się na te usuwanie zbędnego tłuszczyku? Obecnie odpowiednio w każdym zakładzie znajdziemy te usługi, jak liposukcja laserowa.

Leczenie z użyciem pompy insulinowej

najnowsze pompy insulinowe
Author: epSos .de
Source: http://www.flickr.com
Pompa insulinowa jest alternatywną metodą aplikowania insuliny. Zastępuje ona wstrzyknięcia strzykawką jednorazową czy penem. Nosi się ją na zewnątrz ciała, na przykład na pasku.


Dzisiaj mniej więcej 250 000 osób na całym globie jest kurowanych przy zastosowaniu pomp insulinowych.

Jak ćwiczyć, żeby mieć ciało takie, jak ma kulturysta? Czy to jest w ogóle możliwe?

zdrowie
Author: Magic Madzik
Source: http://www.flickr.com
Spora liczba przedstawicieli płci męskiej marzy o tym, żeby zbudować masę mięśniową, głównie jednak tylko z tego powodu, bo pragną, aby lepiej wyglądać. Taka aktywność będzie coraz bardziej ceniona, jednak pewna część tych ludzi idzie dalej i marzy o takim ciele, jakie ma kulturysta.

Kosmetyki naturalne ogromnie modne. Kto będzie z nich zadowolony?

kosmetyki naturalne kraków
Author: Kamil Porembiński
Source: http://www.flickr.com
Środki masowego przekazu głoszą bezustannie o wielkim powrocie do natury jak też reklamują wszystko , co pochodzi od Matki Ziemi. Z tego powodu modne robią się kosmetyki z naturalnymi komponentami, a także domowe przygotowywanie mieszanek do pielęgnacji skóry czy włosów.

Czy powiemy w jaki sposób działać, kiedy jest u nas chora trzustka?

lekarz
Author: El Alvi
Source: http://www.flickr.com
O organizm trzeba wciąż dbać, pamiętając o każdej jego części, ponieważ tylko wtedy będziemy mieli sposobność funkcjonować w prawdziwym zdrowiu. Przez to właśnie tak ważne będzie to, żeby pamiętać o profilaktycznych testach, które pokażą nam pierwsze błędy.

Jak uzdrawia koń

zajęcia rehabilitacyjne
Author: Rose Physical Therapy Group
Source: http://www.flickr.com
Jazda konna to nie tylko bardzo dobry sport i rekreacja. W przypadku dzieciaczków niepełnosprawnych może być to również idealny sposób na terapię. Koń może być dla dzieci chorych kompanem i sprzymierzeńcem w ich zmaganiach z chorobom. Taka terapia zwie się hipoterapią.

Pages