choroby

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Podpowiadamy jak odnaleźć profesjonalnego okulistę

Osoba w okularach korekcyjnych
Author: Ryan Hickox
Source: http://www.flickr.com
Jeśli zauważysz jakieś zmiany w sposobie widzenia, wówczas bez wątpienia jak najszybciej powinieneś udać się do okulisty. Wzrok jest na tyle wartościowy, że powinniśmy o niego mocno dbać. Wiele osób niestety bagatelizuje pierwsze oznaki, a takie zaniedbane wady wzroku mogą sprawić, że będziesz mierzyć się ze znacznie poważniejszymi trudnościami.

Jakiego rodzaju oleju dobrze byłoby używać, jeśli chcemy zredukować liczbę tzw. niewłaściwego cholesterolu?

kobieta podczas ćwiczeń
Author: Arya Ziai
Source: http://www.flickr.com
Ludzki organizm to niezwykle zagmatwany układ. Do jego poprawnego działania wymaganych jest dużo elementów i związków chemicznych. Niektóre z nich produkuje nasz organizm samodzielnie (ściślej temat ujmując w wątrobie jest wytwarzanych aż 85%), a część musimy przyjmować łącznie z pokarmem.

Biostymina jako tradycyjny lek pochodzenia roślinnego w postaci płynnej do używania doustnego

biostymina
Author: OKNOPLAST-Kraków
Różne choroby górnych dróg oddechowych są jedną z najczęstszych przyczyn odwiedzin u doktora. Biostymina od niedawna osiągalna jest w punktach aptecznych bez recepty i w wygodnej postaci określonej do aplikowania doustnego.

Cierpisz na choroby dróg oddechowych? Dowiedz się czy lepiej w twoim przypadku spisze się inhalator czy nebulizator

Kiedy dusza choruje
Author: Bird&Co.
Source: Bird&Co.
Schorzenia układu oddechowego są obecnie coraz bardziej nagminne. Wynika to niewątpliwie ze spotęgowania zanieczyszczeń, w głównej mierze w odniesieniu do ludzi, którzy zamieszkują centra miejscowości. Na dolegliwości może mieć także palenie papierosów, nie tylko czynne, lecz też bierne, pomimo pozorów znacznie bardziej niekorzystne dla naszych płuc.

Pages