choroby

Podpowiadamy jak odnaleźć profesjonalnego okulistę

Osoba w okularach korekcyjnych
Author: Ryan Hickox
Source: http://www.flickr.com
Jeśli zauważysz jakieś zmiany w sposobie widzenia, wtedy na pewno jak najszybciej powinieneś udać się do okulisty. Wzrok jest na tyle wartościowy, że powinniśmy o niego bardzo dbać. Wiele osób niestety bagatelizuje pierwsze problemy, a takie zaniedbane wady wzroku mogą spowodować, że będziesz borykał się ze znacznie poważniejszymi kłopotami.

Jakiego rodzaju oleju dobrze byłoby używać, jeśli chcemy zredukować liczbę tzw. niewłaściwego cholesterolu?

kobieta podczas ćwiczeń
Author: Arya Ziai
Source: http://www.flickr.com
Organizm człowieka to niezwykle zagmatwany układ. Do jego poprawnego funkcjonowania wymaganych jest dużo składników i związków chemicznych. Niektóre z nich produkuje nasz organizm we własnym zakresie (konkretnie w wątrobie powstaje aż 85%), a część powinniśmy spożywać łącznie z pokarmem.

Biostymina jako tradycyjny lek pochodzenia roślinnego w postaci płynnej do używania doustnego

biostymina
Author: OKNOPLAST-Kraków
Infekcje i zakażenia górnych dróg oddechowych są jedną z najczęstszych powodów odwiedzin u lekarza. Biostymina od niedawna osiągalna jest w punktach aptecznych bez recepty i w praktycznej formie przeznaczonej do stosowania doustnego.

Co to jest androgenowe wypadanie włosów? Czy występuje również u kobiet?

androgenowe wypadanie włosów
Sporo osób ma kłopoty z utratą włosów. Niestety, jednak włosy są bardzo podatne na wszelkie zmiany w naszym ciele, jak i niedobór różnego rodzaju substancji. Z tej przyczyny właśnie wiele ludzi stara się zadbać jak należy o włosy, a mimo to stale wypadają.


Warto w takich sytuacjach sprawdzić co jest przyczyną takiego stanu rzeczy.

Dietetyk na obszarze Krakowa - a więc, tekścik spośród typu "do wyboru, do kolorku"!

sport
Author: Windsor Tennis Club Belfast
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli jesteś personą, która to posiada nadwagę, na pewno wewnątrz którymś chwilce swojego egzystencji usłyszałeś, iż jesteś "gruby", nawet i jeżeli nadwaga nie bywa aż tak wielka.

Stres jest bardzo groźny a także niebezpieczny. Do jakich skutków może doprowadzić? Omawiamy temat w poniższym tekście.

medycyna
Author: Chris Photography~
Source: http://www.flickr.com
Obecne życie charakteryzuje się sporym popędem, stresem oraz ograniczeniem czasu na wszystko. Mogą ucierpieć na tym nasi najbliżsi, z jakimi czasami widujemy się w przelocie, przemieszczając się z nimi do pracy ewentualnie do szkoły lub wieczorem, kiedy za parę chwil będziemy się położyć do łóżka.

Pages