choroby

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Musimy dobrze dbać o drogi moczowe

tabletki
Author: kev-shine
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli poddajemy się fizjologii, nie rozmyślamy o tym, co dzieje się z naszym organizmem. Nie rozmyślamy, jak wygląda przewód moczowy, ani tym bardziej nie myślimy o tego rodzaju sprawach w momencie współżycia. A jednak warto wiedzieć, że są to sprawy niezwykle delikatne. Tak samo jak delikatny i mocno określony jest czas, jeżeli możemy począć potomstwo, jeśli jedynie wiemy, jeżeli przypada nam moment owulacji i dni płodnych, to sprawa jest prosta, lecz co zrobić jeżeli samodzielnie nie umiemy tego określić?

Biostymina jako tradycyjny lek pochodzenia roślinnego w postaci płynnej do używania doustnego

biostymina
Author: OKNOPLAST-Kraków
Różne choroby górnych dróg oddechowych są jedną z najczęstszych powodów wizyt u doktora. Biostymina od niedawna dostępna jest w punktach aptecznych bez recepty i w wygodnej formie określonej do aplikowania doustnego.

Nietrzymanie moczu pokonaj problem?

kobieta
Author: ierdnall
Source: http://www.flickr.com
Kobiety , iż nietrzymanie moczu to normalny objaw upływu lat i muszą się z nauczyć żyć z tą przykrą przypadłością. Zażenowanie i strach biorą górę nad logiką. Niestety, takie postępowanie ostatecznie prowadzi do dramatycznych niekiedy sytuacji: utraty pracy, wyobcowania, a czasem nawet depresji. A przecież nietrzymanie moczu jesteśmy w stanie leczyć. Najważniejszy jest ten pierwszy krok, czyli wizyta u lekarza. Może to być lekarz pierwszego kontaktu, który po postawieniu trafnej diagnozy, skieruje pacjentkę na dalsze leczenie – do ginekologa lub bezpośrednio do urologa.

Jak działa linea 40+?

leki
Author: Frédérique Voisin-Demery
Source: http://www.flickr.com
Co powinniśmy wykorzystywać przy naszych problemach?
Powinniśmy wiedzieć, że na półkach w aptece będzie dużo różnorakich leków, dlatego dokładnie musimy się namyślić, z czym chcemy sobie radzić, a także musimy sprawdzić, które z nich mają szansę nam najbardziej pomóc. Im lepiej konkretne medykamenty okażą się dobrane do naszych kłopotów, tym większa będzie nadzieja, że uda nam się ich pozbyć oraz będziemy mieli szansę powrócić do zwykłego funkcjonowania.

Cierpisz na choroby dróg oddechowych? Dowiedz się czy lepiej w twoim przypadku spisze się inhalator czy nebulizator

Kiedy dusza choruje
Author: Bird&Co.
Source: Bird&Co.
Schorzenia układu oddechowego są teraz coraz bardziej powszechne. Wynika to na pewno ze spotęgowania zanieczyszczeń, w głównej mierze w odniesieniu do osób, które zamieszkują centra miast. Na choroby może mieć także palenie papierosów, nie tylko czynne, lecz też bierne, mimo pozorów zdecydowanie bardziej niebezpieczne dla naszych płuc.

Co to jest androgenowe wypadanie włosów? Czy występuje również u kobiet?

androgenowe wypadanie włosów
Wiele osób ma kłopoty z wypadaniem włosów. Niestety, jednak cebulki włosów są bardzo podatne na różne zmiany w naszym ciele, oraz niedobór różnych substancji. Dlatego właśnie wiele ludzi stara się dbać jak należy o włosy, a mimo to wciąż wypadają.


Dobrze jest w tego rodzaju sytuacjach sprawdzić co jest przyczyną tego stanu rzeczy.

Pages