czas

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Czy kulturysta powinien korzystać z suplementów? O jakich kwestiach powinien pamiętać? Co jest najważniejsze?

olimp bcaa xplode
Author: Fit4Fun
Suplementy dla kulturystów rzeczywiście działają, ale warto mieć do nich właściwe podejście, a ponadto ważne są regularne treningi na siłowni. Suplementy nie mogą zastąpić one standardowego treningu, tak więc nie powinniśmy ich traktować jak “magicznego” środka, który sam, bez określonego wysiłku, zrobi masę mięśniową.


Obecnie jest rzeczywiście szeroki wybór suplementów, ale również firm produkujących suplementy.

Czemu zdrowa żywność jest tak bardzo popularna, jakie ma ona zalety.

sklep ekologiczny kraków
Author: Marcel van Schooten
Source: http://www.flickr.com
Pogoń za jak najniższymi cenami spowodowała, że współczesną żywność coraz mniej nadaje się do tego, żeby ją jeść. Obecnie większość zwierząt i roślin jest po prostu produkowanych, czy to na ogromnych polach, czy w stajniach.

Alkohole pochodzące z przeróżnych części świata - gdzie szukać? Tylko w sieci internetowej!

młodość
Author: Magic Madzik
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas doskonale wie, że "alkohol jest dla ludzi". Pomimo, iż niewiarygodnie wiele słyszy się o alkoholizmie, to w rzeczywistości wcale nie każdy popada w uzależnienie - bardzo wielu z nas w ogóle nie ciągnie do zbyt dużego picia i bardziej delektuje się nim, niż "pije do upadłego".

Polskie przychodnie, a także polscy lekarze ulokowani na ziemiach stolicy Irlandii - Dublina

mowa
Author: Alan Light
Source: http://www.flickr.com
Irlandia jest to państwo dość nieduże, jednakże jak się okazuje obfitujące w wiele narodowości, wśród tego także polskiej. Na terenie samej stolicy tego kraju - Dublinie, odnajdziemy całkiem dużo polaków - tak wielu, że powstały na terenie owego miasta między innymi przeróżne przychodnie, kliniki, czy gabinety lekarskie - dosłownie wszystko czego dusza zapragnie, i te wszystkie miejsca zakładamy My - Polacy, dla egzystujących w tamtym miejscu innych przedstawicieli naszej narodowości.

Opieka pielęgniarki w przestrzeni domowej dla chorych.

pielęgniarka przy łóżku pacjenta
Author: Navy Medicine
Source: http://www.flickr.com
Opieka nad chorym zarówno w zaawansowanym wieku i po zróżnicowanych operacjach to niejednokrotnie opieka długoterminowa. W takich momentach – gdy długotrwały pobyt w szpitalu jest po prostu nie realny należy odszukać profesjonalne usługi pielęgniarskie.

Pages

1 2 3 4 5 6 7 8 9 next › last »