konie

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Wakacje w szkółce jeździeckiej- niezapomniane wakacje a także doskonała terapia dla osób niepełnosprawnych

Koń
W czasie dzieciństwa wielu z nas marzyło o tym, by nauczyć się jazdy konnej. Obecnie powstaje coraz więcej miejsc, w których odbywają się lekcje jazdy konnej jak również hipoterapia. Dzięki przebywaniu ze zwierzętami można wiele się nauczyć, a konie mogą pomóc niepełnosprawnym poprawić ich stan zdrowia.

W jaki sposób zaopatrzyć apteczkę domową?

dziecko w spacerówce
Author: Quinn Dombrowski
Source: http://www.flickr.com
Domowa apteczka powinna wyposażona być w należyty zestaw farmaceutyków, ziółek, materiałów opatrunkowych czy sprzęt trwały.


Po co wypatrywać nocnej apteki gdy podstawowe leki możemy mieć w zasięgu ręki? W celu bezproblemowego odszukania potrzebnego farmaceutyku, skład apteczki warto podzielić na kilka części.

Jakiego rodzaju meble należą do laboratoryjnych i co muszą one gwarantować?

meble laboratoryjne
Author: Hey Paul Studios
Source: http://www.flickr.com
W różnorodnych przedsiębiorstwach do poprawnego ich działania konieczne są odpowiednie meble. Ich celem jest zapewnianie komfortu pracy pracownikom oraz bezpieczeństwo i funkcjonalność. Przykładowo do warsztatu samochodowego konieczne są różne stoły i regały.

Opieka nad starszymi, lub też niepełnosprawnymi ludźmi to nie jedynie trud poświęcenia, ale też i i duża odpowiedzialność

Łazienka, natrysk, poręcz dla niepełnosprawnych
Author: KOŁO
Source: Lazienkaplus.pl
Wymaga całkowitej zmiany dotychczasowego życia. Osoby, które nie są w stanie samodzielnie poruszać się, czy to ze względu na wiek, czy chorobę wymagają stałej opieki.


Rodziny takich osób są w bardzo trudnym położeniu.

Pages