konie

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Opieka nad starszymi, lub też niepełnosprawnymi ludźmi to nie jedynie trud poświęcenia, ale też i i duża odpowiedzialność

Łazienka, natrysk, poręcz dla niepełnosprawnych
Author: KOŁO
Source: Lazienkaplus.pl
Wymaga dezorganizacji dotychczasowego życia. Osoby, które nie mogą samemu poruszać się, czy to z powodu wieku, lub też chorobę wymagają całodobowej opieki.


Bliscy takich osób są w ogromnie trudnym położeniu.

W jakim miejscu spędzić ostatni dzień roku - czyli: Pojechać w góry? Czy nie wyjechać w góry? To jest zasadnicze zapytanie!

osiedle
Author: Vantage Development SA
Source: Vantage Development SA
chciałabyś w niesamowity sposób spędzić ostatni dzień w roku, jednak nie wiecie w jakim miejscu? Zastanów się nad opcją spędzenia tego dni w górkach!


W obecnych czasach bardzo popularną opcją spędzania momentu przełomowego roku stał się wyjazd w górki.

Myślisz nieraz, jak to się dzieje, iż obecna technika osiągnęła już tak wysoki poziom, a ludzkość musi zmagać się z wieloma schorzeniami i nie ma na nie skutecznego lekarstwa

witaminy
Author: Will Thomas
Source: http://www.flickr.com
Ludzie cierpią na depresje, różnego rodzaju nerwice, schizofrenie. Starzeją się bardzo szybko, bardzo wielu walczy z otyłością, z wiekiem tracą kondycję - takich schorzeń i niedomagań moglibyśmy wymieniać jeszcze wiele.

Suplementy dla sportsmenów

Zdrowe, lśniące włosy
Author: PR-ZONE
Source: pr-zone.pl
Odżywki dla sportsmenów zawierają substraty mobilizujące organizm do szybszego spalania tłuszczu i budowania mięśniowej tkanki (odżywki na masę).


Owe odżywki dostępne są bez recepty i nie mają wiele wspólnego ze sterydami anabolicznymi, które są legalne, choć niedozwolone jako doping w profesjonalnym sporcie.

W jaki sposób zaopatrzyć apteczkę domową?

dziecko w spacerówce
Author: Quinn Dombrowski
Source: http://www.flickr.com
Apteczka domowa powinna być wyposażona w stosowny zestaw farmaceutyków, ziół, materiałów opatrunkowych albo trwały sprzęt.


Po co szukać nocnej apteki jeśli podstawowe leki możemy mieć pod ręką? Celem bezproblemowego odnalezienia potrzebnego leku, zawartość apteczki warto podzielić na parę części.

Pages