życie

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Jak doprowadzić nasz organizm do zupełnej sprawności po kontuzji?

sprzęt sportowy w parku
Author: Brisbane City Council
Source: http://www.flickr.com
Ćwiczenie przez nas sportów jest bez wątpienia istotną częścią naszego życia. W naszym pospolitym przekonaniu umocniło się przeświadczenie, że w zdrowym ciele znajduje się zdrowy duch, tym samym też potrzebujemy funkcjonalnie polepszać nasze zdolności. Niemniej jednak profesjonalne uprawianie sportu jest zadaniem wyjątkowo ciężkim i jednocześnie wymagającym.

Powody powstawania żylaków i metody działania w przypadku, gdy już się pojawią.

chirurg naczyniowy
Author: Javier Romero Otero
Source: http://www.flickr.com
Problem z układem krążenia zaczyna dotykać coraz więcej ludzi. Powiedzieć więc można, że zaczyna to być problem naszych czasów. Nieodpowiednia, zbyt uboga w warzywa i owoce dieta często będzie prowadzić do nadwagi.

Nie da się ukryć, żyjemy w ciągłym pośpiechu i w bardzo dużym stresie

Studencie, zadbaj o swój umysł!
Author: Naturhouse
Source: Naturhouse
W dobie dużego konsumpcjonizmu, ciągłej rywalizacji i nieustannym dążeniu do osiągnięcia wszystkiego dużo więcej , czasem normalnie nie dajemy rady tego udźwignąć.


Organizm ludzki, choć silny, nie zawsze nadąża za takim bardzo szybkim tempem.

Jakie są najmniej lubiane przez ludzi zabiegi stomatologiczne?

mieszkanie - fotografijka
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Kto powiedział, że chodzenie do gabinetu stomatologicznego zawsze musi wiązać się z bólem? Nawet jeżeli zabiegi wykonywane przez takiego lekarza nie należą do zbyt przyjemnych, to przecież w niektórych przypadkach mogą nam także uratować życie.


Dlatego też zanim zaczniemy szukać jakichś wymówek, nawet wtedy, kiedy nie boli nas żaden ząb, umówmy się na konsultację u dentysty.

Internetowy sklep z naturalną żywnością

warzywa ekologiczne
Author: Rick Ligthelm
Source: http://www.flickr.com
Coraz mniej czasu i wciąż mnóstwo na głowie. życie ciągle przyspiesza i czasami ciężko za nim nadążyć. Z drugiej strony nastała moda na slow life i nawrót do natury. Mnóstwo ludzi pragnie móc więcej poświęcić rodzinie atakże dbać o jej zdrowie. W ten trend szczególnie wpisuje się ekologiczne jedzenie. Jak to pogodzić? Wyjściem jest ekologiczny sklep internetowy.

Pages