życie

Kardiomonitor pozwala doglądać stan pacjenta

Załoga lekarzy
Author: COD Newsroom
Source: http://www.flickr.com
To, że wielu chorych nawet w stanie tragicznym może wrócić do normalnego działania oraz spędzać dalsze lata życia z rodziną, w znacznej mierze jest realne dzięki rozwojowi medycyny oraz urządzeń, jakie będą używane podczas hospitalizacji. Okazuje się, że niesamowicie często stosowany okazuje się defibrylator AED, który będzie nieocenionym sprzętem każdego lekarza, gdy okazuje się, że serce pacjenta zaprzestało bić i rozpoczyna on się żegnać z życiem.

Nie da się ukryć, żyjemy w ciągłym pośpiechu i w bardzo dużym stresie

Studencie, zadbaj o swój umysł!
Author: Naturhouse
Source: Naturhouse
W czasach dużego konsumpcjonizmu, ciągłej rywalizacji i nieustannym dążeniu do zdobycia wszystkiego więcej , czasem normalnie nie dajemy rady tego udźwignąć.


Organizm człowieka, choć wytrzymały, nie za każdym razem nadąża za takim szybkim tempem.

Preparaty przyszłości - rzeczywista szansa na długie, szczęśliwe życie czy banalna fantastyka naukowa

filtry
Author: Dafi
Source: Dafi
Któż z nas nie pragnąłby być nieśmiertelnym? Chociaż kolejne pokolenia naukowców wykonują swoją trudną pracę laboratoryjną, jak dotąd żaden z nich jeszcze nie odpowiedział jednoznacznie na kwestie - czy eliksir przedłużający życie zostanie w końcu odkryty?

Szkolenie pierwszej pomocy przedmedycznej - czyli, w jaki sposób nauczyć się ratować jakiejś osobie życie

kurs pierwsza pomoc przedmedyczna
Author: Pinio
Source: Pinio
Pragniesz nauczyć się zaczynającej pomocy, a później, jeżeli życie pozwoli, szkolić się dalej, aby być lekarzem, albo jakąś osobą, kto w aktywny sposób pracuje w branży "opieka i ochrona zdrówka"? Zapisz się więc na kursik zaczynającej pomocy, najwspanialej takiej, która później pomoże Tobie w urzeczywistnieniu marzenia! Jaki to dokładnie kurs oraz gdzie takie bywają przeprowadzane? To wszystko i jeszcze bardziej dużo nie posiadając żadnego problemiku odnajdziesz wewnątrz naszego nowiutkiego - świeżutko co wydzierganego - artykuliku!

Pages