życie

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Dobrze jest wiedzieć, jakie są naturalne i domowe sposoby walki z częstymi dolegliwościami

fotogram - zdrowie
Author: Olivier Duquesne
Source: http://www.flickr.com
Biegunka, bóle głowy, stan zapalny dróg moczowych – to schorzenia, które pojawiają się dość powszechnie. Często bardzo dobrą alternatywą dla leków i suplementów diety są naturalne środki.

Bardzo ważne jest to, by wyszukać optymalny sposób usunięcia dolegliwości i doskonalenia swych możliwości

masaż
Author: Bosque Village
Source: http://www.flickr.com
Czasem zdarza się tak, że człowiek traci umiejętność właściwego kierowania swym życiem i przestaje się rozwijać. Miewa problemy z wypełnieniem obowiązków, towarzyszy mu wrażenie, że zatrzymał się w miejscu. Na podobne kłopoty mogą pomagać odpowiednio dopasowane warsztaty. Są one korzystne dla rozwoju osobistego.

Nie da się ukryć, żyjemy w ciągłym pośpiechu i w bardzo dużym stresie

Studencie, zadbaj o swój umysł!
Author: Naturhouse
Source: Naturhouse
W dobie dużego konsumpcjonizmu, ciągłej rywalizacji i stałym dążeniu do zdobycia wszystkiego dużo więcej , nieraz normalnie nie dajemy rady tego udźwignąć.


Organizm człowieka, chociaż wytrzymały, nie zawsze nadąża za takim szybkim tempem.

Kardiomonitor pozwala doglądać stan pacjenta

Załoga lekarzy
Author: COD Newsroom
Source: http://www.flickr.com
To, że wielu pacjentów nawet w stanie krytycznym może powrócić do normalnego działania oraz przeżyć kolejne lata życia z familią, w dużej mierze jest realne dzięki postępowi medycyny i urządzeń, jakie są wykorzystywane podczas hospitalizacji. Jest tak, że bardzo często wykorzystywany jest defibrylator AED, który będzie nieocenionym narzędziem każdego doktora, jeżeli okazuje się, że serce pacjenta przestało pracować i zaczyna on się żegnać z życiem.

Szkolenie pierwszej pomocy przedmedycznej - czyli, w jaki sposób nauczyć się ratować jakiejś osobie życie

kurs pierwsza pomoc przedmedyczna
Author: Pinio
Source: Pinio
Bardzo chcesz nauczyć się pierwszej pomocy, a potem, jeśli życie pozwoli, szkolić się w dalszym ciągu, aby zostać doktorem, lub jakąś osobą, która aktywnie działa wewnątrz branży "opieka oraz ochrona zdrowia"? Po zapisuj się więc na kursik pierwszej pomocy, najwspanialej takiej, która w późniejszym terminie pomoże Ci w urzeczywistnieniu marzenia! Jaki to konkretnie kursik oraz gdzie takie są przeprowadzane? To wszyściutko i jeszcze więcej bez żadnego problemu znajdziesz w środku naszego nowiutkiego - świeżo co napisanego - artykuliku!

Jak doprowadzić nasz organizm do zupełnej sprawności po kontuzji?

sprzęt sportowy w parku
Author: Brisbane City Council
Source: http://www.flickr.com
Ćwiczenie przez nas sportów jest na pewno ważną częścią naszego życia. W naszym zwykłym przekonaniu utrwaliło się mniemanie, że w zdrowym ciele skrywa się zdrowy duch, dlatego też chcemy efektywnie rozwijać nasze zdolności. Niemniej jednak fachowe uprawianie sportu jest zadaniem niebywale ciężkim i jednocześnie wymagającym.

Jak można będzie odmienić swoje nawyki i przyzwyczajenia, żeby jednocześnie dbać o swoje ciało i zdrowie.

przychodnia fizjoterapeutyczna
Author: kris krüg
Source: http://www.flickr.com
O tym, że należy dbać o swoje zdrowie każdy z nas miał okazję niejednokrotnie słyszeć. Lecz nawet mimo tego, że wielu ludzi doskonale o tym wie, to tak naprawdę niedużo robią one w tej kwestii. Co więcej, często świadomie zaczynają łamać podstawowe zasady, przykładowo zaczynając palenie, spożywając w nadmiernej ilości alkohol czy próbując narkotyków. Te grzechy względem własnego ciała zaliczają się do ciężkich, jest jednak bardzo duża ilość mniejszych przewinień, jakie w ogólnym rozrachunku mogą się przyczynić do problemów z ciężkimi chorobami, a nawet skrócenia życia o wiele lat.

Pages