życie

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Jak można będzie odmienić swoje nawyki i przyzwyczajenia, żeby jednocześnie dbać o swoje ciało i zdrowie.

przychodnia fizjoterapeutyczna
Author: kris krüg
Source: http://www.flickr.com
O tym, że należy pilnować swojego zdrowia większość z nas miała okazję niejednokrotnie słyszeć. Jednak nawet mimo tego, że wielu ludzi bardzo dobrze o tym wie, to tak naprawdę niewiele one robią w tej kwestii. Gorzej, niekiedy świadomie zaczynają łamać główne zasady, na przykład zaczynając palenie, pijąc w nadmiarze alkohol czy sięgając po narkotyki. Te grzechy względem swojego ciała zaliczają się do ciężkich, jest jednak ogromna liczba mniejszych przewinień, które w ostatecznym rozrachunku mogą się przyczynić do powstania ciężkich chorób, a nawet skrócenia życia o wiele lat.

Nie da się ukryć, żyjemy w ciągłym pośpiechu i w bardzo dużym stresie

Studencie, zadbaj o swój umysł!
Author: Naturhouse
Source: Naturhouse
W okresie bardzo dużego konsumpcjonizmu, ciągłej rywalizacji i nieustannym dążeniu do uzyskania wszystkiego więcej , czasem zwyczajnie nie dajemy rady tego udźwignąć.


Organizm człowieka, choć silny, nie za każdym razem nadąża za takim szybkim tempem.

Dobrze jest wiedzieć, jakie są naturalne i domowe sposoby walki z częstymi dolegliwościami

fotogram - zdrowie
Author: Olivier Duquesne
Source: http://www.flickr.com
Biegunka, bóle głowy, stan zapalny dróg moczowych – to zaburzenia, które pojawiają się dość często. Czasem bardzo dobrą alternatywą dla medykamentów i suplementów diety są naturalne środki.

Internetowy sklep z naturalną żywnością

warzywa ekologiczne
Author: Rick Ligthelm
Source: http://www.flickr.com
Wciąż mało czasu i coraz więcej na głowie. życie nieustannie przyspiesza i czasami nielekko za nim nadążyć. Jednakże zapanowała moda na slow life i nawrót do natury. Dużo osób chce mieć możliwość więcej poświęcić bliskim azarówno troszczyć się o jej zdrowie. W ten trend szczególnie wpisuje się naturalne odżywianie. Jak to pogodzić? Rozwiązaniem jest ekologiczny sklep internetowy.

Ośrodki kurowania uzależnień - jedyna nadzieja dla ludzi w trwałym nałogu

blizna
Author: Ungry Young Man
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie ludzie posiadają wolny dostęp do wielu używek. Alkohol, narkotyki w różnej postaci czy nawet papierosy to używki, które mogą nie tylko drastycznie zniszczyć zdrowie, ale przede wszystkim być powodem kryzysu w życiu. Jest to niestety niejednokrotnie przyczyną konfliktów rodzinnych, rozwodów czy nieraz innych, gorszych sytuacji, albowiem osoba uzależniona nie odczuwa świata poza używką.

Powody powstawania żylaków i metody działania w przypadku, gdy już się pojawią.

chirurg naczyniowy
Author: Javier Romero Otero
Source: http://www.flickr.com
Problem z żyłami zaczyna dotykać coraz większą ilość ludzi. Powiedzieć więc można, że zaczyna to być problem naszych czasów. Nieodpowiednia, uboga w owoce i warzywa dieta niekiedy będzie prowadzić do nadwagi.

Pages