życie

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Ból potrafi uprzykrzyć życie - jak z nim walczyć. Mamy sprawdzone porady

opakowania tabletek
Author: Nina Matthews
Source: http://www.flickr.com
Kiedy coś nas pobolewa, lub złapią nas różnorakiego rodzaju skurcze, to może się okazać, że nic nam się nie chce, na nic nie mamy chęci, a do tego wszystkiego, jeszcze trudno jest nam robić nasze codzienne prace. Dlatego właśnie zawsze musimy mieć pod ręką tabletki uśmierzające ból, a jeśli wiemy dobrze co nam doskwiera, to warto się uzbroić w takie leki, które będą pomagały na konkretną dolegliwość.

Sposoby na kłopoty z kręgosłupem

Schorzenia mające związek z kręgosłupem? Tak naprawdę są w dzisiejszych czasach niejako prawdziwą plagą! Pewnie przede wszystkim dlatego, że nawet niesamowite krzesło, raczej fotel, nie spowoduje, iż ten człowiek, który najzupełniej nie potrafi zadbać o swój kręgosłup, na własne nieszczęście po niedługim okresie czasu dostrzeżemy, że nieustannie "nawala mu" właśnie kręgosłup. W żadnym wypadku nie powinniśmy tak jakby deprecjonować jego bardzo dużego znaczenia, bo choć nie doceniamy owej części ciała, bez wątpienia jest potrzebna do dobrego życia!

Preparaty przyszłości - rzeczywista szansa na długie, szczęśliwe życie czy banalna fantastyka naukowa

filtry
Author: Dafi
Source: Dafi
Kto z nas nie pragnie być nieśmiertelnym? Mimo że kolejne generacje biologów molekularnych wykonują swoją żmudną pracę w laboratoriach badawczych, wciąż żaden z nich jeszcze nie odpowiedział jednoznacznie na pytanie - czy eliksir przedłużający życie zostanie w końcu odkryty?

Kardiomonitor pozwala doglądać stan pacjenta

Załoga lekarzy
Author: COD Newsroom
Source: http://www.flickr.com
To, że wielu pacjentów nawet w stanie krytycznym może powrócić do normalnego funkcjonowania oraz przeżyć dalsze lata życia z rodziną, w znacznej mierze jest realne dzięki rozwojowi medycyny oraz sprzętów, jakie okazują się być używane podczas hospitalizacji. Jest tak, że niesamowicie często stosowany jest defibrylator AED, który jest niezastąpionym sprzętem każdego lekarza, jeżeli okazuje się, że serce chorego przestało pracować oraz rozpoczyna on się żegnać z życiem.

Czy nadajesz się, ażeby zostać ratownikiem medycznym? Przekonaj się jakie predyspozycje powinieneś mieć. Czy jest to zajęcie dla ciebie?

pierwsza pomoc
Author: The U.S. Army
Source: http://www.flickr.com
Ratownik medyczny to pracownik zakładu opieki zdrowotnej. Jest on uprawniony do udzielania świadczeń zdrowotnych, przede wszystkim w sytuacjach nagłego zagrożenia zdrowia lub życia. Jego najbardziej istotne zadania to błyskawiczna, sprawna, profesjonalna interwencja ratownicza.

Nie da się ukryć, żyjemy w ciągłym pośpiechu i w bardzo dużym stresie

Studencie, zadbaj o swój umysł!
Author: Naturhouse
Source: Naturhouse
W czasach dużego konsumpcjonizmu, ciągłej rywalizacji i nieustannym dążeniu do zdobycia wszystkiego więcej , nieraz normalnie nie dajemy rady tego udźwignąć.


Organizm ludzki, choć wytrzymały, nie zawsze nadąża za takim szybkim tempem.

Choroba hemoroidalna i sprawne leczenie

smak
Author: iStockphoto.com
Hemoroidy to bardzo dokuczliwy problem, a jednocześnie wyjątkowo wstydliwy. Przeważnie wstyd jest na tyle duży, że nawet nie myślimy o tym, aby umówić się do specjalisty. Jak zatem rozpoznać hemoroidy i czy możemy z dobrym skutkiem leczyć je środkami dostępnymi bez recepty?


Czym są hemoroidy?


Po pierwsze jeśli mamy podejrzenie, iż ten intymny problem nas dotyczy, musimy upewnić się jakie są objawy hemoroidów, by nie pomylić ich z inną dolegliwością.

Pages