dzieci

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Czy istnieją przepisy na skomponowanie atrakcyjnych strojów?

strój na halloween
Author: anna Hanks
Source: http://www.flickr.com
Tradycje świętowania w naszym kraju są ogromnie rozliczne. Świętujemy bowiem nie wyłącznie dni, które bezsprzecznie są związane z naszą narodowością, ale także święta, które przenikają w wielu przypadkach do naszego kraju z zza granicy. Jego koronnym przykładem, który bez wątpienia każdy z nas zna nadzwyczaj dobrze jest Halloween.

Nie ma znaczenia ile mamy lat, rak zawsze ma szansę zaatakować

stetoskop lekarza
Author: Dr.Farouk
Source: http://www.flickr.com
Każda choroba dziecka, czy to tradycyjne przeziębienie, czy ostre zapalenie płuc sprawia, iż ciężko jest się pogodzić z jego cierpieniem oraz jednocześnie rodzic zarzuca sobie, iż powinien się nim lepiej zajmować i lepiej o niego dbać. Jednak co innego jest, gdy zaznaczymy, że dziecko za parę dni powróci do pełni energii, a całkowicie co kolejnego jest, gdy zaznaczymy, że jego schorzenie to coś znacznie cięższego, a walka z nią nie będzie aż tak wyrównana jak byśmy pragnęli oraz niekoniecznie wszystko musi się przechylić na naszą stronę.

Pomysł na tegoroczne Święta Bożego Narodzenia? Wyjazd z współmałżonkiem do sanatorium nad morze

święta
Author: Dawid Cedler
Source: http://www.flickr.com
Żyjemy w XXI wieku, w jakim światem panuje przede wszystkim nowoczesna technologia. Sporo ludzi potrzebowałoby tego uniknąć, jednak aktualnie mnóstwo obywateli nie zdoła żyć bez dwudziestoczterogodzinnego dostępu do sieci www. Dla licznej ilości internatów nie jest to nic uciążliwego, gdyż kochają oni być w sieci. Żyje jednak także mnóstwo ludzi dla jakich jest to dotkliwe i woleliby żyć w świecie, gdzie nie królują telefony komórkowe.

Internetowy sklep z naturalną żywnością

warzywa ekologiczne
Author: Rick Ligthelm
Source: http://www.flickr.com
Wciąż mniej czasu i wciąż mnóstwo na głowie. życie non stop przyspiesza i niekiedy niełatwo za nim nadążyć. Chciaż nastała moda na slow life i nawrót do natury. Dużo osób pragnie mieć możliwość więcej poświęcić rodzinie a zarazem dbać o jej zdrowie. W ten trend zwłaszcza wpisuje się ekologiczne odżywianie. Jak to pojednać? Rozwiązaniem jest ekologiczny sklep internetowy.

Badanie nasienia - czym się charakteryzuje, do których mężczyzn jest kierowane?

mężczyzna
Author: Gage Skidmore
Source: http://www.flickr.com
Badanie nasienia częstokroć zdoła być dla wielu mężczyzn krępujące, niemniej z badania tego wynika mnóstwo istotnych rzeczy. Badanie to pozwala na skontrolowanie ilości, jakości oraz szybkości plemników w męskiej spermie.

Warto czytać o tych tematach: bank spermy, zapłodnienie metodą in vitro

ciąża
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.
Zdarza się, że słyszymy w dzisiejszych czasach o dzieciach, które rodzą się dzięki metodzie in vitro. Nie ma w tym nic dziwnego, chociaż u nas w kraju ciągle sporo osób jest przeciwnych tego typu praktykom, gdy w Stanach Zjednoczonych jest to niemalże procedura na porządku dziennym. Kobiety wybierają spermę człowieka, którego ogólne cechy zdają jej się najbardziej odpowiednie.

Pages