testy

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Większość ludzi boi się umówić do dentysty - niepotrzebnie, gdyż dzisiaj wszystko odbywa się profesjonalnie oraz ze znieczuleniem

dentysty
Author: Barney Moss
Source: http://www.flickr.com
Każdy dentysta w swym gabinecie troszczy się o najwyższą jakość usług i przez to cały sprzęt, który posiada jest albo jednokrotnego użytku, albo wysterylizowany - przykładowo wiertła.

Mikroskopowe badanie krwi jest istotnym badaniem

Czerwone krwinki
Author: Ed Uthman
Source: http://www.flickr.com
Powinniśmy zaznaczyć jak dbać o zdrowie. Dopóki jesteśmy zdrowi, to możemy zdobyć właściwie wszystko i nic nie będzie nas hamowało. Nie mniej żeby to zdrowie zawsze było na właściwym poziomie musimy o nie dbać i to nie tylko wtenczas, kiedy coś niedobrego rozpoczyna się z nim robić, ale oraz profilaktycznie.

Badania ultradźwiękowe są w całości bezpieczne

badanie
Author: Steven Depolo
Source: http://www.flickr.com
Ważną rolę w diagnostyce spełniają badania nieniszczące

Kiedy jakiś produkt pobierany będzie do badań chcemy mieć pewność, że nic się z nim nie stanie, że powróci on do nas w stanie nienaruszonym i będzie można jeszcze z niego skorzystać, lub wykorzystać go do powtórnego wykonania badań.

Musimy dobrze dbać o drogi moczowe

tabletki
Author: kev-shine
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli oddajemy się fizjologii, nie rozmyślamy o tym, co wydarza się z naszym organizmem. Nie rozmyślamy, jak wygląda przewód moczowy, ani tym bardziej nie rozmyślamy o tego typu sprawach w czasie seksu. A jednak trzeba powiedzieć, iż są to sprawy niezwykle delikatne. Tak identycznie jak delikatny oraz mocno określony jest czas, jeżeli mamy szanse począć dziecko, jeżeli jedynie powiemy, kiedy wypada nam czas owulacji oraz dni płodnych, to sprawa jest łatwa, ale co zrobić jeśli samodzielnie nie potrafimy tego ustalić?

Wizyta u dentysty bywa stresująca dla większości osób - jednak możemy być przekonani, że niczym się w gabinecie nie zarazimy

psychoterapia
Author: Mike Mozart
Source: http://www.flickr.com
Możemy dziwić się jak to możliwe, skoro tyle przyrządów posiada bezpośredni kontakt z ludzką jamą ustną i śliną. A przecież wszyscy wiemy, że wszystkie przyrządy używane przez stomatologa nie są jednorazówkami, gdyż są zbytnio drogie, żeby wrzucać je do śmieci po jednym pacjencie.

Jeżeli pacjent choruje na bolesną oraz śmiertelną chorobę, to łapie się wszystkich dostępnych środków, aby uśmierzyć swój ból w ostatnich momentach życia

Szarlotka z bitą śmietaną
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
W niezwykle bolesnych stadiach choroby doktorzy chwytają się wszelkich metod, aby ulżyć pacjentowi. Dlatego choćby zalecana bywa marihuana w małych dawkach.


Latem 2017 roku polski parlament w końcu przyjął ustawę, która dopuszcza marihuanę w leczeniu wielu schorzeń.