testy

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Musimy dobrze dbać o drogi moczowe

tabletki
Author: kev-shine
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli poddajemy się fizjologii, nie rozmyślamy o tym, co dzieje się z naszym organizmem. Nie rozmyślamy, jak wygląda przewód moczowy, ani tym bardziej nie myślimy o tego rodzaju sprawach w momencie współżycia. A jednak warto wiedzieć, że są to sprawy niezwykle delikatne. Tak samo jak delikatny i mocno określony jest czas, jeżeli możemy począć potomstwo, jeśli jedynie wiemy, jeżeli przypada nam moment owulacji i dni płodnych, to sprawa jest prosta, lecz co zrobić jeżeli samodzielnie nie umiemy tego określić?

Większość ludzi boi się umówić do dentysty - niepotrzebnie, gdyż dzisiaj wszystko odbywa się profesjonalnie oraz ze znieczuleniem

dentysty
Author: Barney Moss
Source: http://www.flickr.com
Każdy dentysta w swoim gabinecie dba o najwyższą jakość usług i przez to cały sprzęt, który posiada jest albo jednokrotnego użytku, albo wysterylizowany - choćby wiertła.

Mikroskopowe badanie krwi jest istotnym badaniem

Czerwone krwinki
Author: Ed Uthman
Source: http://www.flickr.com
Powinniśmy zaznaczyć jak dbać o zdrowie. Dopóki jesteśmy zdrowi, to możemy zdobyć właściwie wszystko i nic nie będzie nas hamowało. Nie mniej żeby to zdrowie zawsze było na właściwym poziomie musimy o nie dbać i to nie tylko wtenczas, kiedy coś niedobrego rozpoczyna się z nim robić, ale oraz profilaktycznie.

Badania ultradźwiękowe są w całości bezpieczne

badanie
Author: Steven Depolo
Source: http://www.flickr.com
Ważną rolę w diagnostyce spełniają badania nieniszczące

Kiedy jakiś produkt pobierany będzie do badań chcemy mieć pewność, że nic się z nim nie stanie, że powróci on do nas w stanie nienaruszonym i będzie można jeszcze z niego skorzystać, lub wykorzystać go do powtórnego wykonania badań.

Wizyta u dentysty bywa stresująca dla większości osób - jednak możemy być przekonani, że niczym się w gabinecie nie zarazimy

psychoterapia
Author: Mike Mozart
Source: http://www.flickr.com
Możemy dziwić się jak to możliwe, skoro tyle przyrządów posiada bezpośredni kontakt z ludzką jamą ustną i śliną. A przecież wszyscy wiemy, że wszystkie przyrządy używane przez stomatologa nie są jednorazówkami, gdyż są zbytnio drogie, żeby wrzucać je do śmieci po jednym pacjencie.

Jeżeli pacjent choruje na bolesną oraz śmiertelną chorobę, to łapie się wszystkich dostępnych środków, aby uśmierzyć swój ból w ostatnich momentach życia

Szarlotka z bitą śmietaną
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
W niezwykle bolesnych stadiach choroby doktorzy chwytają się wszelkich metod, aby ulżyć pacjentowi. Dlatego choćby zalecana bywa marihuana w małych dawkach.


Latem 2017 roku polski parlament w końcu przyjął ustawę, która dopuszcza marihuanę w leczeniu wielu schorzeń.