organizm

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Leczenie z użyciem pompy insulinowej

najnowsze pompy insulinowe
Author: epSos .de
Source: http://www.flickr.com
Pompa insulinowa jest alternatywnym sposobem podawania insuliny. Pompa insulinowa zastępuje wstrzyknięcia strzykawką jednorazową lub penem. Nosi się ją na zewnątrz ciała, dla przykładu na pasku.


Dzisiaj blisko 250 000 osób na całym świecie jest kurowanych przy zastosowaniu pomp insulinowych.

Warto zadbać o swoje zdrowie

Evitum - centrum diagnostyki organizmu
Współczesny tryb życia jest niezwykle szkodliwy dla naszego zdrowia. Duży stres, który czeka na nas w biurze to tylko wierzchołek góry lodowej. Tak naprawdę, trochę stresu jest w codziennym funkcjonowaniu niezbędna, ale na pewno nie wychodzi nam na dobre przepracowanie i notoryczne zmęczenie. Bierzemy na swoje barki zbyt dużo rzeczy, z którymi następnie nie możemy sobie dać rady.

Jak stracić na wadze bez diety?

dieta pudełkowa przepisy 
Author: Apteka-zdrowie.eu
Source: www.apteka-zdrowie.eu
Poniżej dieta dla tych, którzy potrzebują się pozbyć niepotrzebnych kilogramów, lecz nie kochają diet.


Chcesz schudnąć, lecz nie umiesz wytrzymać na diecie? Mamy kilka skutecznych wskazówek, jak wyszczupleć! To nieprawda, że bez restrykcyjnej diety nie można zrzucić zbytecznych kilogramów.

Pages