zdrowie

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Acerola – roślina z nadzwyczajną ilością witaminy C dostępna w naturalnej postaci oraz w tabletkach.

babcia z wnczkiem
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.
Istnieje w naturze sporo różnorodnych roślin, które dawniej obywatel umiał docenić i stosował w własnym życiu do wielu różnych celów. Wraz z postępem gospodarczym oraz technologicznym obywatel odrobinę zapomniał o bogactwach, jakie ma od natury i zajął się chemicznymi artykułami. Jednak bardzo często znowu zaczyna sięgać po naturalne .

Jak przebiega artroskopia kolan oraz rekonstrukcja ACL - zerwanie więzadła krzyżowego we Wrocławiu

operacja kolana
Author: Zdenko Zivkovic
Source: http://www.flickr.com
Kontuzja kolana, nieważne jaka, jest sprawą poważną. Nigdy nie można jej ignorować, gdyż bez odpowiedniego leczenie, nic się nie naprawi. Zerwanie więzadła krzyżowego przedniego (ACL) jest bardzo poważnym uszkodzeniem. Więzadło pełni funkcję stabilizatora, uważany jest za najbardziej istotny. Choć tak właśnie jest, trzeba pamiętać, że nie jest jedynym, dlatego też objawy kontuzji mogą być różne.

Kiedy dotyka nas alergia pokarmowa dieta musi być właściwie dobrana

jabłko na zdrowie
Author: Sharon & Nikki McCutcheon
Source: http://www.flickr.com
Może się okazać, że po spożyciu jakichś potraw pojawiają się u nas różnorakiego rodzaju wysypki i swędzące miejsca, albo może okazać się być tak, że chociaż staramy się zwracać uwagę na to co i jak wiele jemy, to jednakże cały czas tyjemy. W takich sytuacjach może się okazać, że będziemy potrzebować ludzi, którzy będą w stanie nam pomóc i odpowiedzieć nam, jak powinniśmy się zachować.

Dowiadujemy się jakie usługi polepszają komfort życia

Wielokrotnie wielu z nas doświadcza problemów ze zdrowiem, jakie nie są dla nas bezpośrednim zagrożeniem, jednak są niesłychanie dokuczliwe. Do takich niedogodności należą problemy z wagą, alergie, bóle i inne schorzenia, jakie niezrównanie negatywnie wpływają na wygodę naszego życia na co dzień.

Spokojne miejsce oraz odpowiednie zabiegi medyczne, to idealne warunki, aby powrócić do zdrowia

powrót do zdrowia na spacerze
Author: Nicolas DECOOPMAN
Source: http://www.flickr.com
Choroby oraz operacje są ogromnym obciążeniem dla ciała. Nieraz zdarza się tak, że po komplikacjach zdrowotnych konieczna okazuje się rehabilitacja. Można ją rozpocząć w ośrodkach rehabilitacyjnych zlokalizowanych w miejscowości, gdzie się mieszka albo dostać skierowanie do sanatorium.

Problem uzależnienia od alkoholu - problem, który można pokonać

butelki alkoholi
Author: Holly Lay
Source: http://www.flickr.com
Problem uzależnienia od alkoholu tyczy się osób w bardzo różnym wieku i różnej płci. W społeczeństwie do dzisiaj pokutuje przekonanie, że jest to przypadłość dotykająca przede wszystkim mężczyzn. Tymczasem coraz więcej przedstawicielek płci pięknej także walczy z problemem uzależnienia od alkoholu. Na szczęście aktualnie na wysokim poziomie kształtuje się świadomość tego, jak dochodzi do rozwoju uzależnienia oraz jakie metody leczenia okazują się być skuteczne.

Pages

1 2 3 4 5 6 7 8 9 next › last »