zęby

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Irygator stomatologiczny

Czy potrafisz myć zęby?
Author: Centrum Stomatologii Estetycznej "Galeria Uśmiechu"
Source: Centrum Stomatologii Estetycznej "Galeria Uśmiechu"
Jeśli rzeczywiście zależy nam na tym, by mieć wspaniałe zęby musimy się o nie zatroszczyć holistycznie. W reklamach widzimy, że dobrze dobrana pasta do zębów sprawi cuda. Widzimy również reklamy opowiadające o tym, że tylko płyn do płukania buzi zabije wszystkie niechciane drobnoustroje.

Jak wybrać odpowiedniego stomatologa dziecięcego i jak przygotować maluszka na każdą wizytę?

stomatolog
Author: jamesvandyke
Source: http://www.flickr.com
Wizyta u dentysty to wielki stres dla wielu ludzi dorosłych. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że maluchy odczuwają strach przed odwiedzeniem dentysty. Jeżeli jednakże znajdziemy dobrego lekarza i odpowiednio przygotujemy dziecko na pierwszą wizytę, kolejne zabiegi dentystyczne powinny już być dla niego mniej stresujące.

Piękne zęby na długo? Jak to osiągnąć, jak cieszyć się pięknym uśmiechem przez wiele lat?

uśmiech
Author: BP
Source: BP
Witalność, uroda, młodość, tego wszystkiego chcemy jako ludzie. Niestety, w określonym momencie te wartości przemijają bezpowrotnie, lecz czy na pewno? Właściwie zdrowiem możemy cieszyć się bardzo długo, wiele jest zależne od profilaktyki, ale również mocnych genów, piękno nie zawsze jest tylko czymś zewnętrznym, żeby się pokazać, a młodzi możemy być duchem. Niemniej, nie da się zatrzymać uciekającego czasu, no może,w niektórych obszarach. Czasami się zdarza, iż spotykamy ludzi w podeszłym wieku, którzy wyglądają faktycznie nie na swój wiek. Oczywiście, że nie da się oszukać uciekającego czasu, więc widzimy zmarszczki i siwe włosy, lecz na przykład ich zęby są w lepszym stanie niż u niejednej młodej osoby.

Piękny uśmiech jest tym, co zwykle pozwala przełamywać pierwsze lody oraz zawierać nowe znajomości

implanty
Author: Fundację Rozwoju Kardiochirurgii
Source: Fundację Rozwoju Kardiochirurgii
Ładny oraz śnieżnobiały uśmiech od wieków jest wizytówką niejednego człowieka. Wolimy rozmawiać z ludźmi, którzy mają zdrowe i proste zęby.

Implanty zmienią twoje zęby na zdrowsze - poznaj

zęby
Author: birdco.pl
Source: birdco.pl
Prawda jest taka, że wszyscy chcieliby mieć wspaniałe zęby. Nieważne ile mamy lat, chcielibyśmy, by nasz uśmiech był olśniewający. Jednak nie każdy ma niesamowity hollywoodzki uśmiech. Czasem żeby doprowadzić swoje zęby do pożądanego stanu należy nieźle się namęczyć. Czasem niezbędne są implanty Tomaszów Mazowiecki. Należy pamiętać, że gdy potrzebujemy implantów, to musimy znaleźć faktycznie porządne miejsce, w którym zakłada się na stałe implanty.

Opis najważniejszych zalet, jakie będą miały stomatologiczne implanty, w jaki sposób się je mocuje w szczęce.

na basenie - Hiszpania
Author: Fresco Tours
Source: http://www.flickr.com
Utrata zęba wcale nie będzie oznaczała tego, że do końca życia będzie się chodzić z pustym miejscem po nim. Współczesna stomatologia oferuje sporo metod na to, aby brakujące ubytki uzupełnić, a ostatnim czasie coraz większym zainteresowaniem cieszą się implanty.

Pages