Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/menu.inc).

Chcesz świetnie zadbać o swoje zęby? - paru wskazówek na temat szczoteczek manualnych

Współcześnie niestety wiele osób ma trudności z zębami – niemalże każdy dorosły powyżej czterdziestego roku życia przynajmniej raz był u stomatologa na leczeniu zębów. Kiedy Ty także zaliczasz się do ludzi, które zwykle mają kłopoty z utrzymaniem należytej higieny jamy ustnej, wtedy bez wątpliwości powinieneś zapoznać się z naszym artykułem.


Pasta do zębów
Author: Christopher Alpizar Gaviria
Source: http://www.flickr.com
Dużo mówi się na temat tego, że regularne czyszczenie zębów jest wyjątkowo istotne. Niech jednak pierwszy rzuci kamieniem ten, który nigdy nie położył się spać bez mycia zębów – mogło być to po przyjęciu lub zwyczajnie nie mieliśmy na szczotkowanie zębów ochoty lub zapomnieliśmy. Istotne jest, aby nie wyrabiać w sobie niewłaściwych nawyków – jeśli raz zdarzy Ci się taka sytuacja, nic złego się nie stanie, jednakże na pewno nie należy nadużywać prawa do chodzenia do łóżka bez wyszczotkowanych zębów.

Teraz dużo mówi się o szczoteczkach elektrycznych. To bez wątpienia niezła propozycja dla ludzi leniwych, jednakże my zdecydowanie polecamy na pewno klasyczne szczoteczki manualne. Dzięki takiej szczoteczce o wiele mocniej czujesz własne zęby, dzięki czemu jesteś w stanie dokładniej je umyć. Na dodatek szczoteczki manualne są o wiele tańsze, co także nie jest do przecenienia – zwłaszcza kiedy musisz kupić szczoteczki dla całej rodziny, np. szczoteczka curaprox.

Jakie rodzaje szczoteczek manualnych możemy Ci polecić? Przede wszystkim na sporą uwagę zasługują szczoteczki firmy Curadent. Kiedy zapoznasz się z ich stroną internetową, wtedy bez wątpliwości od razu zauważysz, jak mnóstwo różnego rodzaju akcesoriów do czyszczenia jamy ustnej mają w swojej ofercie. To miejsce, w którym właściwie każdy odnajdzie coś dobrego dla siebie. Kiedy dla przykładu potrzebujesz szczoteczki dla wrażliwych zębów, wówczas niewątpliwie właściwy będzie dla Ciebie model Curaprox 3960. To szczoteczka, która sprawi, że nie tylko będziesz miał czyste zęby (leczenie kanałowe mikroskopowe) i będziesz w stanie perfekcyjnie je wyszorować, ale także nie będziesz musiał dodatkowo borykać się z problemem bolących dziąseł. Jeżeli wolisz odrobinę twardsze szczoteczki, wtedy bez wątpienia dobrym rozwiązaniem będzie dla Ciebie na przykład Curaprox 1560.