gabinet

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Sprawdź swoje oczy

Dieta dla zdrowych oczu
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
Liczba aktualnie znanych wad wzroku jest spora i ciągle wzrasta. Generalnie schorzenia tego rodzaju pojawiają się od bardzo dawna, ale czasy obecne szczególnie temu sprzyjają. W szczególności narażone są osoby, których praca opiera się na stałym wpatrywaniu się w monitor komputera. Tym sposobem ludzie ci zbyt często przemęczają narząd wzroku, zwłaszcza że człowiek korzystający z komputera mruga o wiele rzadziej niż normalnie. A mniejsza częstotliwość mrugania prowadzi do wysychania gałek ocznych, które to jest niebezpieczne dla ich kondycji.

Trzeba dbać o jamę ustną - wyleczenie nie jest tanie

stomatolog
Author: jamesvandyke
Source: http://www.flickr.com
Chyba nikt nie chce zbudzić się nad ranem z ogromnym bólem zęba i koniecznością odwiedzenia gabinetu stomatologicznego. Niestety wiele osób lekceważy sobie regularne przeglądy stomatologiczne, na wizytę decydując się dopiero wtedy, gdy ból zębów jest nie do zniesienia. A wtedy często jest już zbyt późno, gdyż ząb albo będzie się nadawał do usunięcia, albo do kanałowego leczenia, które do najtańszych nie należy.

Implanty zębowe – co je charakteryzuje i kiedy je wstawić, aby uniknąć niechcianych kłopotów z uzębieniem?

dentysta
Author: Britt Reints
Source: http://www.flickr.com
Piękny uśmiech to nasza wizytówka. Wygląd jest nadzwyczaj istotny, chociaż większość z nas naturalnie oświadczy, iż o wiele bardziej znaczące jest wnętrze. Ale to właśnie na włosy, twarz, ubranie na początku zwracamy uwagę, kiedy widzimy kogoś nowego. Dlatego, jeśli przydarzy nam się wypadek bądź z innych powodów utracimy zęba, musimy zastanowić się czy wstawić implanty Wałbrzych. Co to implanty zębowe i kiedy warto podjąć niniejszą decyzję?
Implanty zębowe są sposobem na uzupełnienie ubytków w uzębieniu.

W jaki sposób odszukać odpowiedniego dentystę, ażeby radować się zdrowym uśmiechem?

dentysta
Author: viviandnguyen_
Source: http://www.flickr.com
Odszukanie odpowiedniego stomatologa jest na pewno istotną sprawą. Zęby są bardzo ważne a ich leczenie bywa dosyć drogie lub po prostu czasochłonne. Do niedawna funkcjonowały najczęściej dwa sposoby na szukanie dobrego dentysty. Pierwsza technika opierała się na stałym sprawdzaniu co prowadziło do popełniania błędów. Ale niestety tego typu sposób jest bardzo kosztowny oraz ryzykowny. Nigdy nie wiadomo na kogo się trafi i w jaki sposób będą poddane leczeniu zęby. W ostatnich latach szczególnie modna stała się pantoflowa poczta.

Alergolog, a Alergologia - czyli, lekarz od ataków alergii potrzebny od tej chwili!

masaż
Author: Hamedog
Co to bywa alergologia? Otóż jest to - mówiąc w skróceniu - dziedzina medycyny, która zajmuje się po prostu uleczaniem i przede wszystkim: Rozpoznawaniem wszelakiego rodzaju schorzeń związanych z alergią.

Czy sama liposukcja bez ćwiczeń oraz diety to właściwy pomysł? O czym warto wiedzieć?

urządzenie dezynfekujące
Author: YUCHIA CHUNG
Source: http://www.flickr.com
Nie tak łatwo jest mieć wymarzoną wagę, szczególnie kiedy wokół tyle pokus. Ci, którzy zmagają się z nadprogramową ilością tłuszczyku mają tym trudniej, im dłużej doprowadzali się do takiego stanu.

Dział dermatologii, nazywany również medycyną estetyczną, staja się coraz bardziej powszechny.

katalog
Author: COD Newsroom
Source: http://www.flickr.com
Dbamy o siebie


Pragniemy wyglądać pięknie i atrakcyjnie. Nie powinno to dziwić. By pomóc naszym zachciankom z pomocą medycyna i farmacja. Na rynku z każdym rokiem proponowane są najnowsze techniki i projekty, pomagające upiększyć własne ciało.

Pages