pacjenci

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

W zdrowym ciele prawdziwa siła, a jak się okazuje – także i w zębach

Uprzedź grypę!
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.
Problemy zdrowotne są największą zmorą każdego człowieka – bez względu na lata, płeć tudzież status społeczny. Zanim zaatakują, przygotujmy się, żeby w momencie zaskoczenia stawić czoła kłopotom.


Jasne, mocne, zdrowe uzębienie to marzenie każdego człowieka.

Czemu koniecznie trzeba regularnie odwiedzać własnego dentystę i jakie znaczenie ma prawidłowa higiena jamy ustnej?

zdowe zęby
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Ból zęba to jedno z tych doświadczeń, jakiego nikt nie wita z radością. Dbanie o zęby to absolutna podstawa, podobnie jak niezbędne badania profilaktyczne. Nie wystarczy jednakże tylko dobrze czyścić zębów i płukać jamy ustnej. Potrzebne są również wizyty u dentysty, jakiego niektóre osoby wręcz unikają jak ognia. Z jakiego powodu? Z reguły, przez wzgląd na strach przed bólem.

Nie ma znaczenia ile mamy lat, rak zawsze ma szansę zaatakować

stetoskop lekarza
Author: Dr.Farouk
Source: http://www.flickr.com
Każda choroba potomstwa, czy to tradycyjne przeziębienie, czy silne zapalenie płuc sprawia, że trudno jest się pogodzić z jego cierpieniem oraz równocześnie człowiek zarzuca sobie, że musi się nim wspanialej zajmować i lepiej o niego dbać. Mimo wszystko co innego jest, kiedy powiemy, że dziecko za parę dni wróci do pełni sił, a całkowicie co kolejnego jest, gdy wiemy, że jego choroba to coś znacznie cięższego, a walka z nią nie będzie aż tak wyrównana jak byśmy chcieli oraz niekoniecznie wszystko może się przechylić na naszą stronę.

Znakomite a, także efektywne leki bez recepty, o których przeczytasz w Internecie

tabletki
Author: Chris Potter
Source: http://www.flickr.com
W dwudziestym pierwszym wieku niesamowite trudności czyni podejmowanie decyzji związanych z zakupem rozmaitych tabletek. Zwykle podejmowane zakupy w aptekach okazują się czasochłonne jak również dość kłopotliwe.

Jak odnaleźć dobrego urologa

lekarz
Author: Life Mental Health
Source: http://www.flickr.com
Przyjęło się twierdzić, że urolog to specjalista od męskich chorób. Być może dlatego tak jest, że rzeczywiście częściej pacjentami urologicznych poradni są panowie. Lecz sama urologia jest dziedziną medycyny zajmującą się budową, funkcjonowaniem i rozwiązywaniem problemów układu moczowo-płciowego. Rozpoznaje i leczy na przykład takie schorzenia jak występowanie stanów zapalnych, nietrzymanie moczu, infekcje, impotencja, stany nowotworowe albo dysfunkcje narządów płciowo-moczowych, to znaczy pęcherza moczowego, prostaty lub nerek.

Pages