szczoteczki

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Chcesz świetnie zadbać o swoje zęby? - paru wskazówek na temat szczoteczek manualnych

główka elektrycznej szczoteczki
Author: William Warby
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie niestety sporo osób ma problemy z zębami – niemal każdy dorosły powyżej trzydziestego roku życia co najmniej raz był u stomatologa na leczeniu zębów. Jeżeli Ty także zaliczasz się do osób, które czasami mają trudności z utrzymaniem właściwej higieny jamy ustnej, wówczas niewątpliwie powinieneś zapoznać się z naszym tekstem.

Bardzo konieczna jest właściwa higiena jamy ustnej

Wymienne końcówki do szczoteczek do zębów
Author: William Warby
Source: http://www.flickr.com
Prawie każdy dobrze zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo potrzebna jest odpowiednia higiena jamy ustnej. Powinniśmy dbać o nasze zęby między innymi z jednego powodu – mamy je dane raz na całe życie. Kiedy nie będziemy o nie właściwie dbać, może okazać się, że będziemy mieć spore trudności, a wizyty u stomatologa staną się niezbędne.

Jakie powinny być idealne szczoteczki do zębów oraz jakie są ich rodzaje?

lampa
Author: zeesenboot
Source: http://www.flickr.com
Zdrowe uzębienie to pragnienie każdego człowieka, ale trzeba się starać o to, aby takie akurat były. Czyszczenie uzębienia po jakimkolwiek posiłku to fundament, jednak są jeszcze ludzie, jacy używają nici dentystycznych, żeby jeszcze dokładniej je wyczyścić.

W jaki sposób można by efektywnie skłonić swe dzieci do cyklicznego mycia swoich zębów?

szczoteczki elektryczne dla dzieci
Author: woodleywonderworks
Source: http://www.flickr.com
Nie jest dla nikogo zagadką, że dzieciaki nie lubią myć sobie uzębienia. Należy żałować, że paradoksalnie chodzić do stomatologa, ażeby ten je wyleczył, lub w takich gorszych przypadkach wyrwał także.

Curaprox ultra soft – pielęgnacja wrażliwych dziąseł

Lusterko dentystyczne
Author: Partha S. Sahana
Source: http://www.flickr.com
Sporo osób męczy się ze złym stanem uzębienia, które nie wyłącznie pełni nieocenioną rolę w życiu codziennym, lecz bardzo ma wpływ na wygląd. Nie dotyczy to wyłącznie plomb, lub zmiany barwy szkliwa, lecz też w wysokim stopniu czerwonych dziąseł.