lekarz

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Nasze zdrowie jest najważniejsze

związki
Author: Jean-François Gornet
Source: http://www.flickr.com
Nie lubimy chodzić do doktorów i zwierzać im się ze swoich trudów zdrowotnych. Jeszcze gorzej jest, jeżeli te kłopoty nie dotyczą naszego ciała, tylko psychiki, albo sfery intymnej, a co się z tym wiąże, nie widać po nas, żeby coś nam dolegało, a praktycznie tylko my zaznaczymy, jak nam jest z samym sobą niedobrze. Jeszcze całkiem niedawno współżycie było tematem tabu, a co się z tym wiąże, człowiek z wszelkimi niejasnościami był sam.

Gabinet stomatologiczny czasami posiada trudne przypadki

Sprzęt dentystyczny
Author: Partha S. Sahana
Source: http://www.flickr.com
Czasami gabinet stomatologiczny widzi ciężkie przypadki

Dość często jest tak, że ludzie zachodzą do stomatologa jeszcze na takim poziomie, gdzie leczenie nie potrzebuje nazbyt wielu umiejętności, lub zwyczajnie wybierają się tam, żeby usunąć z zębów kamień, który sprawia, że są one brzydkie i wystawione na choroby.

Każdy z nas dba o swe zdrowie, dlatego regularnie odbywa wizyty u lekarzy

Czerwone krwinki
Author: Ed Uthman
Source: http://www.flickr.com
Wielu z nas ceni swoje zdrowie, dlatego regularnie odbywa wizyty u lekarzy tego rodzaju jak ginekolog czy okulista, by stale mieć w kontroli stan zdrowia i zapobiegać pojawieniu się rozmaitego typu chorób. Oczywiście, podstawą są ogólne badania, w tym badanie krwi.

Dla kogo zostały stworzone krople do uszu i w których okolicznościach mogą się niezwykle przydać?

internecie
Czy też zdarzyło Ci się być kiedyś w okoliczności, gdy ktokolwiek stoi obok Ciebie oraz coś do Ciebie opowiada a Ty w ogóle go nie słyszysz? Takowy efekt wydarza się mnóstwu osobom w Sylwestra, jeżeli w pobliżu wybuchnie jakakolwiek petarda.

W jaki sposób odszukać odpowiedniego dentystę, ażeby radować się zdrowym uśmiechem?

dentysta
Author: viviandnguyen_
Source: http://www.flickr.com
Odszukanie odpowiedniego stomatologa jest na pewno istotną sprawą. Zęby są bardzo ważne a ich leczenie bywa dosyć drogie lub po prostu czasochłonne. Do niedawna funkcjonowały najczęściej dwa sposoby na szukanie dobrego dentysty. Pierwsza technika opierała się na stałym sprawdzaniu co prowadziło do popełniania błędów. Ale niestety tego typu sposób jest bardzo kosztowny oraz ryzykowny. Nigdy nie wiadomo na kogo się trafi i w jaki sposób będą poddane leczeniu zęby. W ostatnich latach szczególnie modna stała się pantoflowa poczta.

Jak obecnie wygląda nasza służba zdrowia, z jakich powodów medyczne pakiety cieszą się taką popularnością.

chirurg naczyniowy poznań
Author: Adam Mirowski
Source: http://www.flickr.com
Polska służba zdrowia od wielu lat boryka się z wieloma kłopotami, na czym tak naprawdę najbardziej cierpią pacjenci. Niestety największą trudnością są pieniądze, tak naprawdę budżet naszego kraju zbyt dużych możliwości nie ma, i to przekłada się też na to, jak dużo możliwości mają szpitale i przychodnie lekarskie.


Największą trudnością są aktualnie konsultacje specjalistyczne, na część z nich czekać trzeba nawet kilka miesięcy.

Czym są badania prenatalne i z jakiego powodu charakteryzują się obecnie tak dużym zainteresowaniem?

ciąża
Author: kjg photos (Kristin Jona)
Source: http://www.flickr.com
Kobiety w ciąży starają się zazwyczaj możliwie jak najlepiej dbać o swoje zdrowie, ponieważ mają świadomość tego, że ich wybory wpływają na zdrowie dziecka, a ono dla każdej matki jest najistotniejsze. Niekiedy jednakże nie wszystko jest zależne od rodziców. Bywa, że płód ma wady wrodzone. Ich wykrycie umożliwiają właśnie badania prenatalne, które obecnie cechują się bardzo istotną popularnością. Z jakiego powodu?

Pages