doktor

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Parę sprawdzonych metod na wypielęgnowane włosy

włosy
Eleganckie włosy to od zawsze oznaka urody, a czasem panowania. Długie i lśniące czupryny królów z frankońskiej dynastii Merowingów oznaczały ich władzę. A każdy z pewnością pamięta z Biblii historię o Samsonie, olbrzymie, który brał swą moc ze swoich długich włosów.

Kiedy członek personelu robi badania okresowe oraz czy należy się jemu w tym czasie prawo do zwykłego wynagrodzenia?

sprzęt dentystyczny
Author: Partha S. Sahana
Source: http://www.flickr.com
Lekarz medycyny pracy wykrywa zagrożenia chorobowe, które mogłyby być stworzone przez faktyczne miejsca pracy. Tego typu lekarz wydaje orzeczenie o zdolności do możliwości przeprowadzania danego zawodu oraz braku przeciwwskazań do wykonywania pracy.

Fachowe leczenie rozmaitych kontuzji sportowych oraz hemoroidów

wizyta u lekarza
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.
Kontuzje sportowe mogą zdarzyć się każdemu, w szczególności osobom, które niezwykle często uprawiają sport - hobbystycznie albo zawodowo. Mimo ostrożności nie zawsze zdołamy takich kontuzji oraz urazów uniknąć, niemniej jednak w przypadku nabawienia się kontuzji potrzebne jest udanie się do lekarza specjalisty w celu postawienia diagnozy i wyleczenia kontuzji. Nieleczona kontuzja może spowodować trwałe szkody na zdrowiu, co często dla niektórych ludzi będzie wiązało się z nieodzownością zaprzestania uprawiania sportu.

Dla jakich osób były stworzone krople do uszu i w których sytuacjach mogłyby się niezwykle przydać?

krople do uszu
Author: www.flickr.com
Source: www.flickr.com
Czy też zdarzyło Ci się być kiedyś w okoliczności, gdy ktokolwiek stoi koło Ciebie i coś do Ciebie opowiada a Ty wcale go nie słyszysz? Taki efekt zdarza się mnóstwu ludziom w Sylwestra, jeżeli w pobliżu wybuchnie jakakolwiek petarda.

Co to jest Asystor Slim, czym się cechuje oraz w którym miejscu go właściwie można kupić?

miasta
Author: Hairy Jacques
Source: http://www.flickr.com
W obecnych dniach większa część osób jest zajęta wykonywaniem swych aktualnych obowiązków tak bardzo, iż nie posiada czasu na inne, chociaż przecież równie istotne rzeczy.

W czym może nam pomóc urolog?

opony
Author: Uwe Weihe
Source: http://www.flickr.com
Mimo, iż schorzenia układu płciowego występują dosyć często, ogromna większość zdiagnozowana jest późno. Na co należy zwrócić uwagę?


Jakie będą objawy, iż czas już odwiedzić gabinet urologiczny? Urolog absorbuje się układem moczowym począwszy od jego początku, a więc nerek, w których mocz zostaje produkowany, po koniec cewki moczowej.

Pages