doktor

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Jak w niedługim czasie przywrócić sprawność po wypadku?

Ćwiczenia rehabilitacyjne
Author: bwanderd
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie sytuacja jest taka, że nawet nieco trudniejszy wypadek często nie kończy się koszmarnie. Pewnie niegdyś ludzie o wiele bardziej bali się wypadków, ponieważ nawet zwykłe złamanie nogi w wielu przypadkach kończyło się mało przyjemnie. To tak naprawdę niezwykłe, iż medycyna poszła tak szybko do przodu. W końcu gdyby tak niestety nie było, zapewne ludzie żyjący w tych jakże zwariowanych czasach po prostu uskarżaliby się jeszcze bardziej na swoje zdrowie. W jaki sposób zatem dużo szybciej dojść do siebie po jakimś wypadku?

Biostymina jako tradycyjny lek pochodzenia roślinnego w postaci płynnej do używania doustnego

biostymina
Author: OKNOPLAST-Kraków
Różne choroby górnych dróg oddechowych są jedną z najczęstszych przyczyn odwiedzin u lekarza. Biostymina od niedawna osiągalna jest w punktach aptecznych bez recepty i w wygodnej formie przeznaczonej do używania doustnego.

Dla kogo w najwyższym stopniu jest zalecany suplement diety pod nazwą ALAnerv i komu w najwyższym stopniu się przyda?

nowotwór
Author: bargainmoose
Source: http://www.flickr.com
Czasem są chwile w bytowaniu, iż nie możemy sobie z czymś dać rady. Szukamy wtedy jakiegoś sposobu, żeby ułatwić sobie życie. Jest niemało leków w sklepie z lekami, które potrafią nam w niniejszym dopomóc, należy tylko namyslić się co dobrać.

Fachowe leczenie rozmaitych kontuzji sportowych oraz hemoroidów

wizyta u lekarza
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.
Kontuzje sportowe zdołają zdarzyć się każdemu, w szczególności osobom, jakie niezwykle często uprawiają sport - hobbystycznie albo zawodowo. Pomimo ostrożności nie zawsze możemy takich kontuzji i urazów uniknąć, niemniej jednak w wypadku nabawienia się kontuzji konieczne jest udanie się do lekarza specjalisty w celu postawienia diagnozy i wyleczenia kontuzji. Nieleczona kontuzja może sprawić mocne szkody na zdrowiu, co nierzadko dla niektórych ludzi będzie wiązało się z nieodzownością zaprzestania uprawiania sportu.

Niejedna kobieta marzy o maluszku, dlatego jest wniebowzięta, gdy dowie się, że jest przy nadziei

problemy
Author: m01229
Source: http://www.flickr.com
Ciąża to przepiękny czas dla niejednej kobiety. Rozwija się w jej brzuchu nowe życie, które cały czas czuje pod swoim sercem. Tak powstaje magiczna więź mamy z maluszkiem, która trwa przez całe życie.

Parę sprawdzonych metod na wypielęgnowane włosy

włosy
Piękne włosy to od dawna oznaka urody, a czasem przywództwa. Bujne i lśniące czupryny władców z dawnej dynastii Merowingów odzwierciedlały ich panowanie. A każdy bez wątpienia zna ze Starego Testamentu historię o Samsonie, człowieku, który brał swą moc ze swoich bujnych włosów.

Czym jest astygmatyzm i czy wadę tą można wyeliminować?

paznokcie
Astygmatyzm to jedna z bardziej nagminnych wad wzroku, jaka dotyka mnóstwo osób, zarówno starszych, jak również młodszych. Symptomów astygmatyzmu jest sporo, między innymi osoby cierpiące na tą wadę wzroku mają trudności w widzeniu z daleka i bliska, często czują bóle głowy, mrużą oczy, a także sporo częściej mrugają.

Pages