stopy

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Jak dobrać buty, aby były wygodne jak też zdrowe dla stóp?

Niezwykle ważne będą właściwie dobrane buty dla dziecka. Dziecko ma stopę prawie płaską. Gdy zaczyna chodzić, jego stópki zmieniają kształt ponieważ dostosowują się do nowych zadań. Buciki dla dwu, trzyletniego malucha powinny być o 5-6 mm dłuższe od stópki, posiadać okrągłe noski, aby palce miały dość miejsca. Nieodzowna będzie cholewka obejmująca nóżkę powyżej kostki. Najbardziej odpowiednie są buty zawiązywane.

Które skarpety są najlepsze do aktywności, a jakie na co dzień? Dowiedz się wiecej, bo ma to wpływ na kondycję twoich stóp

stopy
Author: Lioven
Source: Lioven
Jak posiadamy już właściwe obuwie, to nie możemy zapominać o doborze właściwych skarpetek. To prawda, że to niewielka i dosyć specyficzna część ubioru, ale za to jak ważna. Trzeba wiedzieć, że skarpety mają spory wpływ na noszone przez nas obuwie. Chodzi o to iż, jeśli dobierzemy niewłaściwe skarpety nasze obuwie nie będzie oddychać, chociaż powinno. Przy tym, spowodować to może szereg nieprzyjemnych otarć i urazów.

Masz kłopot z haluksami? Sprawdź, co jest w stanie ci pomóc

stopy
Author: Lioven
Source: Lioven
Stopy potrzebują takiej samej troski, co pozostałe części ciała. Trzeba je należycie pielęgnować, aby ładnie wyglądały oraz nie były powodem naszych zmartwień. Jednak czasem pojawiają się kłopoty, z którymi musimy sobie poradzić, by przypadłość się nie wzmagała.

Problem z koślawym palcem

Rentgen stopy
Author: Peter Stevens
Source: http://www.flickr.com
Wszystkie panie chcą wspaniale wyglądać. Oczywiście, gdy ktoś patrzy na drugą osobę to w pierwszej chwili zwraca uwagę na ogół. Nie przygląda się każdemu szczegółowi. Początkowo patrzy i widzi całość, która wydaje się przyjemna lub nie. Później można zacząć zwracać uwagę na szczegóły.

Bolesne pieczenie u stóp – jak trwale usunąć nagniotki przy pomocy udostępnianych preparatów

stopy
Author: Lioven
Source: Lioven
Nikt nie chce mieć nagniotków. To nieprzyjemne dla zdrowia stwardnienie warstwy skóry powstające na palcach stóp. Ból z nagniotka jest tym większy, że sięgą w głąb skóry. Sprawia to przykre pieczenie przy poruszaniu się. Wokół rany powstaje zaczerwieniona tkanka, którą leczymy i usuwamy przez stosowne zabiegi.

Implanty - z całą pewnością idealny sposób na zdrowy uśmiech

zdrowe jedzenie
Author: andrechinn
Source: http://www.flickr.com
Fantastyczny uśmiech niewątpliwie ma niesłychanie wielką moc. Dodaje pewności siebie, sprawia, iż jesteśmy dużo lepiej odbierani przez otoczenie, łatwiej nawiązujemy kontakty, odnosimy sukces w życiu osobistym i zawodowym.

Pages