obuwie

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Jak dobrać buty, aby były wygodne jak też zdrowe dla stóp?

Niezwykle ważne będą właściwie dobrane buty dla dziecka. Dziecko ma stopę prawie płaską. Gdy zaczyna chodzić, jego stópki zmieniają kształt ponieważ dostosowują się do nowych zadań. Buciki dla dwu, trzyletniego malucha powinny być o 5-6 mm dłuższe od stópki, posiadać okrągłe noski, aby palce miały dość miejsca. Nieodzowna będzie cholewka obejmująca nóżkę powyżej kostki. Najbardziej odpowiednie są buty zawiązywane.

Które skarpety są najlepsze do aktywności, a jakie na co dzień? Dowiedz się wiecej, bo ma to wpływ na kondycję twoich stóp

stopy
Author: Lioven
Source: Lioven
Jak posiadamy już właściwe obuwie, to nie możemy zapominać o doborze właściwych skarpetek. To prawda, że to niewielka i dosyć specyficzna część ubioru, ale za to jak ważna. Trzeba wiedzieć, że skarpety mają spory wpływ na noszone przez nas obuwie. Chodzi o to iż, jeśli dobierzemy niewłaściwe skarpety nasze obuwie nie będzie oddychać, chociaż powinno. Przy tym, spowodować to może szereg nieprzyjemnych otarć i urazów.