skóra

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Zamykanie naczynek okazuje się być dosyć często stosowane|Usuwanie przebarwień to przedsięwzięcie dla gabinetów kosmetycznych

medycyna estetyczna
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Właściwy wygląd cery okazuje się być niesamowicie ważny
To jak przedstawia się nasza cera jest bardzo istotne, gdyż wiele też ona mówi o naszym stanie zdrowia, lecz głównie posiada wpływ na to, jak jesteśmy postrzegani przez odmiennych ludzi. Dlatego właśnie musimy robić wszystko, by prezentowała się jak najlepiej oraz aby wszystkie nieprawidłowości w jej wizerunku były jak najszybciej usuwane.

Do jakich zdrowotnych celów wykorzystuje się laser? Jakie zabiegi dzięki niemu jesteśmy w stanie wykonać?

laser
Source: foter.com
Laser frakcyjny jest najbardziej odpowiedni do odmładzania twarzy, rąk lub dekoltu, jest również rekomendowany do likwidowania blizn potrądzikowych. Laser CO2 wytwarza wiązkę dwutlenku węgla, co powoduje, że zachodzi błyskawiczna odnowa stref zniszczonych. Użycie lasera frakcyjnego dość mocno poprawia stan skóry, zwłaszcza w kwestii pigmentacji a także rozszerzonych porów.

Dbałość o swoje zdrowie, czyli jaki specjalista okazuje się być konieczny?

gabinet
Author: Daniel Lobo
Source: http://www.flickr.com
Każda przedstawicielka płci pięknej powinna zrobić wiele, aby jak najdłużej zachować wspaniałe zdrowie. Aby wzmocnić odporność, można zdrowo się odżywiać oraz nie zapominać o stałym wysiłku fizycznym. Niezbędne są również wizyty mające charakter kontrolny u lekarzy różnorodnych specjalizacji, a w razie wystąpienia określonych kłopotów określenie danego leczenia.

Włosy to twój wielki atut, zadbaj o ich urodę i kondycję z właściwymi kosmetykami

zadbane włosy
Author: katie_mccolgan
Source: http://www.flickr.com
Każda pani bez wątpienia powie, że stara się dbać o własne włosy oraz czyni wszystko, aby zachować je w optymalnej kondycji. Włosy są uznawane za znaczny walor kobiecości oraz cudowną ozdobę, zatem nie może dziwić to, że tak sporo zainteresowania im się poświęca. By utrzymać włosy w cudownej kondycji i upajać się ich miękkością i blaskiem, należy decydować się na odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne, prawidłowo dobrane środki, jak również zrezygnować z inwazyjnych zabiegów fryzjerskich.

Mamy diagnozę lekarską – to atopowe zapalenie skóry. Jak zacząć leczenie?

dziecko
Author: Alphanova Bebe
Source: Alphanova Bebe
AZS, o którym w ostatnim czasie bardzo wiele się mówi, to schorzenie dotykające prawie wyłącznie maluchy. Zapadają na nią nowo narodzone maluszki albo dzieci około 6 roku życia. Teoretycznie nie można jej całkiem wyleczyć, ale można dostać wiele produktów zmniejszających jej objawy. U części dzieci mija wraz z wiekiem. Jeśli nie przejdzie zupełnie, to zwykle jej objawy są po prostu delikatniejsze i nie uprzykrzają życia aż tak bardzo.

Kosmetyczka musi znać potrzeby klientki

Maseczka, zabiegi kosmetyczne
Author: KLAPP
Source: KLAPP
Salon kosmetyczny powinien mieć odpowiednie kosmetyki

Od czasu do czasu jest tak, że nie mamy już energii na nic oraz czujemy się bardzo przemęczeni, a to wszystko odbija się na naszym ciele. Przeważnie dzieje się również, że pozytywny wpływ na wizerunek zadziała także na nasz nastrój i powoduje, że znów uwierzymy w swoje możliwości.

Idealna skóra po zabiegu

ABC zabiegów wolumetrycznych
Author: 123rf
Source: 123rf
Możemy się upiększać na różne sposoby. Medycyna estetyczna oferuje nam coraz ciekawsze rozwiązania problemów związanych z defektami urody. Nieinwazyjnie i bez bólu? W końcu to możliwe. Znajdziemy szeroki wachlarz zabiegów korygujących twarz i sylwetkę, przeprowadzanych bez cięć czy szwów. Likwidacja zmarszczek, wypełniacze w postaci kwasu hialuronowego oraz usuwanie nieestetycznych ”intruzów” występujących na ciele, to warte swej ceny inwestycje w lepsze samopoczucie.

Pages