Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/menu.inc).

Jak budować poczucie własnej wartości

Zazwyczaj pojawia się niepostrzeżenie. Bagatelizujemy symptomy, zagryzając niezadowolenie czekoladą. Mimo to, melancholia oraz pesymizm nie pozwalają normalnie funkcjonować. W końcu brakuje nam sił by wstać z łóżka w choćby słoneczny poranek.
warsztaty psychologiczne
Author: ZnaneNieznane.pl
Source: ZnaneNieznane.pl
Stany depresyjne są istotnym problemem, który przejawia się przede wszystkim zdecydowanym oraz długookresowym pogorszeniem samopoczucia. Innymi zauważalnymi objawami są: lęk, płaczliwość, smutek.

Przy zdiagnozowaniu depresji należy skorzystać z pomocy lekarza psychoterapeuty, który na podstawie wywiadu i badania zadecyduje czy niezbędna jest konsultacja psychiatryczna.

Spodobał Ci się tego rodzaju materiał? Jeśli tak, to zanim wyłączysz komputer, kliknij najpierw tu - ta witryna pizza stara iwiczna również bez wątpienia wpadnie Ci w oko!

Psychoterapeuta pomoże zaakceptować chorobę i nauczyć jak sobie z nią radzić, szczególnie pacjentom przywykłym do dużej aktywności. Warto także wziąć udział w warsztatach psychologicznych. Jak przebiegają spotkania? Dla kogo są organizowane?


Warsztaty psychologiczne powinniśmy określić jako jeden z kroków dokonywania zmian w swoim życiu. „Jeden”, gdyż na pewno samo uczestnictwo w spotkaniach nie odmieni życia w 100 procentach.
warsztaty psychologiczne
Author: Philippe Put
Source: http://www.flickr.com
Jest to spotkanie uczestników z psychologiem, który przekazuje wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim stara się zaangażować uczestników w ćwiczenia i dyskusje, które pomagają utrwalić zdobytą wiedzę, nabyć nowe umiejętności. Warsztaty - http://www.babie-lato.com/warsztaty - psychologiczne organizowane są dla wszystkich osób, które chciałyby lepiej poznać siebie, rozwinąć swoje umiejętności. Dzięki warsztatom, uzyskamy nową wiedzę, poznamy swoje możliwości, motywy działań, znajdziemy drogę własnego rozwoju, nauczymy się nawiązywać i utrzymywać odpowiednie relacje z otoczeniem.


Krąży opinia, że do psychologa czy psychiatry chodzą tylko osoby posiadające problemy natury psychicznej. Błędne rozumowanie. Wielokrotnie w spotkaniach biorą udział osoby, które dobrze funkcjonują, ale pragną osobistego rozwoju oraz zwiększania już nabytych umiejętności. Potrzebują tylko motywacji do tego, by zacząć zmieniać swoje życie na jeszcze lepsze.