Psycholog

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Fachowe wsparcie w trakcie wystąpienia jakichś problemów psychologicznych

gabinet psychologiczny wrocław
Source: http://www.patataj.com
Dzisiaj nie ma już tematów tabu, spraw, o których nie rozmawia się w towarzystwie, jakie pozostają wstydliwe, o jakich wiemy wyłącznie my. Dawniej taką sferą tabu pozostawała troska o psychiczne zdrowie, dziś każdy bez kłopotów może powiedzieć, gdzie przyjmuje jego psychoterapeuta.


Współcześnie sporo ludzi regularnie odwiedza jakiegoś Psychologa który się zajmuje wszelakimi problemami sfery psychicznej.

Kiedy członek personelu robi badania okresowe oraz czy należy się jemu w tym czasie prawo do zwykłego wynagrodzenia?

sprzęt dentystyczny
Author: Partha S. Sahana
Source: http://www.flickr.com
Lekarz medycyny pracy wykrywa zagrożenia chorobowe, które mogłyby być stworzone przez faktyczne miejsca pracy. Tego typu lekarz wydaje orzeczenie o zdolności do możliwości przeprowadzania danego zawodu oraz braku przeciwwskazań do wykonywania pracy.

Psychoterapia sposobem na poznanie siebie

psychoterapia
Source: http://www.sxc.hu/
Różne zmartwienia są nierozerwalnym elementem naszej egzystencji. I choć nasza „codzienna terapia” często ogranicza się do rozmowy z najbliższymi, zdarza się, że nie potrafimy przezwyciężyć swoich słabych stron, a życie wymyka nam się z rąk. W takich sytuacjach okazuje się, że psycholog jest osobą, która jest w stanie nam pomóc, a terapia staje się stałym elementem naszego życia. Psycholog pomaga uporać się z problemami, daje wsparcie, ustala i stosuje najlepsze w danej sytuacji sposoby terapii. Aby znaleźć poradnię i zapobiec poważniejszym komplikacjom w przyszłości, zacznijmy od wpisania w wyszukiwarkę słów: gabinet psychoterapii Wrocław.

Czasami przytrafiają się w naszym życiu traumatyczne sytuacje, które trzeba przerobić z psychologiem

rozwiązania
Author: P. i A. Bykowscy
Source: http://pawelbykowski.wordpress.com/
Całe szczęście, że lata, gdy słyszało się, że do psychologa chodzą wyłącznie „wariaci”, już minęły. Teraz ludzie nie obawiają się już szukać pomocy.

Każdego z nas dopada depresja. Jedni mają z nią bardziej poważny, inni mniejszy, problem. Niemniej, może ona dopaść każdego człowieka. Jak się przed nią obronić?

depresja
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj chandra jesienna i depresja to nic nadzwyczajnego, choć o tej drugiej mawia się dzisiaj częściej, niż mawiano kiedyś. Może dlatego, że jest wyrażeniem, które dopiero od niedawna stało się modne. Kiedyś zdecydowanie częściej od depresji używało się słów „smutek czy „zły humor”, dzisiaj wielu z nas wymienia właśnie to słowo, jeśli chce opisać gorszy dzień, gorszy nastrój, w ogól obniżenie nastroju. Jakkolwiek często nie mamy problemu z depresją, gdyż jest to zwykłe obniżenie humoru to jednak każdy z nas potrzebuje pomocy, bo nie można nikogo zostawiać w negatywnym nastroju.

Pages