zabieg

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Badania prenatalne możemy wykonywać w przeróżnych klinikach

dolegliwości
Author: Michael (a.k.a. moik) McCullough
Source: http://www.flickr.com
Każdy chce mieć świadomość, że jego dziecko narodzi się zdrowe. Dlatego teraz okazuje się być coraz więcej testów, zezwalających ocenić stan dziecka jeszcze w brzuchu matki i kiedy będzie to możliwe, to jeszcze w tym stadium można spróbować wyeliminować niektóre choroby.


Czy interesują nas badania prenatalne?


Jeżeli chcemy posiadać świadomość, że ukochane dziecko będzie zdrowe i nie potrzebuje skomplikowanych zabiegów jeszcze przed narodzeniem, albo tuż po nich, to koniecznie powinniśmy sprawdzić jak przedstawiają się badania prenatalne.

Co można zrobić żeby ładnie się prezentować czyli jakie możliwości mają obecnie kobiety przy poprawianiu urody.

depresja
Source: pixabay
Kobiety żeby ładnie wyglądać są w stanie poświęcić naprawdę dużo. Dawniej mogło się to nawet skończyć stratą życia lub zdrowia, gdy przykładowo stosowano związki promieniotwórcze.

Na dzień dzisiejszy problem niepłodności dotyczy około 1,2-1,5 mln par w naszym kraju, daje to mniej więcej 30 tys. par rocznie

in vitro śląsk
Author: Sfera PR
Source: Sfera PR
W Polsce ma swoją siedzibę kilkadziesiąt klinik pałających się wykonywaniem zapłodnienia pozaustrojowego. Osoby które zdecydują się na taki typ zapłodnienia mają więc w czym wybierać.

Antykoncepcja ma niezwykle duże znaczenie w życiu każdej dorosłej kobiety

przychodnia
Author: Nanimo
Source: http://www.flickr.com
Chociaż tak faktycznie dotyczy obu płci, to jednak dotychczas ochrona przed nieplanowaną ciążą była gwarantowana szczególnie z inicjatywy pań.


Dzieje się tak być może z tego powodu, że większość środków antykoncepcyjnych jest przeznaczonych do stosowania przez kobiety.

Coraz bardziej popularny zabieg na damskie kłopoty. Czy znasz labioplastykę? Czy wiesz jakimi kwestiami zajmuje się ta dziedzina medycyny?

lekarz
Author: Life Mental Health
Source: http://www.flickr.com
Jedną z dobrze rozwijających się obecnie gałęzi w ramach ginekologii plastycznej jest tak zwana labioplastyka. Nie jest ona jeszcze zbyt powszechna, a polega na zmianie kształtu oraz wielkości warg sromowych. W rozmaitych wypadkach, takich jak przerost, asymetria i inne składniki, jakie mogą kreować trudność w wielu sprawach, jak utrzymanie higieny osobistej, winno się przeprowadzić zabieg ich zmniejszenia. Równocześnie, operacja plastyczna miejsc intymnych u kobiet kiedyś uważana była za fanaberie, obecnie jest inaczej, gdyż świadomość u kobiet związana z ich zdrowiem i komfortem zarówno psychicznym, jak i fizycznym jest znacznie większa.

Pages