zabieg

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Pomoc chirurga w dużym mieście czyli lekarze specjaliście coraz bardziej potrzebni

przychodnia
Author: Ted Eytan
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie szary konsument angażuje się na co dzień w coraz większą ilość aktywności. Wiele z nich to rozwijające hobby, które przynosi sobą zarówno wiele możliwości do realizowania swojego potencjału jak i sporą liczbę potencjalnych zagrożeń w postaci choćby kontuzji.

Świetnie przeprowadzony masaż pozwoli się nam bardzo odstresować

Klientka u fryzjerki
Author: Special Olympics Connaught
Source: http://www.flickr.com
Wiele osób cierpi na różne przypadłości powiązane z tym, iż prowadzą siedzący tryb życia lub zbyt mało się ruszają. Świetnym rozwiązaniem w tym przypadku może być odprężający masaż, dzięki któremu uzyskamy dużo pozytywnej energii.


Jeżeli chcemy naprawdę dobrze się odprężyć, to warto poszukać gabinetu, który świadczy zawodowe usługi.

Jakim sposobem wybielić ząbki w domku?

wizerunek
Author: Michael Reinhold
Source: http://www.flickr.com
W jaki sposób wybielić ząbki w domku? Co zrobić, ażeby przywrócić zębom dawną biel?


Powodów, dla których nie mamy śnieżnobiałego uśmiechu, jest dużo. Palenie papierosów, picie kawusi, herbatki i czerwonego wina a także stosowanie pewnych leków, to wszystko pozostawia na zębach trwały ślad.

Jak przebiega artroskopia kolan oraz rekonstrukcja ACL - zerwanie więzadła krzyżowego we Wrocławiu

operacja kolana
Author: Zdenko Zivkovic
Source: http://www.flickr.com
Kontuzja kolana, niezależnie jaka, jest schorzeniem poważnym. Nigdy nie powinno się jej ignorować, gdyż bez specjalistycznego leczenie, nic się nie naprawi. Zerwanie więzadła krzyżowego przedniego (ACL) jest bardzo poważnym schorzeniem. Więzadło pełni funkcję stabilizatora, uważany jest za najważniejszy. Chociaż tak właśnie jest, trzeba mieć na uwadze, że nie jest jedynym, w związku z czym objawy zerwania mogą być różne.

Rehabilitacja wewnątrz Wrocławiu - czyli, poradnie rehabilitacyjne na NFZ, przeciwko poradnie prywatne

rehabilitacja wrocław
Author: Röben
Source: Röben
Przeciwko pozorom poradni rehabilitacyjnych wewnątrz Wrocławiu jest dość dużo. Niektóre, jak łatwiutko się zorientować, bywają prywatne - inne zaś działają na zasadach NFZ (czyli w rozwinięciu Narodowego Funduszu Zdrówka).

Pages