zabieg

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Ginekologia estetyczna jest wśród Polek coraz bardziej pożądana

para
Author: Pabak Sarkar
Source: http://www.flickr.com
Sporo kobiet ma spore kłopoty z akceptacją własnych narządów rozrodczych. To powoduje, że życie seksualne charakteryzuje się o wiele gorszym poziomem. Dzisiaj także polskie kobiety są mocno wyzwolone, a więc to całkowicie typowe, iż chcą cieszyć się z seksu. A poza tym, chodzi także o wygląd - co prawda niewiele osób ogląda narządy płciowe danej kobiety, ale jakby nie patrzeć przyszło nam żyć w takich czasach, gdzie po prostu wyłącznie liczy się perfekcja.

Czy wyposażenie gabinetu lekarskiego wpływa na samopoczucie pacjenta?

zdrowie - selfie
Author: Magic Madzik
Source: http://www.flickr.com
Każdy chociaż jeden raz w ciągu roku idzie z wizytą specjalisty. Jeśli bywa to działanie profilaktyczne, nie ma czym się martwić. Najgorzej jednak gdy lekceważymy symptomy jakiejś choroby to następnie przeprowadzana jest analiza laboratoryjna.

Kiedy realizuje się artroskopię stawu kolanowego

zdjęcie RTG kolana
Author: steve lyon
Source: http://www.flickr.com
Artroskopia kolana jest to mało inwazyjna metoda oceny oraz terapii schorzeń stawów kolanowych. Polega ona na wprowadzeniu do kolana poprzez centymetrowe dojście operacyjne kamery, obejrzeniu wszystkich fragmentów stawu kolanowego. Poprzez drugi centymetrowy dostęp wprowadza się narzędzia artroskopowe zamysłem naprawy defektów wewnątrz stawowych. Po zrealizowanym zabiegu kolano nie wymaga unieruchomienia, na tydzień zostają 2 szwy. Zabieg trwa średnio do pół godziny.

Odchudzanie we Wrocławiu - czyli, technologia, kontra mocna siła woli

urlop
Author: KLIMA-TOP
Jak mówi dzisiejszy temacik, zaopiekujemy się odchudzeniem na terenie miasteczka Wrocław. Chociaż sporo person o tej rzeczy nie ma pojęcia, wewnątrz wspomnianym mieście istnieją dwa sposoby na wyzbycie się niepotrzebnych kilogramów: metoda standardowa - czyli dietka razem z ćwiczeniami, a także metoda, po którą coraz częściej osiągamy - czyli zastosowanie do odchudzania najnowszych technologii.

Z czego wykonywany jest wszczep dentystyczny i czy zabieg jego wstawienia okazuje się być przykry?

Dziewczyna w parku
Author: Holly Lay
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli zostałeś personą, która chowana została w sposób tzw. bezstresowy, zatem opiekunowie gwarantowali Ci tysiące różnorodnych zabawek, którymi nie miałeś czasu się zabawiać, gdyż zawsze posiadałeś w dłoni jakikolwiek słodki kąsek, to potencjalnie jesteś częstym tymczasowym lokatorem u stomatologa.


Jeżeli ponadto w życiu dorosłym nadal postępowałeś w podobny, nieprawidłowy przecież wariant, to prawdopodobnie pojawi się sytuacja, kiedy zamiast uzębienia będziesz co tydzień myć swe protezy.

Pages