metoda

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Jakie opcje mają obecnie pacjenci chcąc skorygować u siebie wadę wzroku.

Grzyby służą zdrowiu
Author: Agencja Royal Brand PR
Source: Agencja Royal Brand PR
Wzrok jest naszym podstawowym zmysłem i trudno nawet jest sobie wyobrazić, jak to jest nie widzieć. Jednak upływ lat i rozmaite czynniki sprawiają, że u wielu osób pojawiają się problemy z widzeniem.

W jakich sytuacjach dentyści decydują się na leczenie endodontyczne pod mikroskopem?

USG
Author: Arek Olek
Source: http://www.flickr.com
Jednym z najczęściej przeprowadzanych w gabinecie dentystycznym zabiegów jest leczenie endodontyczne. To popularna alternatywa dla usunięcia chorego zęba. Leczenie to opiera się na oczyszczaniu z drobnoustrojów wnętrza zęba i obumierających albo martwych tkanek miazgi.

Popularne i działające zabiegi kosmetyczne - mezoterapia oraz lifting twarzy

Author: UNIDENT UNION Dental Spa
Niemało kobiet korzysta dziś z okazałej gamy różnych zabiegów kosmetycznych, których głównym celem jest rzecz jasna poprawa urody i usunięcie jej niedoskonałości. Przeglądając ofertę gabinetów kosmetycznych zdołamy natknąć się aktualnie na istotnie niemało rozlicznych zabiegów. Jednym z nich jest na przykład lifting twarzy.

Przeszczep tkanki tłuszczowej i profesjonalne zamykanie pękniętych naczynek na nogach - zobacz zabiegi

operacja plastyczna
Author: Onkologikoa San Sebastián
Source: http://www.flickr.com
Lipotransfer to metoda modelowania ciała, jaka polega na przeszczepie tkanki tłuszczowej z jednego miejsca do innego. Przeszczep tłuszczu użytkowany jest w medycynie estetycznej, oraz także w kosmetologii oraz cieszy się w dzisiejszych czasach niesłychanie dużym zainteresowaniem. Plusem takiego zabiegu jest to, iż wykorzystuje się jedynie własną tkankę tłuszczową, w związku z tym nie ma zagrożenia wystąpienia reakcji alergicznej czy też innych niepowodzeń.

Dietetyk na obszarze Krakowa - a więc, tekścik spośród typu "do wyboru, do kolorku"!

sport
Author: Windsor Tennis Club Belfast
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli jesteś personą, która ma nadwagę, z pewnością w którymś chwilce własnego życia usłyszałeś, że jesteś "gruby", nawet i jeżeli nadwaga nie bywa aż tak ogromna.

Przykładowe sposoby na poprawę kształtu sylwetki czyli jak dużo panie mogą znieść żeby ładnie wyglądać.

zgrabna sylwetka, fit
Author: Butz.2013
Source: http://www.flickr.com
Z paniami to jest tak, że jedne miejsca chcą sobie zmniejszyć, a z kolei inne powiększyć. Do tych ostatnich zalicza się na przykład biust, a pomysłów na to, aby nabrał on odpowiedniej wielkości i kształtu jest przynajmniej parę. Do niedawna najpopularniejsze były silikonowe wkładki, jednak ostatnio zaczyna się od nich odchodzić na rzecz innych technik.

Nietrzymanie moczu pokonaj problem?

kobieta
Author: ierdnall
Source: http://www.flickr.com
Kobiety uważają, iż nietrzymanie moczu to częsty występujący objaw upływu lat i trzeba się z nim pogodzić. Wstyd oraz obawa zwyciężają nad zdrowym rozsądkiem. Niestety, takie podejście niewątpliwie prowadzi do dramatycznych niekiedy sytuacji: utraty pracy, wyłączenia się z życia towarzyskiego, a czasem nawet depresji. Niemniej jednak nietrzymanie moczu można leczyć. Najważniejszy jest ten pierwszy krok, czyli zgłoszenie się do lekarza. Może to być lekarz rodzinny, który po postawieniu trafnej diagnozy, pokieruje pacjentkę na dalsze leczenie – do ginekologa lub bezpośrednio do urologa.

Pages