oko

Na dzień dzisiejszy problem niepłodności dotyczy około 1,2-1,5 mln par w naszym kraju, daje to mniej więcej 30 tys. par rocznie

in vitro śląsk
Author: Sfera PR
Source: Sfera PR
W Polsce ma swoją siedzibę kilkadziesiąt klinik zajmujących się wykonywaniem zapłodnienia pozaustrojowego. Pary które zdecydują się na taki rodzaj zapłodnienia mają więc w czym wybierać.

Odsysanie tłuszczu laserem – dlaczego warto zdecydować się na taki zabieg?

spojrzenie
Author: Evandro Felippe
Source: http://www.flickr.com
Liposukcja laserowa należy do coraz chętniej wybieranych przez konsumentów gabinetów medycyny estetycznych zabiegów. Dlaczego znacznie więcej osób decyduje się na te usuwanie zbędnego tłuszczyku? Obecnie odpowiednio w każdym zakładzie znajdziemy te usługi, jak liposukcja laserowa.

Każda jedna gospodyni domowa, chociaż naturalnie nie tylko przywiązuje ogromną wagę do tego, w czym przygotowuje posiłki

materac
Author: Kendra Goering
Source: http://www.flickr.com
Każda kobieta, która każdego dnia przygotowuje w mieszkaniu posiłki doskonale wie, że czego jak czego, ale pojemników lub garnków przenigdy nie jest za dużo.

Jakich mamy specjalistów zajmujących się leczeniem wzroku? W czym będą w stanie pomóc?

optyk toruń
Author: Dermedic
Source: Dermedic
Idąc się do odpowiedniego specjalisty od spraw związanych z oczami, dobrze jest wiedzieć jakimi rzeczami zajmują się poszczególne osoby.


Z okulistą zapewne nie powinno być większych trudności, gdyż chodzimy do niego najczęściej.

Ból zęba, niewłaściwy zgryz? Poszukaj stomatologa, lub ortodonty w Płocku

ortodonta płock cennik
Author: Bitterroot
Source: http://www.flickr.com
Prawdopodobnie każdy z nas przekonał się już o tym, że państwowa służba zdrowia w naszym kraju nie zawsze działa tak jak powinna. Każdy z nas rejestrując się do doktora pragnąłby mieć konsultację za kilka dni lub choć kilka tygodni. Zazwyczaj coś tego typu nie ma miejsca, albowiem czas oczekiwania na konsultację wynosi nawet kilkanaście miesięcy. Jest to zła wiadomość dla wszystkich osób, jakie chciałyby udać się na wizytę do doktora.

Podstawowe wiadomości na temat operacji usunięcia zaćmy o których powinien wiedzieć każdy bez wyjątku chory.

pacjent
Author: Ninian Reid
Source: http://www.flickr.com
Każda osoba, która choruje na zaćmę musi zatroszczyć się o to, by poddawać się właściwemu leczeniu. Zwykle jest to leczenie operacyjne. Dlatego, należy też regularnie utrzymywać kontakt z lekarzem albowiem będzie się zawsze dobrze poinformowanym. De facto, istnieją podstawowe informacje w temacie zabiegów usunięcia katarakty o jakich powinien wiedzieć każdy pacjent. I to lekarz prowadzący powinien o tym poinformować. Sam zabieg aktualnie przeprowadzany jest za pomocą nowoczesnej metody, nie jest inwazyjny i trwa dokładnie kilka minut.

Wada wzroku – używane aktualnie sposoby leczenia

oko
Author: Nithi Anand
Source: http://www.flickr.com
Operacyjne leczenie zaćmy oraz leczenie amd zaliczane są do zabiegów, których osoby mające problemy z oczami nie powinny się bać. Operacyjne leczenie AMD, czyli dolegliwości polegającej na zwyrodnieniu plamki żółtej w oku należy do zabiegów, które przeprowadzane są stosunkowo często zwłaszcza wśród pacjentów będących już w wieku podeszłym. Na czym polega AMD? Jest to przypadłość mająca związek z bardzo małym obszarem znajdującym się w centralnej części siatkówki ludzkiego oka, który umożliwia dostrzeganie nawet niewielkich szczegółów, które położone są bezpośrednio w centrum naszego pola widzenia.