Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/menu.inc).

Przypuszczalnie wady wzroku wkrótce będą wyłącznie wspomnieniem, przyczynią się do tego nowoczesne technologie

Nowoczesne technologie od kilku lat pozwalają wielu ludziom pozbyć się dokuczliwej wady wzroku. Laserowe korekcje stają się coraz popularniejsze i korzysta z nich coraz więcej ludzi, którzy nie mają ochoty zakładać soczewek kontaktowych.

Obecnie zabieg laserowy na oczy jest niezwykle bezpieczny, a co najważniejsze, umożliwia wyjątkowo szybki powrót do pełni sił. W większości wypadków operowani wychodzą do domu po kilku godzinach, ważne jest tylko, aby towarzyszyła im bliska osoba. Nie ma większego znaczenia, czy chcemy usunąć wadę wzroku większą lub mniejszą, laser poradzi sobie ze wszystkim, nawet laserowa korekcja astygmatyzmu nie przedstawia dużego wyzwania dla fachowców Leczenie astygmatyzmu na optegra.pl.
Szkła korekcyjne
Author: Epicantus
Source: http://www.flickr.com
Dla operowanych najwygodniejsze jest to, że cała operacja jest właściwie niebolesna, a gałki oczne znieczula się specjalnymi kroplami. Najważniejsze jest to, iż zabieg laserowy na oczy da się przeprowadzić właściwie w przypadku każdego człowieka, który ukończył osiemnaście lat. Jedyne przeciwwskazania to poważniejsze schorzenia gałka oczna czy, przykładowo, cukrzyca. Nie zaleca się też zabiegu pacjentom w podeszłym wieku.Przygotowanie do zabiegu także nie jest zbyt uciążliwe. Jedyne o czym warto pamiętać to zakaz używania szkieł kontaktowych na mniej więcej czternaście dni przed korekcją. Sam zabieg laserowy na oczy trwa przeważnie stosunkowo krótko, później jednakże może pojawić się zamglone widzenie, lecz nie powinno utrzymywać się więcej niż jeden dzień Zabiegi okulistyczne znajdziesz na optegra.pl. Około tydzień po zabiegu należy udać się na pierwszą wizytę kontrolną, jednak wówczas powinniśmy już cieszyć się ostrzejszym wzrokiem. Największa liczba pacjentów korzysta z tej metody, by usunąć krótkowzroczność, jednakże ostatnimi czasy coraz popularniejsza jest laserowa korekcja astygmatyzmu. Nie wszyscy wiedzą, że pewne lecznice oferują możliwość wszczepienia w gałkę oczną złotego implantu, którego grubość to ledwie jeden milimetr. Implant taki widoczny jest dla innych osób oraz dla nas, kiedy patrzymy w lustro. Spełnia on jedynie funkcję estetyczną i nie powoduje żadnych komplikacji. Dostępne są także technologie, które umożliwiają zmianę barwy tęczówek – niestety na dziś da się zmienić kolor co najwyżej z brązowego na niebieski, a cena takiego zabiegu jest ogromna.