soczewka

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Wzrok jest naszym głównym zmysłem - przez to każdy z nas pragnie widzieć dobrze

cena laserowej korekcji wzroku
Author: SkiStar
Source: http://www.flickr.com
Ci, którzy widzą idealnie, nawet nie wyobrażają sobie, jak to jest mieć kiepski wzrok. Ci, którzy są świadomi tego, jak trudno się z tym funkcjonuje, marzą o tym, by zniwelować ten problem.


Ludzie, którzy są zmuszeni żyć z dość dużą wadą wzroku, zazwyczaj nie pamiętają już zapewne jak to jest, kiedy ma się sokoli wzrok.

Przypuszczalnie wady wzroku wkrótce będą wyłącznie wspomnieniem, przyczynią się do tego nowoczesne technologie

operacja okulistyczna
Author: Department of Foreign Affairs and Trade
Source: http://www.flickr.com
Nowatorskie procedury od jakiegoś czasu pomagają wielu ludziom uwolnić się od nieprzyjemnej wady wzroku. Laserowe zabiegi stają się coraz bardziej popularne i korzysta z nich coraz więcej pacjentów, którzy nie chcą już zakładać soczewek kontaktowych.

zabieg katarakty soczewki- pomocne informacje

okulista
Author: MilitaryHealth
Source: http://www.flickr.com
Zaćma to zmętnienie naturalnej soczewki wewnątrz oka. Jest jedną z zasadniczych przyczyn pogorszenia, bądź straty widzenia u ludzi starszych. Katarakta powstaje w procesie starzenia się oczu, lecz jest w stanie do niej prowadzić również uraz oka, niektóre choroby a nawet niektóre lekarstwa.

Zdrowie wydaje się być niebywale istotnym aspektem ludzkiego życia - trzeba je cenić oraz się o nie troszczyć

wypadki
Author: Norio NAKAYAMA
Source: http://www.flickr.com
"Szlachetne zdrowie..." - napisał kiedyś polski poeta. Jego strofy do dziś są aktualne, mimo upływu lat. Zwykle bywa bowiem tak, że nie dbamy o zdrowie, dopóki je mamy.


Istnieje ogrom chorób, które w ostatnim czasie stały się w pewnym sensie chorobami cywilizacyjnymi.

Czy wizyta kontrolna u okulisty jest konieczna? Dlaczego dzieci muszą nosić okulary?

lekarze
Author: Javier Romero Otero
Source: http://www.flickr.com
Na chwilę obecną dużo ludzi w młodym wieku boryka się z pogorszeniem wzroku. Co jest przyczyną? Przede wszystkim problem ten związany jest z faktem, iż od najmłodszych lat liczni posiadają kontakt z komputerem.