terapia

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Psychoterapia sposobem na poznanie siebie

psychoterapia
Source: http://www.sxc.hu/
Różne zmartwienia są nierozerwalnym elementem naszej egzystencji. I choć nasza „codzienna terapia” często ogranicza się do rozmowy z najbliższymi, zdarza się, że nie potrafimy przezwyciężyć swoich słabych stron, a życie wymyka nam się z rąk. W takich sytuacjach okazuje się, że psycholog jest osobą, która jest w stanie nam pomóc, a terapia staje się stałym elementem naszego życia. Psycholog pomaga uporać się z problemami, daje wsparcie, ustala i stosuje najlepsze w danej sytuacji sposoby terapii. Aby znaleźć poradnię i zapobiec poważniejszym komplikacjom w przyszłości, zacznijmy od wpisania w wyszukiwarkę słów: gabinet psychoterapii Wrocław.

Choroba hemoroidalna i sprawne leczenie

smak
Author: iStockphoto.com
Hemoroidy to bardzo dokuczliwy problem, a jednocześnie wyjątkowo wstydliwy. Przeważnie wstyd jest na tyle duży, że nawet nie myślimy o tym, aby umówić się do specjalisty. Jak zatem rozpoznać hemoroidy i czy możemy z dobrym skutkiem leczyć je środkami dostępnymi bez recepty?


Czym są hemoroidy?


Po pierwsze jeśli mamy podejrzenie, iż ten intymny problem nas dotyczy, musimy upewnić się jakie są objawy hemoroidów, by nie pomylić ich z inną dolegliwością.

W jakim momencie korzystnie pójść do psychologa? Co warto wiedzieć? Co można dzięki temu uzyskać?

psycholog
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.
Kiedy powinniśmy pomyśleć o odwiedzinach u psychologa? Kiedy czujemy, iż to już jest ta chwila, że nic nam nie pomaga i koniecznie trzeba odwiedzić tego specjalistę? Objawów takiego stanu może być bardzo dużo, jednakże to my musimy odpowiedzieć sobie na proste pytanie: czego pragniemy od takiej wizyty. Dlaczego to tak bardzo istotne?

Czasami przytrafiają się w naszym życiu traumatyczne sytuacje, które trzeba przerobić z psychologiem

rozwiązania
Author: P. i A. Bykowscy
Source: http://pawelbykowski.wordpress.com/
Całe szczęście, że lata, gdy słyszało się, że do psychologa chodzą wyłącznie „wariaci”, już minęły. Teraz ludzie nie obawiają się już szukać pomocy.

Psychoterapia Kraków jest na odpowiednim poziomie

psycholog
Author: Ion Chibzii
Source: http://www.flickr.com
Czasem konieczna okazuje się być rozmowa z kimś obcym

Czasem jest tak, że nie potrafimy sobie radzić z emocjami które nas męczą. Wtenczas ma szansę się okazać, że konieczna będzie pomoc kogoś z zewnątrz kto będzie w stanie powiedzieć nam skąd się wzięły te uczucia oraz naprowadzić nas na to, jak sobie z nimi radzić. Taka pomoc może być niesamowita zwłaszcza jeżeli natrafimy na wprost niesamowitego lekarza.

Niekiedy w związkach dzieje się tak, że narasta kryzys i należy iść na terapię dla par

terapia
Author: Centrum Medycyny EstetycznejScan
Życie bywa skomplikowane i gna nieprzetrwanie. Dlatego o związek trzeba troszczyć się jak o delikatny kwiat.


Wiele par w dzisiejszych czasach miewa trudne momenty.

Najważniejsze przyczyny powstawania kryzysów małżeńskich, jakim sposobem można dać sobie z nimi radę

wizyta u psychologa
Author: Mike Renlund
Source: http://www.flickr.com
Chyba każda para miewa w swoim związku różne okresy. Raz będzie cudownie, miłość aż rozkwita pomiędzy partnerami, a innym razem chcą się oni pozabijać albo rozstać i nigdy więcej nie odezwać. Tak naprawdę niewiele jest par, które z czystym sumieniem by mogły powiedzieć o sobie, że nigdy nie przechodziły żadnego kryzysu. W zdecydowanej większości związków będą się one przytrafiać, mają różne nasilenie i w sumie od samych partnerów zależeć będzie, czy im się uda z tego wyjść bez rozstania.

Pages