terapia

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Leczenie z użyciem pompy insulinowej

najnowsze pompy insulinowe
Author: epSos .de
Source: http://www.flickr.com
Pompa insulinowa jest alternatywnym sposobem podawania insuliny. Pompa insulinowa zastępuje wstrzyknięcia strzykawką jednorazową bądź penem. Nosi się ją na zewnątrz organizmu, dla przykładu na pasku.


W tej chwili w przybliżeniu 250 000 osób na całym świecie jest leczonych przy użyciu pomp insulinowych.

W jaki sposób uzdrowić własną wewnętrzną energię oraz polepszyć komfort życia? Czy nietypowe sposoby są efektywne?

masaż energetyczny
Author: Chris F
Source: http://www.flickr.com
Nasze ciało jest ściśle połączone z naszym umysłem oraz sferą duchową, dlatego jeżeli duch jest chwiejny i spada nasz poziom energii wewnętrznej to oddziałuje to na nasze ciało, które traci siły. Są jednak metody, aby taki spadek sił witalnych oraz wewnętrznej energii zatrzymać oraz wyleczyć.

Psychoterapia Kraków jest na odpowiednim poziomie

psycholog
Author: Ion Chibzii
Source: http://www.flickr.com
Przy niezrozumiałych emocjach wymagamy pomocy z zewnątrz

Czasami będzie tak, że nie potrafimy sobie poradzić z uczuciami które nas trapią. Wówczas może się okazać, że potrzebna będzie pomoc kogoś z zewnątrz kto będzie w stanie pokazać nam skąd się wzięły te uczucia oraz naprowadzić nas na to, jak sobie z nimi radzić. Taka pomoc ma możliwość okazać się nieoceniona szczególnie kiedy natrafimy na wprost wspaniałego terapeutę.

Problem uzależnienia od alkoholu - problem, który można pokonać

butelki alkoholi
Author: Holly Lay
Source: http://www.flickr.com
Problem uzależnienia od alkoholu tyczy się osób w bardzo różnym wieku i różnej płci. W społeczeństwie do dzisiaj pokutuje przekonanie, że jest to przypadłość dotykająca przede wszystkim mężczyzn. Tymczasem coraz więcej przedstawicielek płci pięknej także walczy z problemem uzależnienia od alkoholu. Na szczęście aktualnie na wysokim poziomie kształtuje się świadomość tego, jak dochodzi do rozwoju uzależnienia oraz jakie metody leczenia okazują się być skuteczne.

Na dobre i na złe – jak uniknąć małżeńskich kłótni

małżeństwo
Author: Garry Knight
Source: http://www.flickr.com
Ślub to wyczekiwany moment w życiu w zasadzie każdej osoby. Czy kobieta, czy mężczyzna chce znaleźć tą jedną osobę, z którą będzie mogła/mógł spędzać wolne chwilę, żyć i rozwijać się. Wszystko jest pięknie, gdy wpatrzeni w siebie przechodzimy przez życie z uśmiechem na twarzy. Problemy zaczynają pojawiać się wtedy, gdy nie umiemy sprostać pojawiającym się … problemom.

Pages