terapia

W jaki sposób uzdrowić własną wewnętrzną energię oraz polepszyć komfort życia? Czy nietypowe sposoby są efektywne?

masaż energetyczny
Author: Chris F
Source: http://www.flickr.com
Nasze ciało jest ściśle połączone z naszym umysłem i sferą duchową, dlatego jeżeli duch jest zachwiany i spada nasz poziom energii życiowej to wpływa to na nasze ciało, które traci siły. Są jednak metody, by taki spadek sił witalnych i wewnętrznej energii zatrzymać oraz wyleczyć.

W jakim momencie korzystnie pójść do psychologa? Co warto wiedzieć? Co można dzięki temu uzyskać?

psycholog
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.
Kiedy warto pomyśleć o odwiedzinach u psychologa? Kiedy zrozumiemy, iż to już jest ta chwila, iż nic nam nie pomaga i musimy umówić się na wizytę? Objawów takiego stanu może być wiele, jednakże to my musimy odpowiedzieć sobie na proste pytanie: czego oczekujemy od takiej wizyty. Czemu to takie ważne?

Leczenie z użyciem pompy insulinowej

najnowsze pompy insulinowe
Author: epSos .de
Source: http://www.flickr.com
Pompa insulinowa jest alternatywną metodą aplikowania insuliny. Zastępuje ona wstrzyknięcia strzykawką jednorazową czy penem. Nosi się ją na zewnątrz ciała, na przykład na pasku.


Dzisiaj mniej więcej 250 000 osób na całym globie jest kurowanych przy zastosowaniu pomp insulinowych.

Jak uzdrawia koń

zajęcia rehabilitacyjne
Author: Rose Physical Therapy Group
Source: http://www.flickr.com
Jazda konna to nie tylko bardzo dobry sport i rekreacja. W przypadku dzieciaczków niepełnosprawnych może być to również idealny sposób na terapię. Koń może być dla dzieci chorych kompanem i sprzymierzeńcem w ich zmaganiach z chorobom. Taka terapia zwie się hipoterapią.

Potrzebna ci hipoterapia? Dowiedz się, jak wyszukać dobrą stajnię w Warszawie, jaka oferuje taką rehabilitację

Konie
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Jedną z szczególnie powszechnych form rehabilitacji dzieci jest hipoterapia. Proponuje ją wiele stadnin w stolicy, jak wobec tego spośród nich zdecydować się na odpowiednią dla nas możliwość?

Na dobre i na złe – jak uniknąć małżeńskich kłótni

małżeństwo
Author: Garry Knight
Source: http://www.flickr.com
Ślub to ważny moment w życiu w zasadzie każdej osoby. Zapatrzeni w siebie nie zawsze pamiętamy, że zakochanie to nie wszystko – prawdziwa miłość wymaga prawdziwego zaangażowania. Wszystko jest wspaniale, gdy wpatrzeni w siebie przechodzimy przez życie z uśmiechem na twarzy. Kłopoty zaczynają pojawiać się wówczas, gdy nie potrafimy przeciwdziałać pojawiającym się … problemom.