stres

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Jakie są zalecenia oraz zakazy przy tego typu zabiegu jak pobieranie krwi?

cukrzyca
Author: Virada da Saúde
Source: http://www.flickr.com
Krew to wyjątkowy płyn, jaki ma za zadanie podtrzymywać mechanizmy życiowe człowieka. Pełni funkcje transportowe oraz m.in. podporowe. Nieprzerwany przepływ krwi zapewnia stałocieplność.


Najważniejszą funkcją krwi jest transportowanie tlenu z płuc do mnóstwa komórek oraz transport dwutlenku węgla z powrotem do płuc.

Jakie świadczenia mogą być przeprowadzane w gabinecie dentystycznym?

smak - przekrój
Author: Mirko Tobias Schäfer
Source: http://www.flickr.com
O tym, że o zdrowie trzeba troszczyć się od dziecka, wie z pewnością każdy odpowiedzialny człowiek. Jest to niezwykle istotne zwłaszcza, jeżeli szukasz dentysty dla swojego dziecka.


Taki specjalista powinien mieć już pewne doświadczenie w przyjmowaniu małych pacjentów, jak także umieć z nimi dyskutować oraz je stosownie odstresować.

Które suplementy diety będą przydatne każdego dnia w przypadku przewlekłego stresu i dlaczego dobrze jest je zażywać?

emocje
Author: Marwit
Source: Marwit
Żyjemy w szalenie zabieganych czasach. Wykonujemy ogrom obowiązków w robocie ale również poza nią. Mamy hobby i oddajemy się swojej pasji oraz poświęcamy czas naszym najbliższym. W całym tym chaosie musimy pamiętać żeby zatroszczyć się o swoje zdrowie, gdyż nadmierna eksploatacja naszego ciała jest w stanie ostatecznie prowadzić do niezwykle bolesnych przypadłości oraz do utraty życia.

Wypełnianie dokumentów pit – on-line, czy standardowo?

zbliżenie - pieniądze
Author: Richard Grandmorin
Source: http://www.flickr.com
Wraz z przybliżaniem się czasu rozliczeń z Urzędem Skarbowym coraz większa ilość petentów decyduje się na rozwiązania on-line. Mimo wzrastającej liczby „wirtualnych” podatników tradycyjne podejście w dalszym ciągu jest stosowane przez przeważającą część ludzi – szczególnie ze starszych roczników.

Stres jest bardzo groźny a także niebezpieczny. Do jakich skutków może doprowadzić? Omawiamy temat w poniższym tekście.

medycyna
Author: Chris Photography~
Source: http://www.flickr.com
Aktualne życie charakteryzuje się sporym pośpiechem, stresem a także ograniczeniem czasu na wszystko. Mogą ucierpieć na tym nasi najbliżsi, z którymi niekiedy widujemy się w przelocie, przemieszczając się z nimi do pracy ewentualnie do szkoły bądź pod wieczór, gdy za moment będziemy się położyć do łóżka.

Czy jesteś świadom, że niektóre suplementy i leki możesz już nabyć za pomocą sieci? To wyjątkowo wygodne i sprawdzone rozwiązanie

leki i suplementy
Author: Health Gauge
Source: http://www.flickr.com
Sprawunki online zyskały już wielu amatorów na całym świecie, a od pewnego czasu stają się coraz popularniejsze także w Polsce. Zapracowanie i chroniczny brak czasu powodują, że nie zawsze ma się czas i siły na wyprawę po zakupy, a dzięki sieci internetowej można je nabyć o wiele przyjemniej i szybciej. Asortyment do kupienia w sklepach online jest niezwykle zróżnicowany i bogaty. Od jakiegoś czasu można nabyć również mnóstwo preparatów kosmetycznych, leków i suplementów diety.

Każdy pracodawca pragnie, aby jego podwładni byli dobrze wyszkoleni oraz fachowi

testy psychologiczne
W Polsce mamy kilka takich zawodów, które są powiązane z pewnym podwyższonym ryzykiem lub trzeba sobie w czasie wykonywania swych zadań radzić często ze sporym stresem.


Rzesza małych chłopców marzy o tym, żeby być oficerami czy strażakami, kiedy dorosną.

Pages