osoby

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Implanty - czy warto?

podnośnik
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Implanty zdobywają coraz większe grono sprzymierzeńców tak pośród medyków dentystów, lecz też pośród pacjentów. Dzieje się w taki sposób, gdyż nowe techniki zapewniając coraz lepszą przyswajalność implantu przez ludzki organizm, dzięki czemu pacjent nie czuje różnicy pomiędzy naturalnym zębem, a wszczepionym.

Jak skutecznie schudnąć?

Żołądek
Author: WAN SA
Source: WAN SA
W jaki sposób schudnąć? Nie ma na to jednej perfekcyjnej reguły dla wszystkich, jednakże skupiając się na kilku sugestiach możemy określić, co wywołuje przyspieszenie procesu odchudzania.


Twierdzenie, że śniadanko to najistotniejszy posiłek w przeciągu dnia, pojawia się zawsze w kontekście rozpatrywań o zdrowym żywieniu.

Zatrudnienie w Niemczech dla opiekunek oraz ludzi młodych – czy jeszcze warto wyjeżdżać?

antybiotyki
Author: MOMKAY
Okres letni to czas kiedy wyjazdy do pracy sezonowej do najróżniejszych krajów mocno nabierają na sile. W Polsce jednym z podstawowych kierunków jest zachód – stosunkowo bliskie możliwości zarobienia znaczniejszych pieniędzy niż w granicach Polski rok rocznie pcha coraz liczniejsze masy osób w różnorodnym wieku do wykonywania pracy na obcej ziemi.


Pośród szczególnie niezbędnych zawodów znajdują się opiekunki oraz opiekunowie do osób w podeszłym wieku.

Kuracja uzależnień - w jakich miejscach wyszukiwać pomocy i na co warto zwrócić uwagę

zajecia z logopedą
Author: Tzuhsun Hsu
Source: http://www.flickr.com
Nie sposób ukryć, iż ilość osiągalnych w dzisiejszych czasach używek jest tak duża, żełatwo o popadnięcie w nałóg. Należy mieć pojęcie, że każdy ma możliwość na odłączenie się od nałogu.

Co nazywamy przepukliną, jakie są jej najbardziej charakterystyczne symptomy i jak można ją leczyć.

chirurg ogólny poznań
Author: NEC Corporation of America
Source: http://www.flickr.com
Jednym z częściej występujących problemów wiążących się z jamą brzuszną jest przepuklina. Dolegliwość ta polega na tym, że jakaś część organów zaczyna się przesuwać poza miejsce, w którym normalnie powinna być zlokalizowana.

W jaki sposób wybrać dobrą aptekę?

depresja
Author: Raymond Bryson
Source: http://www.flickr.com
Przed owym dylematem stanie każdy z nas – i nie jedynie w przypadku, gdy ni stąd ni zowąd zachorujemy. Oferta farmaceutyczna jest współcześnie niezmiernie bogata.


Niektórzy być może nie przymocowują dużej wagi do tego, w której aptece wyposażają się w lek, ale może być to duży błąd.

Pages