osoby

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Lekarstwa przeznaczone na trawienie - a więc, preparaty na układ pokarmowy dla dzieciaków i dorosłych

leki na trawienie
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Ty lub Twoje dziecko posiadacie problemy wraz z układem pokarmowym, a szczególnie wraz z trawieniem? Rozmyślasz nad tym, co będzie najwspanialsze dla Ciebie, a jaka rzecz dla Twojego dzieciaka? Co dobrać - pigułki, syropki, zioła czy suplementy? To wszyściutko i jeszcze więcej nie osiadając żadnego problemu odnajdziesz w środku naszego pisanego dzisiaj felietonu!


Wbrew pozorom na problemy z układem pokarmowym nie istnieją jedynie herbatki i ziółeczka, które mogą, jednak nie na każdziutkiego działają.

Co nazywamy przepukliną, jakie są jej najbardziej charakterystyczne symptomy i jak można ją leczyć.

chirurg ogólny poznań
Author: NEC Corporation of America
Source: http://www.flickr.com
Jednym z dość często występujących problemów wiążących się z narządami wewnętrznymi jest przepuklina. Ta dolegliwość polega na tym, że część narządów zaczyna się przesuwać poza miejsce, w jakim normalnie powinna być zlokalizowana.

Z jakiego powodu nie należy nabywać tanich okularów przeciwsłonecznych na bazarze i co powinny one gwarantować?

Przybliżenie zęba
Author: Partha S. Sahana
Source: http://www.flickr.com
W okresie letnim warto wiedzieć, że promienie słoneczne potrafią być niezwykle przyjemnym elementem wypoczynku, lecz również ważnym czynnikiem, który mógłby mieć również zły wpływ na nasze ciało.

Implanty - czy warto?

podnośnik
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Implanty zdobywają coraz to większe grono sympatyków tak wśród lekarzy stomatologów, ale również pośród pacjentów. Dzieje się w taki sposób, bowiem nowe technologie zapewniając coraz lepszą przyswajalność implantu przez ludzki organizm, dzięki temu pacjent nie czuje różnicy między naturalnym zębem, a wszczepionym.

Neurolodzy oraz Poradnie Neurologiczne zlokalizowane na terenie Bolesławca - NFZ przeciwko gabinety prywatne

neurolog bolesławiec
Author: Scanmed Universum w Krakowie
Jak to dość często bywa, aby przedostać się do jakiegoś konkretnego medycznego specjalisty - szczególnie jeśli idziemy do niego po raz pierwszy - jesteśmy zmuszeni odczekać dość długi okres czasu na pierwszą wizytę.

Jak skutecznie schudnąć?

Żołądek
Author: WAN SA
Source: WAN SA
W jaki sposób schudnąć? Nie ma na to jednej perfekcyjnej reguły dla wszystkich, jednakże skupiając się na kilku sugestiach możemy określić, co wywołuje przyspieszenie procesu odchudzania.


Twierdzenie, że śniadanko to najistotniejszy posiłek w przeciągu dnia, pojawia się zawsze w kontekście rozpatrywań o zdrowym żywieniu.

Pages