efekty

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Implanty - czy warto?

podnośnik
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Implanty zyskują coraz to większe gremium sprzymierzeńców zarówno wśród lekarzy dentystów, ale też wśród pacjentów. Dzieje się w taki sposób, albowiem nowe technologie zapewniając coraz lepszą przyswajalność implantu poprzez ludzki organizm, dzięki temu pacjent nie czuje różnicy między zębem naturalnym, a wszczepionym.

Kogo dotyka niepłodność? Czy można ją wyleczyć? Jakiego rodzaju są na to metody?

leczenie niepłodności częstochowa
Author: PR-ZONE
Source: pr-zone.pl
Ogólnie, poczęcie potomstwa wcale nie jest tak bardzo łatwe, jak się pewnym osobom wydaje. Czas płodności trwa krótko, od dwunastu do dwudziestu czterech godzin. To przez to bardzo dużo par, tych, które nie stosują koncepcji, a dość często uprawiają seks, tylko w pięćdziesięciu procentach przypadków zostaje rodzicami podczas tego samego roku.

Czym jest guma do ćwiczeń, o jakiej sprawie należałoby pamiętać przy jej nabyciu i które są jej rodzaje?

model
Author: Alan Patrick (Otto) Alpenfelt
Source: http://www.flickr.com
Czy rozumiesz, co to jest asana? Jest to wyrażenie tak zwanej pozycji używanej przy trenowaniu indyjskiej jogi. Mogłaby to być pozycja siedząca, leżąca, mogłoby to być także stanie na dłoniach lub na głowie.

Czym jest astygmatyzm i czy wadę tą można wyeliminować?

paznokcie
Astygmatyzm to jedna z bardziej nagminnych wad wzroku, jaka dotyka mnóstwo osób, zarówno starszych, jak również młodszych. Symptomów astygmatyzmu jest sporo, między innymi osoby cierpiące na tą wadę wzroku mają trudności w widzeniu z daleka i bliska, często czują bóle głowy, mrużą oczy, a także sporo częściej mrugają.

Jakim sposobem wybielić ząbki w domku?

wizerunek
Author: Michael Reinhold
Source: http://www.flickr.com
W jaki sposób wybielić ząbki w domu? Co uczynić, ażeby przywrócić ząbkom dawną białość?


Powodów, dla jakich nie mamy białego uśmiechu, jest wiele. Palenie papierosów, picie kawusi, herbaty jak też czerwonego wina i stosowanie niektórych leków, to wszystko zostawia na zębach trwały ślad.

Pages