efekty

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Implanty - czy warto?

podnośnik
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Implanty zdobywają coraz to większe grono sympatyków tak wśród lekarzy stomatologów, ale również pośród pacjentów. Dzieje się w taki sposób, bowiem nowe technologie zapewniając coraz lepszą przyswajalność implantu przez ludzki organizm, dzięki temu pacjent nie czuje różnicy między naturalnym zębem, a wszczepionym.

Jakim sposobem wybielić ząbki w domku?

wizerunek
Author: Michael Reinhold
Source: http://www.flickr.com
W jaki sposób wybielić ząbki w domku? Co zrobić, ażeby przywrócić zębom dawną biel?


Powodów, dla których nie mamy śnieżnobiałego uśmiechu, jest dużo. Palenie papierosów, picie kawusi, herbatki i czerwonego wina a także stosowanie pewnych leków, to wszystko pozostawia na zębach trwały ślad.

Walka z alergiami u dzieci przez cały czas ich dorastania

medycyna estetyczna
Author: HORTINO ZPOW SP. Z O. O., www.ho
Współcześnie młodzi domownicy są narażeni na o wiele większą ilość różnorodnych zagrożeń. Ich sporej części nie można jednoznacznie przewidzieć. Można im efektywnie przeciwdziałać dopiero wtedy kiedy się pojawią – doskonałym tego przykładem są różnego rodzaju alergie.

Godne uwagi propozycje wyjazdowe dla turystów marzących o wypoczynku nad morzem

święta w sanatorium nad morzem
Author: Matt Reinbold
Source: http://www.flickr.com
Chyba większość z nas zgodzi się ze stwierdzeniem, że nasze polskie morze jest niezwykle atrakcyjne, jeżeli chodzi o atuty turystyczne. Co za tym idzie, nic dziwnego, że z biegiem czasu coraz więcej osób decyduje się na pobyt w dużej mierze w nadmorskich kurortach.

Kogo dotyka niepłodność? Czy można ją wyleczyć? Jakiego rodzaju są na to metody?

leczenie niepłodności częstochowa
Author: PR-ZONE
Source: pr-zone.pl
Ogólnie, poczęcie potomstwa wcale nie jest tak bardzo łatwe, jak się pewnym osobom wydaje. Czas płodności trwa krótko, od dwunastu do dwudziestu czterech godzin. To przez to bardzo dużo par, tych, które nie stosują koncepcji, a dość często uprawiają seks, tylko w pięćdziesięciu procentach przypadków zostaje rodzicami podczas tego samego roku.

Pages