światło

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

W jaki sposób można skutecznie uzdrawiać depresję za pośrednictwem światłoterapii?

światło
Author: Guilhem Vellut
Source: http://www.flickr.com
Wiele osób zmaga się dziś z depresją, problem ten dotyczy zarówno kobiet jak również mężczyzn, młodszych i starszych. Depresja może być wywołana przez niemało przeróżnych przyczyn, niekiedy niesłychanie poważnych, takich jak chociażby traumatyczne przeżycia, typu śmierć bliskiej osoby, utrata pracy, przykra choroba i niemało innych.

Z jakiego powodu nie należy nabywać tanich okularów przeciwsłonecznych na bazarze i co powinny one gwarantować?

Przybliżenie zęba
Author: Partha S. Sahana
Source: http://www.flickr.com
W okresie letnim warto wiedzieć, że promienie słoneczne potrafią być niezwykle przyjemnym elementem wypoczynku, lecz również ważnym czynnikiem, który mógłby mieć również zły wpływ na nasze ciało.

Gdy przybywa jesień przyda się lampa na niepogodę

jesień
Author: frucht1991
Source: http://www.flickr.com
Każdy dobrze wie, że o wiele fajniej się czujemy, kiedy jest powyżej dziesięciu stopni i grzeje słońce niż wtedy, kiedy pada deszcz i za oknem jest chłodno i ciemno. Z tego powodu jesienią i zima wyjeżdżamy na wczasy do miejsc gdzie jest ciepło. Ale nie zawsze znajdujemy na taki wypad środki. Część osób idzie raz na jakiś czas na solarium, żeby odrobinę się pobudzić i mieć lepsze samopoczucie. Fototerapia, jest bardzo popularnym sposobem leczenia nie jedynie sezonowego przygnębienia, ale również stanów depresyjnych.

Światło dnia zastępowane lampą, czyli skuteczność światło terapii na jezienne depresje

depresja
Author: Jay Aremac
Source: http://www.flickr.com
Fototerapia to interesujący i sprawdzony sposób na przeciwdziałanie objawom depresji. W krajach rozwiniętych terapia światłem znana jest od lat, w Polsce ta metoda jest technologiczną nowinką.

Każdy z nas marzy o tym, by być zdrowy, ponieważ różne kłopoty ze zdrowiem zazwyczaj odbierają nam chęć do życia

leczenie zwyrodnienia plamki żółtej
Author: Imágenes Gratis Online
Source: http://www.flickr.com
Różne schorzenia niestety nie należą do przyjemnych kwestii. Nawet tak banalna rzecz jak grypa lub gorączka skutecznie potrafi zepsuć nam pozytywne nastawienie oraz ważne plany.