kłopot

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Lato w pełni, należy zrobić weki z owoców

lekarstwa
Author: epSos .de
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas przypomina sobie z najmłodszych lat, kiedy to domowa spiżarnia pełna była każdego rodzaju słoików z własnymi przetworami, zrobionymi przez mamę lub babcię. Współcześnie ta tendencja troszkę przygasła, lecz na fali mody na zdrową, ekologiczną żywność, coraz więcej młodych ludzi planuje zrobienie różnego typu dżemów i weków na mroźne dni.

Z jakiego powodu w przypadku różnych problemów w życiu warto skorzystać ze wsparcia profesjonalnego psychologa.

psycholog dziecięcy bochnia
Author: NIAID
Source: http://www.flickr.com
Współczesny świat jest dla wielu osób ciężki i wymagający. Rosnące tempo życia, coraz większa presja i oczekiwania sprawiają, że niektórzy nie dają sobie rady z bieżącymi problemami.

Kiedy warto założyć dziecku aparat korekcyjny?

bambusowe pieluszki
Author: Richard
Source: http://www.flickr.com
Obecnie coraz częściej dochodzi do sytuacji, kiedy to uzębienie dziecka wymaga korekcji. Ortodonta Płock czy w innym większym mieście jest fachowcem wybieranym przez dużą liczbę opiekunów, dlatego, że pojawia się trudność ze zgryzem lub rozstawem zębów.

Czym jest siatkówka oka oraz na jakiego rodzaju schorzenia jest ona narażona?

Śpij dobrze i wstań wypoczęta
Author: Tempur
Source: Tempur
Najważniejszą częścią oka jest siatkówka. To właśnie dzięki niej możemy widzieć okalający nas świat. Zbudowana jest ona z wielu milionów czopków i pręcików, zatem komórek nerwowych. To one umożliwiają odbiór bodźców świetlnych, które przy pomocy nerwu wzrokowego trafiają do mózgu, w którym powstaje obraz.

Wiosna to trudny czas dla naszej odporności, dlatego należy ją wzmacniać

lek
Author: Sarah Buckley
Source: http://www.flickr.com
Gdy w okresie przedwiośnia dzień znacznie się wydłuża i intensywniej świeci słońce, przejawiamy skłonność do zbyt nieostrożnego rozpinania płaszczy.


Pod koniec marca Polacy są złaknieni ciepła oraz słońca.

Mleko jest niezbędne dla niemowlaka? Co jednakowoż jak brak jest tego pokarmu?

Okulary
Author: Alexa Steinbrück
Source: http://www.flickr.com
Każda z matek powinna karmić piersią swoje maleństwo, najkorzystniej jak tak robi do szóstego miesiąca życia. Takie coś jest dla na pewno najbardziej korzystne. Takie jest również zalecenie Światowej Organizacji zdrowia, aby przez pierwsze sześć miesięcy niemowlę były karmione jedynie mlekiem matki.

Dla jakich osób były stworzone krople do uszu i w których sytuacjach mogłyby się niezwykle przydać?

krople do uszu
Author: www.flickr.com
Source: www.flickr.com
Czy też zdarzyło Ci się być kiedyś w okoliczności, gdy ktokolwiek stoi koło Ciebie i coś do Ciebie opowiada a Ty wcale go nie słyszysz? Taki efekt zdarza się mnóstwu ludziom w Sylwestra, jeżeli w pobliżu wybuchnie jakakolwiek petarda.

Pages