żel

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Z czym do rehabilitanta?

ręczniki zz
Kiedy zacząć rehabilitację po urazie czy też operacji? Wielu osobom towarzyszy głęboko zakorzenione mniemanie, że gdy odnieśliśmy jakikolwiek uraz i nasz lekarz wpakował nas w gips na 6 tygodni, to już nie ma sensu nic z tym robić i powinniśmy grzecznie wyczekiwać na zdjęcie gipsu.


Najczęściej po uwolnieniu urazowego miejsca udajemy się na wizytę kontrolną i słyszmy, że rehabilitacja tu nie potrzebna czy też Pani to sobie rozchodzi.

Rodzynki sułtańskie, kontra kule łokciowe - a więc, co ma pierwsze do drugiego

rodzynki sułtańskie
Author: Olivier Duquesne
Source: http://www.flickr.com
Jakimi rzeczami wyszczególniają się rodzynki sułtańskie? Skąd pochodzą? Jakie rzeczy mają do tych rodzynek kule łokciowe? Czy ogólnie istnieje dla nich w ogóle jakieś powiązanie? Jesteś zaciekawiony? Jeżeli tak, to przeczytaj nasz artykuł, to wszystkiego się dowiesz!

Kto to jest dietetyk, jakie okazują się być jego obowiązki i z jakiego powodu jest tak istotny?

niepłodność
Author: Michael (a.k.a. moik) McCullough
Source: http://www.flickr.com
Czy wiesz jak duży zasięg obowiązków mogą mieć reprezentanci różnorodnych profesji? Dla przykładu fachowiec motoryzacyjny powinien znać się zarówno na konstrukcji motoru, jak i np. na naprawie różnych części znajdujących się w samochodach.


Podobnie jest w wypadku innych zawodów.

Kto może poddać się zabiegowi laserowej korekcji widzenia oraz jakie są wymagania?

kierowca
Author: Alexander Nie
Source: http://www.flickr.com
Co poniektóre zabiegi na oczy zezwalają na likwidację konkretnych wad wzroku. Osoby w okularach, poddają się zabiegom przy użyciu lasera, żeby nie mieć potrzeby ich zakładać. Także osoby noszące soczewki kontaktowe poddają się laserowym zabiegom.

Liposukcja brzuszka i pozostałych kawałków ciała - czyli, ile kosztuje odsysanie tłuszczy

sporty
Myślisz nad wyzbyciem się opcją odsysania tłuszczu, boczków z własnego brzuszka? A być może posiadasz nadmiar tłuszczu w innego rodzaju częściach ciałka, i chcesz się go pozbyć za wszelką cenę? Zastanawiasz się, ile takie zabieg m możliwość kosztować? Jeśli chociaż pojedyncze się zgadza, przeczytaj koniecznie nasz własny artykuł!

Pages