żel

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Gabinet dietetyczny - a więc, w jakie miejsce przejść się po pomoc przy problemikach z wagą

portret - zdrowie
Author: Magic Madzik
Source: http://www.flickr.com
Podstawą naszego własnego zdrowia, jak każdy z całą pewnością zdaje sobie sprawkę, są ćwiczonka oraz ogólnikowo ruch, jednak sporo z nasze osoby - nawet i ćwicząc regularnie - do tej pory ma problemiki z wagą, albo jeszcze często dodatkowo wraz z osobistym zdrówkiem.

Szczery uśmiech wydaje się być najważniejszą wizytówką niejednego z nas - skraca dystans między osobami i daje szansę, by czuć się komfortowo

leczenie kanałowe
Author: Geraint Rowland
Source: http://www.flickr.com
Kiedy jesteśmy w towarzystwie nierzadko zdarzają się takie sytuacje, że uśmiechamy się do kogoś, żeby nawiązać kontakt lub zwyczajnie pragniemy być mili.

Jaka jest różnica między psychologiem, psychoterapeutą i psychiatrą oraz kiedy i jakiej osobie oni mogą dopomóc?

zupa brokułowa
Author: Eliot Phillips
Source: http://www.flickr.com
W należącym do nas bytowaniu czasem zdarzają się tak trudne okoliczności, iż niezupełnie na własną rękę potrafimy sobie z nimi poradzić. Czasami wtenczas wystarczają zwyczajne rozmowy z najbliższymi, czasem jednak niezbędna jest pomoc specjalisty.

Jakie są przyczyny konieczności przeprowadzenia leczenia endodontycznego?

ćwiczenia na siłowni
Author: Gary Bembridge
Source: http://www.flickr.com
Dla większości osób wizyta w gabinecie stomatologicznym jest nieprzyjemnym oraz często odwlekanym długo obowiązkiem. Jeżeli się jednak tylko chwilkę nad tym pochylić, to można dojść do wniosku, że sami sobie czynimy krzywdę.


Z tego też powodu należy regularnie chodzić do dentysty, choćby na kontrole zębów.

Przeziębienie może na nasze nieszczęście dopaść nas w każdym czasie, nie tylko jesienią - dlatego w domu trzeba posiadać zaopatrzoną apteczkę

owłosienie
Author: Jérôme Decq
Source: http://www.flickr.com
Zwykle ludziom wydaje się, że grypa może nas dopaść jesienią lub zimą. Niestety nie jest to prawda. Wczesna wiosna także bywa czasem, kiedy ludzie łapią przeziębienie.


Wiosną zwykle już tak mocno cieszymy się, że jest ciepło, że nie reagujemy na logiczne przesłanki do tego, by nie ubierać się nazbyt letnio.

Pages