żel

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Jakie odżywki dla sportsmenów?

aparat tlenowy
Author: Naval Surface Warriors
Source: http://www.flickr.com
Zanim kupisz dowolną odżywkę, przeczytaj, jakie są podstawowe zasady sportowej suplementacji. Oto regule suplementacji, jakich przestrzeganie gwarantuje najlepsze rezultaty w przyroście mięśni i poprawie wyników sportowych.


Kupowanie „w ciemno”, bez fundamentalnej wiedzy o suplementach, w najlepszym razie może się skończyć zbytecznym wydaniem pieniędzy, a w najgorszym – poważnymi kłopotami ze zdrowiem.

Odchudzanie we Wrocławiu - czyli, technologia, kontra mocna siła woli

urlop
Author: KLIMA-TOP
Jak mówi dzisiejszy temacik, zaopiekujemy się odchudzeniem na terenie miasteczka Wrocław. Chociaż sporo person o tej rzeczy nie ma pojęcia, wewnątrz wspomnianym mieście istnieją dwa sposoby na wyzbycie się niepotrzebnych kilogramów: metoda standardowa - czyli dietka razem z ćwiczeniami, a także metoda, po którą coraz częściej osiągamy - czyli zastosowanie do odchudzania najnowszych technologii.

Niejeden człowiek chce troszczyć się o zdrowie swoje i swych bliskich - trzeba więc każdego dnia wspierać organizm w walce z różnymi przypadłościami

Produkty
Author: Hästens
Source: Hästens
Zdrowie jest najcenniejsze. Najczęściej mogą się o tym przekonać nawet nieziemsko bogaci ludzie, którzy nie mogą za swe bogactwa kupić życia.

Jakie ma zadanie superwizja oraz kto ją przeprowadza?

superwizja
Author: Rio Mare
Source: Rio Mare
Jedną z rodzajów pomocy terapeutycznej, która mogłaby być stosowana przez psychoterapeutów w centrach odwykowych jest tego typu, która dodatkowo mogłaby rozwijać kompetencje zawodowe psychologa, który zgłosił konkretny kłopot swemu bardziej doświadczonemu koledze.

Kto może poddać się zabiegowi laserowej korekcji widzenia oraz jakie są wymagania?

kierowca
Author: Alexander Nie
Source: http://www.flickr.com
Co poniektóre zabiegi na wzrok zezwalają na likwidację konkretnych wad widzenia. Osoby w okularach, poddają się laserowym zabiegom, aby nie mieć potrzeby ich zakładać. Również osoby noszące soczewki kontaktowe poddają się takim zabiegom.

Czym w praktyce zajmuje się technik stomatologiczny?

Odpręż i zrelaksuj swoje ciało
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Duża część z nas gdy usłyszy pytanie, kim w zasadzie jest protetyk, musi hipotetycznie znać na nie odpowiedź. W praktyce jednak wielokrotnie mamy niewielkie pojęcie o tym, co w praktyce wykonuje się za drzwiami z napisem "Protetyk".


Wedle różnych słowników, protetyka stomatologiczna jest działem stomatologii, który specjalizuje się odtwarzaniem pierwotnych warunków zgryzowych po uszkodzeniu lub wypadnięciu naturalnego uzębienia.

Pages