Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/menu.inc).

Co wykonać, kiedy chcielibyśmy uzyskać nowy uśmiech?

Implanty zębowe to innowacyjny i optymalny sposób na całkiem nowy oraz śliczny uśmiech. Aktualnie podczas wizyty u dentysty jesteśmy postawieni przed wybraniem implantów tytanowych albo cyrkonowych.


Implanty wykonane z tytanu na rynku istnieją już od niezwykle dawna.
laser
Author: Barta IV
Source: http://www.flickr.com


Natomiast cyrkonowe implanty jest to nowość, która bardzo prędko zyskuje na popularności. Implanty tytanowe zastosowane po raz pierwszy zostały w 1965 r. przez szwedzkiego profesora. Od tamtego czasu z tej metody korzysta bardzo wiele ludzi. Tytan jest to surowiec zapewniający długotrwały czas użytkowania. Niektórzy z pacjentów mają jednak obawy, które wiążą się z estetyką tej metody. Tytan występuje w srebrno-szarym kolorze. Wieloletnie obserwacje wykazały, że przy metodzie takiej może z czasem dojść do małego obniżenia się linii przyzębia, które odsłaniają implant. Warto również wiedzieć na czym opiera się wszczepienie implantu. Po umiejscowieniu wszczepu do kości, ma miejsce potem proces integracji kostnej tkanki z tytanową nawierzchnią implantu. W przypadku, kiedy zastosowana jest metoda implantologii jednofazowa, pacjent po zabiegu wyposażony jest w korony lub mosty tymczasowe. To sprawia, że zabieg jest niewidoczny dla postronnych ludzi. Jeśli interesują Cię implanty Wołomin jest miejscem, gdzie znajdziesz odpowiednią klinikę stomatologiczną, która zagwarantuje Ci piękny uśmiech.


Po zabiegu lekarz zalecić może dietę papkowatą, w czasie jakiej będziemy zmuszeni stronić od pokarmów twardych nawet przez parę miesięcy. Tego typu zabieg może przeprowadzony być w czasie jednej wizyty. Cechy implantu powodują, że taki proces leczenia nie zajmuje wiele czasu. Przygotowana powierzchnia tytanowa implantu jest dosyć szorstka. Jest specjalnie wytrawiona do stymulowania wzrostu kości oraz przyspieszenia gojenia się. Pozwala to na skrócenie czasu leczenia.
Jakiś czas temu na rynku pojawiła się opcja dla tytanowych implantów. Są to implanty cyrkonowe. Te implanty są określane również ceramicznymi i są najnowszą oraz najbardziej estetyczną postacią implantów.