leki

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Szukasz porady co zrobić żeby wreszcie zażegnać kłopoty z zaparciami?

brzuch
Source: jezebel.com
Co zrobić, jeżeli nieustannie mamy zaparcia? Cóż, nic to przyjemnego, zapewne nawet jacyś masochiści zgodzą się z tym. Ciężko na odległość jednoznacznie wskazać z jakich powodów cierpimy na zaparcia, ale tak naprawdę jeżeli nie jesteśmy raczej wyjątkami, generalnie można coś interesującego napisać. Chociaż zwracajmy swoją uwagę na jedno: i tak tylko doktor rodzinny może efektywnie pomóc.

Co to jest odtrucie alkoholowe i jak przebiega konsekwentne leczenie alkoholizmu w specjalnych centrach?

alkohol
Source: pixabay.com
Masz problem z alkoholem i chcesz oczyścić swój organizm? Pójdź do centrum w którym leczy się alkoholizm. Tak się składa, że uzależnienie od alkoholu niepomiernie nierzadko związane jest z rozmaitego typu kłopotami zdrowotnymi wskazanej osoby, a także z kłopotami ogólnego stanu psychicznego zdrowia.

W jaki sposób zrobić możliwie bezpieczne zakupy w sklepach online?

apteki w internecie
Author: Nina Matthews Photography
Source: http://www.flickr.com
O wiele więcej osób robi obecnie zakupy w internecie. Ci, którzy cenią zalety tego typu zakupów, uwielbiają w głównej mierze wygodę oraz szybkość internetowych transakcji. Są również i tacy, którzy ciągle odczuwają opory przed kupowaniem w internecie. Czy rzeczywiście mamy się czego obawiać? Jak bezpiecznie i efektywnie robić zakupy w internecie? Na co musimy uważać?

Leczenie redukujących ból na własną rękę – czy aplikowanie ich jest dla nas dobre?

ból głowy
Source: http://www.sxc.hu
W przypadku migreny, przy ogólnym przemęczeniu, w stresie albo w przypadku kłopotów z bezsennością, ludzie zwykle zażywają różnego typu preparaty. biorą je, ponieważ są bardzo łatwo dostępne, można je kupić w drogerii, na stacji benzynowej, w saloniku prasowym czy dowolnym większym markecie. Weszło im to w krew i zamiast korzystać z delikatnych preparatów lub metod naturalnych, jak aromaterapia lub muzykoterapia, z przyzwyczajenia sięgają po kapsułki.

Możliwość zakupu medykamentów generycznych

basen
Author: domzdrowia.pl
Source: http://www.domzdrowia.pl
Krajowy rynek farmaceutyczny, biotechnologiczny i technologii medycznych jest olbrzymi. Dużą część wyrobów zajmują substytuty, a blisko połowa to Produkty innowacyjne. Pozostała część to specyfiki sprzedawane bez recepty, w tym suplementy Diety.


Krajowy rynek farmaceutyczny, zdominowany jest przez substytuty.

W jaki sposób stosować leki sprzedawane bez recepty aby sobie zrobić krzywdy?

pigułki
Author: tracieandrews
Source: http://www.flickr.com
Specyfiki wydawane bez recepty, inaczej OTC, są ogólnie dostępne. Nie tylko w aptekach można je nabyć bez najmniejszego problemu. OTC to skrót od angielskiego wyrażenia - Over the Counter. Pod tą nazwą kryją się leki, jakie można przyjmować bez nadzoru medyka.

Pages