gry

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Każdy świetnie zdaje sobie sprawę z tego, że o zęby trzeba troszczyć się przez całe życie - jeżeli jednak coś zaczyna Cię niepokoić, to nie należy zwlekać z wizytą u dentysty

zima
Author: woodleywonderworks
Source: http://www.flickr.com
Najszczęśliwsi są ludzie, którzy nie mają jakichkolwiek problemów z zębami. Codziennie je czyszczą i to w sumie wystarcza, żeby ich uśmiech był śnieżnobiały oraz piękny.

Każdy z nas marzy o tym, by być zdrowy, ponieważ różne kłopoty ze zdrowiem zazwyczaj odbierają nam chęć do życia

leczenie zwyrodnienia plamki żółtej
Author: Imágenes Gratis Online
Source: http://www.flickr.com
Różne choroby oczywiście nie należą do miłych rzeczy. Nawet tak drobna sprawa jak grypa czy gorączka skutecznie potrafi popsuć nam samopoczucie oraz ważne plany.

Jak dbać o zęby?

Łódź rybacka, Ustronie Morskie
Author: zeesenboot
Source: http://www.flickr.com
Śliczny uśmiech to zdrowe a także czyste zęby. Czyste zęby to poprawna higiena jamy ustnej jak też regularne kontrolne wizyty u stomatologa. Podstawą należytego stanu uzębienia jest prawidłowe, dokładne oczyszczanie zębów, co zapobiegnie budowaniu się kamienia nazębnego.

Biały uśmiech to podstawa pewności siebie i łatwość w nawiązywaniu relacji z ludźmi

ortodonta warszawa ursynów
Author: SOLGAR
Source: http://aptekazawiszy.pl
Nie ulega wątpliwości, że uroda lub jej brak jest sprawą genów. Po naszych rodzicach dziedziczymy kształt twarzy, wielkość nosa czy wykrój ust. Często uważamy nasze charakterystyczne cechy wyglądu zewnętrznego za mankamenty i cierpimy z powodu kompleksów.