zdrowia

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Czy warto włączyć do swojej diety różnego rodzaju suplementy diety oraz witaminy?

słonce
Author: hj_west
Source: http://www.flickr.com
W współczesnych czasach coraz więcej ludzi zapada na różnego rodzaju przykre choroby - zwykle mówi się, iż jest to związane z naszym trybem życia, który zwykle jest znacznie mniej zdrowy niż na przykład tryb życia naszych rodziców. Na szczęście równocześnie coraz więcej ludzi zaczyna przykładać ogromną wagę do swego zdrowia - czy Ty również do nich należysz?

Rehabilitacja wewnątrz Wrocławiu - czyli, poradnie rehabilitacyjne na NFZ, przeciwko poradnie prywatne

rehabilitacja wrocław
Author: Röben
Source: Röben
Przeciwko pozorom poradni typu rehabilitacyjnego wewnątrz Wrocławiu istnieje dość dużo. Niektóre, jak łatwiutko się zorientować, są prywatne - pozostałe zaś działają na zasadach NFZ (czyli rozwijając skrót Narodowego Funduszu zdrowia).

Mleko jest niezbędne dla niemowlaka? Co jednakowoż jak brak jest tego pokarmu?

Okulary
Author: Alexa Steinbrück
Source: http://www.flickr.com
Każda z matek powinna karmić piersią swoje maleństwo, najkorzystniej jak tak robi do szóstego miesiąca życia. Takie coś jest dla na pewno najbardziej korzystne. Takie jest również zalecenie Światowej Organizacji zdrowia, aby przez pierwsze sześć miesięcy niemowlę były karmione jedynie mlekiem matki.

Jak trzeba wybierać profesjonalne gabinety stomatologiczne?

Koń na pastwisku
Author: burlan marius
Source: http://www.flickr.com
Wybór odpowiedniego stomatologa, który będzie zajmował się leczeniem naszych zębów nie może być w żadnym razie przypadkowy. Zanim zarejestrujemy się do danego gabinetu stomatologicznego, musimy porównać przeróżne gabinety.


Należy na początku zastanowić się, czego konkretnie chcemy.

W dzisiejszych czasach sporo ludzi ma trudności z wagą bądź choruje na cukrzycę.

Plecy kobiety
Author: Gary Millar
Source: http://www.flickr.com
Dlatego w mnóstwa polskich miastach prowadzone będą poradnie dietetyczne. W takich poradniach osoby, które ważą nazbyt mało i powinny kłopoty z anemią oraz poziomem witamin w swoim organizmie potrafią zorientować się, co powinny zmienić w swej diecie, by mogły powrócić do stosownej wagi.

Choroba hemoroidalna i sprawne leczenie

smak
Author: iStockphoto.com
Hemoroidy to bardzo dokuczliwy problem, a jednocześnie wyjątkowo wstydliwy. Przeważnie wstyd jest na tyle duży, że nawet nie myślimy o tym, aby umówić się do specjalisty. Jak zatem rozpoznać hemoroidy i czy możemy z dobrym skutkiem leczyć je środkami dostępnymi bez recepty?


Czym są hemoroidy?


Po pierwsze jeśli mamy podejrzenie, iż ten intymny problem nas dotyczy, musimy upewnić się jakie są objawy hemoroidów, by nie pomylić ich z inną dolegliwością.

W jaki sposób najodpowiedniej troszczyć się o zęby w wieku dorosłym?

opieka
Author: Anne Swoboda
Source: http://www.flickr.com
Wskazówką do zagwarantowania sobie jasnego oraz zdrowego uśmiechu przez całe dorosłe życie będzie dbanie o właściwą higienę jamy ustnej. Nawet u ludzi dojrzałych mogą zaistnieć ubytki próchnicowe jak też choroby dziąseł, które mogą być powodem istotnych problemów.

Pages