kontakt

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Dla kogo kontaktowe soczewki?

zdjęcie maszynki do golenia
Author: András Bögöly
Source: http://www.flickr.com
Z pomocą kontaktowych soczewek możemy współcześnie korygować nie wyłącznie krótkowzroczność jak też dalekowzroczność, lecz również astygmatyzm.


Soczewki kontaktowe są rekomendowane: przy dużych wadach wzroku (powyżej sześciu dioptrii, plus oraz minus), w wypadku takich chorób jak dla przykładu stożek rogówki, przy dużej (ponad 3 dioptrii) różnicy wady.

Kim jest fizjoterapeuta i w jakich problemach on może nam pomóc?

zwiedzająca para
Author: David van der Mark
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj dużo młodych osób zastanawia się, jaki kierunek szkoły wyższej byłby najlepszy w ich sytuacji. Tak, żeby po jej ukończeniu można było mieć interesującą oraz intratną pracę i żeby nie wyszło na to, że pięcioletnie studia do niczego się nie przydadzą.


Ukończenie takiego kierunku jak fizjoterapia można uznawać za istotny sukces życiowy.

Zdrowie wydaje się być niebywale istotnym aspektem ludzkiego życia - trzeba je cenić oraz się o nie troszczyć

wypadki
Author: Norio NAKAYAMA
Source: http://www.flickr.com
"Szlachetne zdrowie..." - napisał kiedyś polski poeta. Jego strofy do dziś są aktualne, mimo upływu lat. Zwykle bywa bowiem tak, że nie dbamy o zdrowie, dopóki je mamy.


Istnieje ogrom chorób, które w ostatnim czasie stały się w pewnym sensie chorobami cywilizacyjnymi.

O czym zawsze winien pamiętać każdy lekarz i jakie mogą być dziedziny?

lekarz
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Czy pamiętasz jak brzmi pierwsza formuła, jakiej uczą się słuchacze szkół wyższych medycyny? To wypowiedziane poprzez tzw. ojca problematyk medycznych Hipokratesa łacińskie słowa: primo non nocere. Oznacza to, że już w czasach starożytnych ludzie byli świadomi okoliczności, że podobnie jak działania medyków mogłyby leczyć, tak potrafią również zrobić krzywdę.


Ludzki organizm jest bowiem równocześnie bardzo delikatny oraz słaby, jednak z drugiej z kolei strony silny oraz wytrzymały.

W jaki sposób możemy leczyć bruksizm oraz jakie są jego przyczyny?

Potrawa, dziczyzna i grzyby
Author: Stanisław Bobowski
Source: Radisson Blu Hotel, Kraków
U zdrowych ludzi zęby zaciskają się jedynie podczas jedzenia oraz w czasie przełykania śliny. Podczas odpoczynku między dolnymi a górnymi zębami jest szczelina spoczynkowa, jaka zwykle wynosi około 2-4 mm.

Gdzie znaleźć doskonałą szkołę rodzenia i czego można się w niej nauczyć?

szkoła rodzenia gdynia
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Będziecie rodzicami - wszelki już w Waszych rodzinach o tym wie. To normalne, iż boisz się rozwiązania oraz tego co będzie później, lecz dużo kobiet rodzi potomstwo każdego dnia i nic im się nie dzieje złego.

Większość ludzi boi się umówić do dentysty - niepotrzebnie, gdyż dzisiaj wszystko odbywa się profesjonalnie oraz ze znieczuleniem

dentysty
Author: Barney Moss
Source: http://www.flickr.com
Każdy stomatolog w swoim gabinecie troszczy się o najwyższą jakość usług i dlatego cały sprzęt, który posiada jest albo jednokrotnego użytku, albo wysterylizowany - choćby wiertła.

Pages