specyfiki

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Usługi stomatologiczne wykonywane w trosce o piękny uśmiech

kompleksy
Author: Ava
Source: http://www.jagna.pl
Chyba każdy z nas myśli o pięknym uśmiechu, który w pewnym sensie mógłby być naszą wizytówką i znakomicie świadczyć o naszej atrakcyjności. Niestety, straty w uzębieniu są główną przeszkodą do wypracowania wspaniałego uśmiechu.

Rozwiązanie dla uzależnionych zmagających się z problemem alkoholowym

nadciśnienie
Author: Harsha K R
Source: http://www.flickr.com
W Polsce stosunkowo wiele osób zmaga się z nałogiem alkoholowym, jaki niewątpliwie utrudnia im życie. Nie ma w tym nic zaskakującego, że współczesne terapie alkoholowe wyróżniają się naprawdę dużym zainteresowaniem, a ludzie coraz chętniej decydują się na skorzystanie z pomocy specjalisty.

Uroda – dowiedz się, jak nad nią pracować?

twarz
Author: SkinClinic
Source: SkinClinic
Każdej kobiecie zależy na tym, by prezentować się przepięknie. To jest dla wszystkich pań wręcz niezwykle istotne. Zarazem każda ma pewne kompleksy, pewien gorszy punkt, jaki spędza jej sen z powiek – czasami jest to sylwetka, z której nie jest usatysfakcjonowana, innym razem słabsze włosy, następnym – problemowa cera. Wszystko to ciężką pracą da się poprawić, doprowadzić do pożądanego stanu, jednakże wymaga to wiele samozaparcia. Jednak panie najczęściej są zdeterminowane oraz niezmiernie im zależy.