rozwój

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Problem uzależnienia od alkoholu - problem, który można pokonać

butelki alkoholi
Author: Holly Lay
Source: http://www.flickr.com
Problem uzależnienia od alkoholu dotyka ludzi w bardzo różnym wieku i różnej płci. W społeczeństwie aktualnie jeszcze pokutuje przekonanie, że jest to przypadłość dotykająca przede wszystkim panów. Okazuje się jednak coraz więcej przedstawicielek płci pięknej także zmaga się z problemem uzależnienia od alkoholu. Na szczęście dzisiaj na wysokim poziomie kształtuje się świadomość tego, jak dochodzi do rozwoju uzależnienia oraz jak je leczyć.

O konieczności nieprzerwanej opieki nad uczniem i niepokojach rodzicieli w związku z wizytą u psychologa bądź logopedy

logopeda
Author: Eden, Janine and Jim
Source: http://www.flickr.com
Troszczenie się o reprezentantów młodego pokolenia staje się obecnie zadaniem, które bywa powierzane wielu instytucjom. Miejscem, w którym najczęściej rozpoznaje się problemy, i to nie tylko te pedagogiczne, bywa szkoła.

Praca po skończeniu studiów

Author: HEMMERSBACH
Aktualna sytuacja na rynku pracy jest nieciekawa. Mnóstwo młodych i zdolnych ludzi nie może odnaleźć stałego zatrudnienia. Na nic się zdaje nawet fakt posiadania dyplomu renomowanej uczelni, jak również doskonała znajomość języka angielskiego. Bardzo często o zdobyciu dobrze płatnej pracy decyduje odrobina szczęścia. Załamani absolwenci znajdują zatrudnienie w różnych barach szybkiej obsługi, gdzie muszą pracować poniżej swoich umiejętności. Czy istnieje jeszcze jakaś szansa dla młodego pokolenia?