uzależnienie

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

W jaki sposób funkcjonować z osobą naznaczoną schorzeniem alkoholizmu?

alkohol
Source: pixabay.com
Każdy kto kiedykolwiek zetknął się z problemem alkoholizmu z pewnością ma świadomość, że podobna sytuacja pod żadnym pozorem, nie jest łatwa. Nie jedynie dla samego uzależnionego, ale również dla rodziny i przyjaciół. Jednakże specjaliści alarmują, iż nie można się poddać i pokazują jaką ścieżkę obrać, aby udzielić pomocy alkoholikowi i wspólnie zrewitalizować życie rodzinne, doprowadzone do ruiny przez alkohol.

Problem uzależnienia od alkoholu - problem, który można pokonać

butelki alkoholi
Author: Holly Lay
Source: http://www.flickr.com
Problem uzależnienia od alkoholu dotyka ludzi w bardzo różnym wieku i różnej płci. W społeczeństwie aktualnie jeszcze pokutuje przekonanie, że jest to przypadłość dotykająca przede wszystkim panów. Okazuje się jednak coraz więcej przedstawicielek płci pięknej także zmaga się z problemem uzależnienia od alkoholu. Na szczęście dzisiaj na wysokim poziomie kształtuje się świadomość tego, jak dochodzi do rozwoju uzależnienia oraz jak je leczyć.

Alkohole pochodzące z przeróżnych części świata - gdzie szukać? Tylko w sieci internetowej!

młodość
Author: Magic Madzik
Source: http://www.flickr.com
Każdy spośród nas doskonale wie, że "alkohol jest dla każdego człowieka". Pomimo, że niewiarygodnie sporo słyszy się na temat alkoholizmu, to tak naprawdę wcale nie każdy popada w nałóg - bardzo wielu z nas nie ciągnie do nadmiernego picia i bardziej delektuje się nim, aniżeli "pije do upadłego".