gabinety

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Czemu koniecznie trzeba regularnie odwiedzać własnego dentystę i jakie znaczenie ma prawidłowa higiena jamy ustnej?

zdowe zęby
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Ból zęba to jedno z tych doświadczeń, jakiego nikt nie wita z radością. Troszczenie się o zęby to zdecydowana podstawa, podobnie jak niezbędne badania profilaktyczne. Nie wystarczy jednakże wyłącznie dokładnie czyścić zębów oraz płukać jamy ustnej. Wskazane są również wizyty u dentysty, jakiego niektóre osoby niekiedy unikają jak ognia. Dlaczego? Zazwyczaj, ze względu na strach przed bólem.

Co to jest ginekologia estetyczna i kiedy pójść do specjalisty? Czytaj na ten temat więcej

zabieg
Author: CEHURD CEHURD
Source: http://www.flickr.com
Kompleksy są czymś bardzo powszechnym. Sporo pań wstydzi się różnych rzeczy we własnym wyglądzie. Zdarza się, że jest to dość silne uczucie i przeświadczenie o swojej niedoskonałości, jakie nieraz prowadzi o wstydu i zamykania się w sobie. Często natomiast kompleksy pochodzą z naszej głowy i są bardziej wymysłem, bo gdyby spytać kogoś o ten trapiący nas mankament, zapewne nawet nie zauważyłby w czym rzecz. Natomiast czasem faktycznie chodzi o rzeczywisty problem, którymimo, iż jest natury estetycznej nie pozwala nam normalnie funkcjonować. Ten temat jest tym bardziej wstydliwy i kłopotliwy jak dotyczy okolic intymnych. Gdzie się zwrócić i co możemy zrobić z takim problemem?

Ładny wygląd to w dzisiejszych czasach najistotniejsza kwestia dla wielu osób - kanony piękna są teraz szalenie rygorystyczne

dieta odchudzająca wrocław
Author: Best Brands PR
Source: Best Brands PR
Obecnie każdy chce być szczupły. Jest na to niezwykła presja towarzystwa, a z niejednej gazety lub programu telewizyjnego spoglądają na nas długonogie i wychudzone kobiety.


Niemal każda nastolatka i nawet dorosła kobieta marzy o tym, by stać się szczupłą i piękną.

Pages