ćwiczenia

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Budowanie masy mięśniowej - w jaki sposób ćwiczyć brzuch i biceps?

brzuch
Source: dbam-o-siebie.pl
Żeby wznosić masę mięśniową, nie musisz wcale trenować na siłowni. Nie każdy ma taką ewentualność, czas czy pieniądze. Chociaż nie znaczy to, iż musisz rezygnować z ćwiczeń oraz treningów. Możesz realizować je w domu i radować się równie dobrymi skutkami. Dziś powiemy skrótowo o tym jak ćwiczyć mięśnie brzucha i biceps.

Ginekolog, endokrynolog czy trener osobisty idą z pomocą

Mnóstwo kobiet oraz mężczyzn chce rozpocząć systematyczne uprawianie rekreacji, zainicjować ćwiczenia fizyczne w dziedzinie sportowej, która ciekawi oraz zachęca najbardziej. Specjalistę takiego jak trener osobisty Katowice są w stanie zaoferować od ręki, gdyż najlepsi fachowcy w Polsce są właśnie z tego miasta. Szerokie możliwości rozwoju fizycznego i psychicznego, na który pozwala osobisty trening ze specjalistą, zostaną docenione przez ćwiczących już w krótkim czasie.

Trening kulturysty latem – o czym dobrze pamiętać, by ćwiczenia były jak najskuteczniejsze?

trening na dworze
Author: Aberdeen Proving Ground
Source: http://www.flickr.com
Dla wielu młodych osób, w szczególności mężczyzn, kulturystyka jest stylem życia, a nie sportem, który uprawiają w ramach hobby. Ćwiczeniom podporządkowany jest cały harmonogram dnia, gdyż zależy im na idealnym zdrowiu, znakomicie formie i naturalnie – na wyglądzie.

Jak skutecznie zadbać o swą figurę w lato

Lato to wyjątkowo znakomita pora na dbanie o swoje zdrowie i sylwetkę. Z pewnością warto rozszerzyć systematycznie wykonywane ćwiczenia jakimś interesującym sportem, którym można zajmować się w lato – przykładowo yogą w zielonych obszarach bądź wodnym aerobikiem podczas urlopu nad wodą. Nie warto jednakże zaniedbywać też tego, co umie oferować doskonała siłownia – pewne ćwiczenia da się robić wyłącznie tam, ze względu na specjalny sprzęt.

Czy nadajesz się, ażeby zostać ratownikiem medycznym? Przekonaj się jakie predyspozycje powinieneś mieć. Czy jest to zajęcie dla ciebie?

pierwsza pomoc
Author: The U.S. Army
Source: http://www.flickr.com
Ratownik medyczny to pracownik zakładu opieki zdrowotnej. Jest on uprawniony do udzielania świadczeń zdrowotnych, przede wszystkim w sytuacjach nagłego zagrożenia zdrowia lub życia. Jego najbardziej istotne zadania to błyskawiczna, sprawna, profesjonalna interwencja ratownicza.

O jakich rzeczach należy wiedzieć wybierając odpowiednią dla siebie dyscyplinę sportową? Jakiej osoby się poradzić w tej kwestii? Co wziąć pod uwagę?

kręgosłup
Author: Gideon Burton
Source: http://www.flickr.com
Uprawianie sportu jest czymś bardzo wskazanym w każdym wieku. Jednak dobrze jest mieć świadomość tego, iż każdy sport wiąże się z obciążeniami naszego organizmu. Jedna aktywność mocno odbija się na naszych stawach, inna natomiast na kręgosłupie, dlatego warto wybierać mądrze sport, jaki mamy zamiar uprawiać często. O czym pamiętać? Do kogo się zwrócić po radę?

Pages