mięśnie

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Trening kulturysty latem – o czym dobrze pamiętać, by ćwiczenia były jak najskuteczniejsze?

trening na dworze
Author: Aberdeen Proving Ground
Source: http://www.flickr.com
Dla wielu młodych osób, w szczególności mężczyzn, kulturystyka jest stylem życia, a nie sportem, który uprawiają w ramach hobby. Ćwiczeniom podporządkowany jest cały harmonogram dnia, gdyż zależy im na idealnym zdrowiu, znakomicie formie i naturalnie – na wyglądzie.

Jak skutecznie zadbać o swą figurę w lato

Lato to wyjątkowo znakomita pora na dbanie o swoje zdrowie i sylwetkę. Z pewnością warto rozszerzyć systematycznie wykonywane ćwiczenia jakimś interesującym sportem, którym można zajmować się w lato – przykładowo yogą w zielonych obszarach bądź wodnym aerobikiem podczas urlopu nad wodą. Nie warto jednakże zaniedbywać też tego, co umie oferować doskonała siłownia – pewne ćwiczenia da się robić wyłącznie tam, ze względu na specjalny sprzęt.

Problemy z bólami jelit czy nienajlepsza kondycja cery może spędzić sen z powiek - jednak jest skuteczny sposób, by z tym walczyć

okulary
Author: Cory M. Grenier
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli mamy jakieś nieduże problemy ze zdrowiem - przykładowo często boli nas podbrzusze albo mamy słabe włosy, to warto intensywniej zadbać o siebie.

Pages