dieta

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Skuteczne metodyu oraz leki na zaparcia oraz problemy ze stawami

owoce na zdrowie
Author: Michael Stern
Source: http://www.flickr.com
Problemy zdrowotne to coś, co dotyka każdego z nas bez względu na to czy jesteśmy osobami młodymi albo też starszymi. Każdy z nas czasami boryka się z różnymi problemami zdrowotnymi, takimi jak choćby zaparcia. Sposoby na zaparcia są różne, dużo osób nieraz użytkuje różne domowe sposoby walki z zaparciami i należy potwierdzić, że multum z nich jest całkiem skutecznych.

Przyznaj swojemu ciału należytą porcję białka

jogging
Author: Earl McGehee
Source: http://www.flickr.com
Białko w naszym organizmie pełni różne role: odnawia tkanki, w tym mięśnie, uczestniczy w zwielokrotnianiu odporności, odnawia skórę, reguluje gospodarkę hormonalną oraz uczestniczy w procesie trawienia i wpływa na uczucie sytości.


Zatem, jeśli uprawiasz systematycznie sport i pragniesz posiadać dobrze ukształtowaną sylwetkę, to warto, abyś swoją dietę rozszerzył o dodatkowe proteiny.

Najlepszy sposób aby zbędnego ciałka

owoce
Author: Naturhouse
Source: Naturhouse
Kiedy na wadze widzimy, że ważymy o wiele więcej wpadamy w zły nastrój. Ale zamiast się zamartwiać musimy się wziąć w garść. Jest wiele metod, które dają możliwość na zrzucenie dodatkowych kilogramów. Jak schudnąć? Najpierw trzeba zastanowić się nad tym, co sprawiło, że przybyło nam parę kilogramów. Możliwe, że brak ruchu, a może jedzenie czegokolwiek. Być może zmiana pracy i w związku ze stresem stale coś jemy. A może kilka kilo więcej to przejaw choroby, która atakuje nasze ciało. Dlatego warto iść do doktora. Po serii badań będziemy wiedzieli, w jaki sposób zrzucić kilogramów. Oczywiście często by schudnąć powinniśmy właściwie się odżywiać i wprowadzić ćwiczenia.

Racjonalne odżywianie: Z jaki powodów warto nabyć błonnik

błonnik
Author: Centrum Naturhouse
Source: Centrum Naturhouse
Aktualnie coraz częściej sprawdzamy, co jemy. Zdrowe odżywianie przez pewną grupę osób nazywane jest czasami trendem, jednak to świetnie, że tak wiele osób za nią podąża. Oprócz tego, że czytamy etykiety, pijemy też zioła lub stosujemy w pełni naturalne składniki. Często można usłyszeć o bardzo dobrych właściwościach, jakie posiada błonnik oczyszczający. Czym jest i dlaczego warto go spożywać?

Zdrowy tryb życia fundamentem dobrego nastroju dla każdego człowieka

Zdrowa dieta, gotowanie
Author: Złoty Potok
Source: Złoty Potok
Zdrowe życie powinno być kluczowym celem każdego człowieka. Stosując określone zasady można chociaż po części uniknąć schorzeń i cieszyć się rewelacyjną kondycją przez długi czas. Co w takim razie trzeba robić, aby zdrowo żyć jak najdłużej?

Skuteczna dieta

dieta
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Otyłość w obecnych czasach to niezmiernie poważny kłopot zdrowotny, z którym w żaden sposób nie umiemy sobie dać rady. Miejmy na względzie wszakże, iż zbytniej masy ciała nie możemy rozpatrywać jedynie w kontekście estetyki - niech każdy sobie wygląda jak chce, lecz niech także ma świadomość daleko idących konsekwencji swoich poczynań a także złych nawyków żywieniowych.

Jagody z dalekich stron

jagody acai
Author: Matt Lavin
Source: www.flickr.com
Długie, pozbawione trosk życie to odwieczne marzenie każdego z nas. Przez wieki mówiono o nim w bajkach i legendach, których śmiałkowie przeczesywali góry i doliny z nadzieją odnalezienia źródła wody, dającej wieczną młodość i zdrowie. Obecny postęp wiedzy medycznej widocznie nas przybliżył do spełnienia tego marzenia.

Pages