dieta

Jagody z dalekich stron

jagody acai
Author: Matt Lavin
Source: www.flickr.com
Długie, pogodne życie to wieczne marzenie każdego człowieka. Od zarania dziejów pojawiało się w bajkach i legendach, których bohaterowie przeczesywali góry i doliny z nadzieją odnalezienia źródła wody, która mogła zapewnić wieczną młodość i zdrowie. Obecnie postęp wiedzy medycznej w dużym stopniu nas przybliżył do spełnienia tego pragnienia.

Skuteczna dieta

dieta
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Otyłość w obecnych czasach stanowi bardzo poważny kłopot zdrowotny, z którym w żaden sposób nie potrafimy sobie dać rady. Pamiętajmy wszakże, iż nadmiernej masy ciała nie należy rozpatrywać tylko w kontekście estetyki - niech każdy wygląda jak chce, jednakże niech również ma świadomość daleko idących następstw swych poczynań a także złych nawyków żywieniowych.

Jak skutecznie poradzić sobie z problemami z układem trawiennym, takimi jak nadkwaśność albo uciążliwa zgaga.

leki na nadkwaśność żołądka
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Wiele osób nie przykłada dużej uwagi do tego, co je, odżywiając się nie do końca właściwie. Przez lata takiego życia mogą nie mieć żadnych dolegliwości, ale w pewnej chwili niewłaściwa dieta da znać o sobie. Objawy takiego stanu rzeczy mogą być bardzo różne - u jednych może się pojawić nadwaga i problemy z krążeniem, u innych zaburzenia pracy wątroby, a u części chorych zgaga i nadkwaśność żołądka. Niektóre z tego typu objawów są groźne dla stanu zdrowia i w interesie chorego leży, aby jak najszybciej rozpocząć leczenie. Inne zwyczajnie będą mało przyjemne i wygodne, więc i przy ich wystąpieniu warto zmienić kilka niewłaściwych nawyków.

Skuteczne metodyu oraz leki na zaparcia oraz problemy ze stawami

owoce na zdrowie
Author: Michael Stern
Source: http://www.flickr.com
Kłopoty zdrowotne to coś, co dotyka każdego z nas bez względu na to czy jesteśmy osobami młodymi czy również starszymi. Każdy z nas czasem boryka się z różnymi kłopotami zdrowotnymi, takimi jak choćby zaparcia. Sposoby na zaparcia są różne, niemało ludzi częstokroć stosuje przeróżne domowe sposoby walki z zaparciami i wypada uznać, że masa z nich jest całkiem skutecznych.

Wypróbuj domowe metody na zgagę

sylwetka
Author: Martin Pettitt
Source: http://www.flickr.com
Zgaga bez ustanku ci dokucza? Nic zadziwiającego, objawy zgagi są niesłychanie niemiłe i ograniczają normalne funkcjonowanie.


Domowe metody na nadkwasotę żołądka bywają skuteczne, ale gdy zgaga nęka cię często, to konieczna będzie wizyta u doktora, bowiem przyczyny zgagi mogą być bardzo poważne.

Pages