dieta

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/mojeezo.pl/includes/theme.inc).

Pomysły na znakomitą dietę zimową dla pań i panów

smukła sylwetka
Author: stevetulk
Source: http://www.flickr.com
Odchudzanie na zimę nie zalicza się do najłatwiejszych, o czym przekonało się sporo kobiet i wielu mężczyzn chcących w tym okresie pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej. Ciężkie, bardzo restrykcyjne diety zdecydowanie odpadają na zimę, ponieważ usuwanie tłuszczu z organizmu i tracenie na wadze nie może być oparta na niezdrowych metodach. Tabela kalorii, którą już dziś znajdziemy na stronach internetowych z poradami dotyczącymi diety oraz zdrowia ogólnie, może się okazać nadzwyczaj użyteczna.

Jak odpowiednio można dbać o stan swojego uzębienia, znaczenie odpowiedniej profilaktyki i szybkiego leczenia ubytków.

Dentysta
Author: 95Berlin
Source: http://www.flickr.com
O tym, aby regularnie dbać o zęby słyszą wszystkie chyba dzieci, od maleńkości wpaja się im konieczność systematycznego i dokładnego szczotkowania. Takie przyzwyczajenia i nawyki mają ogromne znaczenie w w starszych latach, ponieważ w dużym stopniu mogą ograniczyć kłopoty z występowaniem próchnicy, lecz mimo wszystko całkowicie jej nie wyeliminują. Na psucie się zębów wpływ mają także inne czynniki, na przykład nieodpowiednia dieta albo naturalne predyspozycje, dlatego też poza samym myciem zębów koniecznym elementem dbania o nie powinny być regularne kontrole u dentysty.

Jak skutecznie poradzić sobie z problemami z układem trawiennym, takimi jak nadkwaśność albo uciążliwa zgaga.

leki na nadkwaśność żołądka
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Wiele osób nie przykłada zbytniej uwagi do tego, co je, odżywiając się nie zawsze tak jak powinni. Przez lata życia w taki sposób mogą nie zauważać niczego niepokojącego, lecz w pewnym momencie nieodpowiednia dieta może o sobie dać znać. Objawy takiego stanu rzeczy mogą być bardzo różne - u jednych pojawi się problemy z krążeniem i nadwagą, u innych dolegliwości wątroby, a u pewnej grupy osób zgaga i nadkwaśność żołądka. Niektóre z tego typu objawów są groźne dla stanu zdrowia i w interesie takiej osoby powinno leżeć, aby zacząć je jak najszybciej leczyć. Inne zwyczajnie będą niewygodne i mało przyjemne, więc i przy nich warto kilka nieodpowiednich nawyków zmienić.

Jagody z dalekich stron

jagody acai
Author: Matt Lavin
Source: www.flickr.com
Długie, pogodne życie to wieczne marzenie każdego człowieka. Już w dalekiej przeszłości mówiono o nim w bajkach i legendach, których bohaterowie poszukiwali źródła wody, zapewniającej wieczną młodość oraz zdrowie. W dzisiejszych czasach postęp nauki i techniki, w szczególności biotechnologii widocznie nas przybliżył do spełnienia tego pragnienia.

Musimy wiedzieć jak powinno wyglądać zdrowe odżywianie

Zdrowe odżywianie
Source: ekoj.pl
Zdrowe odżywianie wpływa na całe nasze funkcjonowanie

Wiele mówi się obecnie o odpowiednim sposobie odżywiania, o tym że to co jemy ma spory wpływ nie tylko na nasze ciało, ale także i umysł, jak i samopoczucie, dlatego nasza dieta musi być jak najlepiej zbilansowana. Co więcej specjaliści alarmują, że musi być stosowane od samego początku, a więc już małe dzieci powinny zostać uczone tego, jak jeść, by czuć się właściwie oraz posiadać zdrowe ciało. Jeżeli opiekunowie będą zapychali się słodyczami, to ciężko będzie namówić dzieci, że warzywa są zdrowsze oraz lepsze. Rozpocznijmy przemianę odżywania od siebie, lecz przypilnujmy żeby jak najszybciej obejmowała ona całą naszą familię, tak by nasi ukochani też mieli szansę się radować wspaniałym zdrowiem, wspaniałą sylwetką, sporą ilością energii oraz dobrym samopoczuciem. Jeśli nie wiemy, co może być dla nas odpowiednie, lub od czego musimy rozpocząć taką zmianę odżywania, to wciąż pomysłów możemy poszukać w internecie bądź skorzystać z bezproblemowych rozwiązań, jak catering dietetyczny gdynia - Opti Dieta to dobry przykład.

Właściwa suplementacja i ćwiczenia fizyczne kluczem do długowieczności

sport to zdrowie
Author: Leo-setä
Source: http://www.flickr.com
Żyjemy w świecie, w jakim każdego dnia rzucamy się w wir obowiązków. Niekończący się stres, siedzący tryb życia, praca przy komputerze mają bardzo zły wpływ na nasz humor a w dalszej perspektywie na nasze zdrowie. Warto zatem zadbać o siebie już teraz.

Pages